Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HERKESE MERHABALAR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ÇELİK F5
    MERHABALAR;
    BEN EMRE TEKİRDAĞ' DAN 32 YAŞINDAYIM MEMURUM MOTOR SEVDAM DOĞDUĞUM GÜNDEN BERİ VAR ANCAK AİLEM YÜZÜNDEN (STANDART ANNE, SÜTÜMÜ HELAL ETMEM) BÜYÜK CC Lİ MOTOR SAHİBİ OLAMADIM KISMENDE İYİ OLMUŞ DAHA OLGUN BAKARKEN DÜNYAYA KULLANMAK BENCE DAHA İYİ OLACAK BU ARADA HAYALİMDEKİ MAKİNAYI (HONDA CBR 600 RR) KISMETSE YAKIN BİR ZAMANDA ALACAĞIM HALEN ÇELİK F5 (150CC) KULLANIYORUM TEKRARDAN HERKESE MERHABA KAZASIZ BELASIZ GÜNLER DİLEĞİYLE.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    flush royale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yzf R125 Anodized Red
    emre2004 bunu beğendi.
    Kakono hakiri sokomoyu tokaji.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler.
    emre2004 bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Çelik F5 namı deger skyjet F5 iyi bilirim. O motorların hala yürüyeni piyasada kaldımı şaşırdım dogrusu.

Zamanın birebir cbr 125i. Benimde bi zamanlar hayalim oldu o motor 2008 2009 yılında tabi.

Şimdi şöyle söyliyim Motosiklet olayı merdiven basamagı gibidir. Her basamaga teker teker basmalı 2 merdiven birden çıkmamak gerekir ki saglam basalım.

çelik f5'den sonra araya bi 250 cc sıkıştırırsanız örnek hyosung 250 yada cbr 250 ninja 250 gibi zaten sizi f5'den sonra tatmin edicektir.

600 RR 'da tek bir kazanız ölümle sonuçlanabilir.

Ama yinede nefsinize güveniyorsanız seçim sizin . Belkide 5-6ncı motorunuz ben varsayım üzerine konuşuyorum

Hoşgeldiniz
    emre2004 bunu beğendi.

Motosikleti
    ÇELİK F5
    Teşekkürler arkadaşlar çocukluğumdan beri motosiklet üzerindeyim gözünü sevdiğimin mobileti mzler javalar akabinde scooter 2010 dan beride çelik var bu bende aynen cbr 125 ligin kopyası sırf o yüzden aldım 2006 model trafik çıkışı 2010 tabiki hiç biri 600 lük bir motor yapmaz kademeli yükseltmek konusunda haklısınız ama biraz maddi biraz manevi hani bineyim öleyim gibi düşünün 250 lik arkadaşın makinesinide kullandım alınca inşallah bir anda trafiğe çıkış yapmayacağım uygun olursa eğitimi de almayı düşünüyorum teşekkür ederim yorumlarınız için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)