Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'den selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Merhabalar, 21 yaşındayım İzmir'de üniversite öğrencisiyim. Forumu uzun zamandır takip ediyorum kayıt olmak bugüne nasipmiş. B sınıfı ehliyetim 2yıldır vardı, bu yılın başında A2 ehliyetimi aldım. Honda CBR 125 ile Hyosung GV 250 ile ilgili nerdeyse her konuyu okudum, önümüzdeki bir ay içinde bu motorlardan birini almayı umut ediyorum. Yardımlarınıza önerilerinize açığım. Herkese selamlar iyi sürüşler diliyorum
    orhan09 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldiniz, söylediğiniz motorlar bambaşka, önce nasıl bir motosiklet istediğinize karar verin

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    as hosgeldiniz biri ss biri chopper sifir almak istiyorsaniz sifiri gelmiyordu sanirim artik

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Hoş geldiniz,

CBR 125 ile başlamanızı öneririm. Daha hafif, daha az yakar, yedek parçası bol ve ucuz, daha ekonomik sonuç olarak.

Satarken de sizi üzmez diye düşünüyorum.

Saygılarımla.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    İlginiz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, aslında gönlüm gv250'den yana ama kafamdaki tek soru izmirde servis ağı nasıl yedek parça durumu nedir bunları tam olarak öğrendiğim zaman gönül rahatlığı ile ona yönelebilirim. Malum yeni olduğum için hiç tanıdığım yok, eğer İzmir'de gv250 sahibi varsa bana bu kısımlarda yardımcı olursa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hoşgeldin dostum

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    Sanada selam sanirim ist da kayalar motorda gv250de kampanya vardi sıfırı 10850 olması lazim yanlış görmediysem ve izmirdeki bayiye ücretsiz kargo varmis bi arastir istersen

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Merhabalar hoşgeldiniz İlk motorum cbr 125 idi . Gv 250de sürdüm başlangıç için cbr 125 öneriyorum.

Hyosung parçalarını dert etme hyosung Source diye bir sistem var. Koreden parçalar tekerteker geliyor dolar üzerinden. Sende güvendigini ustana taktırıyorsun

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yurtdışı parçaları arası fiyat farkı 15-20 tl en fazla, önemli olan o parçaya o parayı vermek Bulunabilirlikte sıkıntı yok

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Hoşgeldiniz.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar dedikleriniz değerlendireceğim, kısa süre içinde İzmir'deki arkadaşlar ile tanışmayı umut ediyorum. Saygılar.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/141422-izmirde-ucretsiz-teori-egitimi-ls2-kask-ve-reflektif-yelek-hediyeli.html

linkteki eğitime katılmanı öneririm. bence bir kaydol.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Yolladım isim ve numaramı dostum sağolasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)