Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba arkadaşlar !

Motovento
    REKLAM ALANI

Tam olarak ondört aydır motosiklet kullanıcısıyım. Uzun yıllardır içimde olan bu sevgiyi ancak geçen sene somutlaştırabildim. Doğayı seviyorum, gökyüzüne yükselen ağaçları (özellikle çamları), çiçekleri ve hayvanları.. Motosikletle doğanın içinde olmak ise benim için ayrı bir mutluluk...
    Hepinize tekrar merhaba !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    Aramıza hoş geldin

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Hoş geldiniz,
    İsminiz ve yaşınızı gizli mi tutmak istediniz
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    Merhaba.
    Hoşgeldiniz.
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

Motosikletin Güzel yanlarını keşfedebilen bir kişi daha.
    Hoş geldin.

Sıcak karşılama için hepinize teşekkür ederim.
    Tahminen sekiz dokuz sene çeşitli motosiklet forumlarını düzenli olarak takip ettim ve pek çok şey öğrendim (öğrendiklerim öğreneceklerimin yanında denizde kum tanesi gibidir herhalde). Fakat hiçbirine üye olmamıştım çünkü söyleyeceklerimden fazla dinlemem gerekenler var diye düşünürdüm, hoş hala da böyle düşünüyorum.
    Peki neden bu foruma üye oldum. Bir arkadaşımız Jawa nın benzinine ne kadar yağ karıştırılır diye sormuş ve birçok arkadaşımızda bu soruyu gayet güzel cevaplamış. Ben de motorumu aldığım zaman bu soruyu merak ederdim ve forumları okuyarak doğru cevabı bulmuştum. Bu sebeple ben de uygulamada fiilen gerçekleştirdiğim ve iyi sonuç aldığım bu bilgiyi aktarmamın borcum olduğunu düşünüp sizlerin arasına katıldım.
    Bu heyecanla üye olup borcumu yerine getirmek isterken profil bölümündeki bilgileri doldurmadan konuya giriş yaptım.
    En nihayet sonuç olarak adım Murat, yaşım 41.
    Gözlerinizi yorup başınızı şişirdiysem (ki öyle sanırım) kusuruma bakmayın . Sanırım yıllarca okuyup ilk defa yazmaya başlayınca böyle oldu.

sadi81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart
    Alıntı ladin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıcak karşılama için hepinize teşekkür ederim.
    Tahminen sekiz dokuz sene çeşitli motosiklet forumlarını düzenli olarak takip ettim ve pek çok şey öğrendim (öğrendiklerim öğreneceklerimin yanında denizde kum tanesi gibidir herhalde). Fakat hiçbirine üye olmamıştım çünkü söyleyeceklerimden fazla dinlemem gerekenler var diye düşünürdüm, hoş hala da böyle düşünüyorum.
    Peki neden bu foruma üye oldum. Bir arkadaşımız Jawa nın benzinine ne kadar yağ karıştırılır diye sormuş ve birçok arkadaşımızda bu soruyu gayet güzel cevaplamış. Ben de motorumu aldığım zaman bu soruyu merak ederdim ve forumları okuyarak doğru cevabı bulmuştum. Bu sebeple ben de uygulamada fiilen gerçekleştirdiğim ve iyi sonuç aldığım bu bilgiyi aktarmamın borcum olduğunu düşünüp sizlerin arasına katıldım.
    Bu heyecanla üye olup borcumu yerine getirmek isterken profil bölümündeki bilgileri doldurmadan konuya giriş yaptım.
    En nihayet sonuç olarak adım Murat, yaşım 41.
    Gözlerinizi yorup başınızı şişirdiysem (ki öyle sanırım) kusuruma bakmayın . Sanırım yıllarca okuyup ilk defa yazmaya başlayınca böyle oldu.
    doğru yerdesin

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Merhabalar. hoş geldiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)