Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    fiddle 2
    arkadaşlar 32 yaşındayım İzmirliyim,2001 den beri a2 ehliyetim var.14-15 yaşından beri motosiklet kullanıyorum fakat aileme kızdığımdan dolayı yaklaşık 8 senedir kendime ait bir motosikletim yoktu.yeniden niyetlendim bir scooter düşünüyorum.hem şahsi hem şirket arabam var yoğunluktan aslında arabaya binmeye bile vaktim olmuyor fakat bakalım motosiklete zaman bulurum inşallah.çin malı olmayan bir scooter düşünüyorum 3-4 bin tl. civarı.şehir dışından da motosiklet bakıyorum ama nasıl olur kime baktıracaz bakalım kısmet.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hoşgeldiniz keyifli forumlar.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Hoşgeldiniz umarım eskileri aratmaz size

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı 35zmr35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 32 yaşındayım İzmirliyim,2001 den beri a2 ehliyetim var.14-15 yaşından beri motosiklet kullanıyorum fakat aileme kızdığımdan dolayı yaklaşık 8 senedir kendime ait bir motosikletim yoktu.yeniden niyetlendim bir scooter düşünüyorum.hem şahsi hem şirket arabam var yoğunluktan aslında arabaya binmeye bile vaktim olmuyor fakat bakalım motosiklete zaman bulurum inşallah.çin malı olmayan bir scooter düşünüyorum 3-4 bin tl. civarı.şehir dışından da motosiklet bakıyorum ama nasıl olur kime baktıracaz bakalım kısmet.
    Hocam bi boy, kilo birde istenilen CC yazılırsa daha rahat önerilerde bulunabiliriz

Motosikleti
    fiddle 2
    hoşbuldum arkadaşlar ,sağolun var olun.amaç çarşı pazar işleri hafta sonu da 50-60 km lik kısa yollar büyük cc olursa tabi uzun yollar.boy 1.70,kilo 79.bu paralara sıfır bir cup alayım dedim ama vazgeçtim.agility düşünmüyorum tipinden ötürü.beat,activa,spacy de hoşuma gitmiyor.piaggio fly,fiddle,delight,kymco like bakıyorum daha çok

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Şimdiden hayırlı olsun. Başka illerde olursa alacagınız motosiklet o ilin Mt il gruplarındaki arkadaşlardan yardım istebilirsiniz.

Örnek veriyorum ankaradan motosiklet alacagım Ankara - Mt'deki arkadaşlardan yardım istiyorum..

Yerinizde olsam ybr 125 alırdım fakat scooter demişssiniz spacy diyorum

Açtıgım konularda görebilirsiniz sym fiddle ile izmirden istanbula gittim. Fakat bir zamanlarda kuryecilik yaptıgım spacy'nin yerini asla tutmaz.

Motosikleti
    fiddle 2
    merhaba vitesli düşünmüyorum çünkü peder bey binemiyor arada o da kullansın istiyorum.aslında debriajsız cup da olabilir ama scooter var illaki aklımda.spacy ve fizy önden çok çirkin duruyor.ısınamadım bir türlü.

Motosikleti
    fiddle 2
    Arkadaslar bir motosiklet var 7 ay olmuş alinali fakat plaka çıkarılmamış ve boyle satılmak isteniyor.satıcı plaka çıkarmadığı ve sıkıştığı için epey uygun fiyata motosikleti veriyor.bumotosikleti almaya niyetlendim.faturası falan var ve satıcının üzerine.satıcı plaka masrafını karşılarsam plakayı çıkartıldığını söylüyor.istersen vekalet vereyim kendin çıkar diyor.motosiklet aydında ben izmirdeyim oradan 35 plaka çıkartamayız.09 çıkartsak tekrar 35 yapmak icin masraf cikacak.binip gelecez plakasız o is olmaz.şimdi bunun bir gecikme cezasi da var.bunun cezasi plakası sigortası ne kadar tutar? Verisiz motosiklet bu arada.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)