Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SeLamlar Konya dan Faruk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX 10R
    Herkeze slm lar.. Yaşım 28 konyadan katılıyorum aranıza. Mesleğim ortopedi Medikal Cerrahi teknisyenlik. Motorum : Kawasaki ZX 10R Siyah
    Farkındayım ki siz arkadaşlarım kadar belkide çok büyük motor aşkı olan biri değilim. Ama ben ufak yaşlardan beri tutkun olduğum tek motor kawasaki ninja motoruydu.ve sonunda bu aşkıma kavuştum. Biraz değil baya büyük bi hata yaptım belkide.ben bu yaşıma kadar sadece en fazla 250cc lik motor kullanmışlığım vardı ki uzun süreli değil.fakat dedim ya ninjayı almaya karar verdiğim anda gözüm cc yi görmedi daha doğrusu görmek istemedi.bütün çevrem arkadaşlarım büyük bi motora hemn bindiğim için kızdılar hatta çok dikkatli olmam için uyardılar . Bende uyarıları dikkate alarak kendimi eğitmeye ve eğitim almaya başladım.dedikleri kadar da oldu ilk ufak bi kazamı yaptım çok şükür bende de birşey yok. Siz değerli arkadaşlarımında tecrübelerinden bilgilerinden deneyimlerinden de faylanmak birşeyler öğrenmek ve sizlerle tanışmak için burdayım. Aranızda olmak güzel şimdiden herşey için tşkler ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Aslm toprağım bende seydişehirden hoşgeldin,keyifli sürüşler dilerim

Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX 10R
    Hoşbulduk toprağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)