Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

daha çook yolumuz var..

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hiç oluyor mu elin gavurunun malına binipte ingilicze harflerle the ile başlamak. bak helal sana önyargıları kırdın şimdi adam oldun .

hoşgeldin güle güle kullan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Arapça yazardım bana kalsa Ama espırısı orda işin insanı gulumsetecek seyler lazım. Ben arapca yazsam kaç kişi anlayacak, kaç kişi şuna bak yuzsuz diyecek derler abi :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Kardeşim boşver ya ben burda dini bir kargaşa olusturmak istemediğim için cevap vermedım o soruya yoksa Allah dostu peygamber yoldasına laf soyletmem. Maksadından cıkmasın forum

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Konuyu yeni gördüm bende ilahiyat terkim.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Zorluğundan terksen abi anlarım

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Zorluğundan değilde derslerde çok sıkılıyordum. blok derstı hepsı. Ayrıca sınıftakıler hala lıse kafasındaydılar bende bıraktım. Bakalım belki devam ederim ilerde hayırlısı.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Bızım de blok ya. Bızde de var öyle ınseAllah olgunlasırlar :(

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    Alıntı bagımlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zorluğundan değilde derslerde çok sıkılıyordum. blok derstı hepsı. Ayrıca sınıftakıler hala lıse kafasındaydılar bende bıraktım. Bakalım belki devam ederim ilerde hayırlısı.
    Aman arkadaşlar kardeşler kendinizi felsefe fülsefe ye kaptırıpda ehli sünneti terk etmeyin.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Asla abicim bu yola baş verdik Üstad ne diyor cennet ucuz değil cehennem lüzumsuz değil

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hizli ve mubarek konulu olmus bu biraz. Hosgeldin dostum

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Öyle gibi oldu evet hosbuldum senden yana da abim

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    esselamun aleykum brother.

Alıntı TheImam55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arapça yazardım bana kalsa Ama espırısı orda işin insanı gulumsetecek seyler lazım. Ben arapca yazsam kaç kişi anlayacak, kaç kişi şuna bak yuzsuz diyecek derler abi :/

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

Kardeşim boşver ya ben burda dini bir kargaşa olusturmak istemediğim için cevap vermedım o soruya yoksa Allah dostu peygamber yoldasına laf soyletmem. Maksadından cıkmasın forum
    Laf soyletmeyip ne yapacan kardesim konusmami mi engelleyeceksin ne sandin sen bizi sus deyince sus konus deyince konusacak adamlar mi sandin bizi?cubbelini de al yoluna the imam ozentiye bak turkce kelime mi kalnadi elin gavurunun dilinde isim veriyon kendine

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Aleyküm selam brother :D umuttuba Ben alıntı yapamadığım için sen alınmıssın ama o baskasına yazılmıstı özenti olabilir evet olsun ben suana kadar ılımde(samsunda) gormedım motovlog da görmedim fılmden mı ozentı olacak olsun napayım cocuk ısmı mı yazdıraydım yoksa sevgili edınıp onun ismini mi Türk mantığı bu. Türkçe kadar kıt dil yok. Çoğu kelıme arapca masdar zaten )

1)ismini yaz arkadasim cocugundan sevgilisinden esinden isinden once bizim benligimiz var.
    2)latin harfleri kullanilmadan once memleketin okuma yazma oranini arastir once guzel kardesim.
    3)kit olan turkce degil onu kullanma yetenegin.yoksa turkce felsefe yapmaniza yetmiyor biliyoruz da siz felsefe yapin biz dili gelistiririz.diller de insanlar gibi yasar insan gelisir dil gelisir insan gelismezse dil de yerinde sayar.
    4)begenmiyorsan ulkenin imkanlarindan sonuna kadar faydalanmayacaksin kardesim.

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    cumhuriyetten önceki ülke sınırları cumhuriyetten sonraki sınır okuma yazma oranı günümüzdeki eserler geçmişdeki eserler :D savunma taktiği çok gülünç

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Günlük kullandığın kelime sayısı kaç ki dil gelişecek ben sadece mıllet yabancılık cekmesın dıye boyle bı ıse gırmeye kalkıstım. Dısarı cık bı bak dukkan ısımlerı ne kadar türkçe Mahmood diye kahve markası mı vardı artık.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bi ilk mesajı gördüm bi de mezhep müzhep laflarını görünce okumadım...hemen mezhep olayına mı girdiniz anasını satayım..tebrikler

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Kardeşim ben durduk yere konu açmadım kı orda arkadaşım sordu bende cevapladım gayet normal ve sade sekılde. Rahatsız nıye oluyorsunuz kı gayet tabii belkı merak etmıstır

Alıntı moturmotur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumhuriyetten önceki ülke sınırları cumhuriyetten sonraki sınır okuma yazma oranı günümüzdeki eserler geçmişdeki eserler :D savunma taktiği çok gülünç
    Hakikaten adam yerine koyup cevap verilmeyecek kadar zircahilsiniz.osmanlinin batirdigi topraklarin kalaninin da Ataturk kurtarmasaydi halimiz ne olurdu diyen yok.cahillen tartisilmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Alıntı TheImam55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günlük kullandığın kelime sayısı kaç ki dil gelişecek ben sadece mıllet yabancılık cekmesın dıye boyle bı ıse gırmeye kalkıstım. Dısarı cık bı bak dukkan ısımlerı ne kadar türkçe Mahmood diye kahve markası mı vardı artık.
    Ben besyuz kelimeyle konusuyom sen 50 kelimeyle konusuyosan bana ne.19 yasinda adam kimlik karmasasi,ergenlik sorunlari icinde bize hayat dersi veriyor dil bilimci gibi dil dersi veriyor.gulermisin aglarmisin bu ne bicim turkiye ya herkes herseyi biliyor anasini satayim.
    motorcu48 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Haşa ben ders vermiyorum. Gerceklerden bahsediyorum. Zıra bılmedıklerımı merdıven yapsam tırmansam ona basım arşa değer.. Osmanlıcanın ne kadar zengın dıl olduğunu bilirsin. Yabancı meraklıları batırdı osmanlıyı. Atatürk te cağdaslık uğruna ummetın hayatını yaktı be kardeşim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)