Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MANİSA'DAN SELAMLAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Merhaba arkadaşlar.adım ömer.29 yaşındayım.özel bir şirkette filo operasyon sorumlusu olarak çalışıyorum.bana çok uzak ama içimden hep bi ah keşke dediğim motosiklet dünyasına geçen ay bir arkadaşımdan sym maxi 400 alarak katıldım ve bu dünyaya girmek için ne kadar geç kaldığımı da bu sayede öğrendim.başlangıç motoru olarak sym maxi 400 ne derecede doğrudur onada emin değilim ama bu kısa süre içerisinde 500 km kadar yol yaptım.yazın gelmesini artık iple çekiyorum.işyeri ile ev arası 45 km.artık neredeyse hergün günlük haftalık saatlik hava durumunu takip ediyorum ve her bulduğum fırsatta atlıyorum motorun tepesine: )öğreneceğim çok şey var eminim.bu foruma da çok kaliteli bilgiler ve arkadaşlar kazanabilmek adına katıldım.herkese iyi forumlar.hayırlı günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hoş geldin

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Hoş geldiniz,

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

Nacizane tavsiyem, yaz gelene kadar eksik korumanız varsa (bot , ceket , pantolon vs.) tamamlamanız.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    YAMAHA MT07 RACE BLUE
    Merhaba,
    Motoru aldigim arkadasim 1 kışlık, 2 yazlık ceket,eldiven,2 bluethootlu kask,branda, 2 telefon tutucu vs elinde ne varsa motorla birlilte verdi.şuan bir pantolan dizlik vs eksiğim var sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)