Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar ben recep

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,

Diyarbakırdan recep 22 yaşındayım uzun zamandır hayalini kurduğum ama işlerimden ve eğitim süresi boyunca bi türlü kavuşamadığım motor sevdama yakın bi zamanda kavuşmak istiyorum.

Honda cbr 125 alacağım bu hafta içinde bulunduğum şehir itibariyle motora bi hayli ilgi yok nerdeyse ikinci el bulamıyacagım motor.

Sıfır da almak istemiyorum açıkcası çünkü yeni kullanmaya başlayacagım için. İkinci el bulabilirsem hemen yarın alacagım sağlam güzel bir şey.

Acaba değerli tecrübelerinizi yazarmısınız baştan sona kadar kask,eldiven vs vs tüm teczihatın markasını yazarmısınız bakıp türm ekipmanları şimdiden almayı düşünüyorum.

Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hoşgeldiniz, ekipmanlar hakkında oldukça konu açıldı , " arama " butonunu kullanarak site içeriside hali hazırda açık konulara ulaşıp fikir edinebilirsiniz, ve direkt olarak konuların nispeten taze olanlarına sorunuzu/yorumunuzu yazıp fikir beyan edilmesini isteyebilirsiniz.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Hayirli olsun. Kazasiz belasiz..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Butceni soylersen yardimci oluruz. Tekrar hosgeldin. Bu arada sitede arama motorunu kullan yorumlari oku

Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Butceni soylersen yardimci oluruz. Tekrar hosgeldin. Bu arada sitede arama motorunu kullan yorumlari oku
    Bütçem 5 6 bin tl ye kadar ayırabilirim.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX S1000 GX
    Sevgili kardeşim, temel sürüş eğitimin ve ehliyetin var mı ki? Eğer yoksa, önce onları sağlamalısın.

Heyacanını çok iyi anlıyorum.. Ben de yaşadım o sabırsızlıkları... Ama bu işte öncelik eğitimdir. Bunu anlayıp, buna göre başlamalısın bu işe.
    dukkha bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)