Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Allah herkesi bigun motor sahibi yapar Insallah!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar, ben bu motor belasina bi 5-6 ay once bulastim, aslinda nasil oldu anlamadim bile Babam benim esnaftir, kucuk bi giyim magazamis var, ayiptir soylemesi babam hep kizardi bana sigara ictigim icin. Bigun yine isteyken dukkanin onune bi motor yanasti, tabiri caizse degil bildiginiz g*tum dustu. Babamda farketmis olcak ki, yaklasti yanima, sigarayi birakirsan orta halli bi motor alirim sana dedi. Normalde birakmaya calisipta birakamadigim illeti o dakka gittim cope attim (yeni actigim Winston paketi icim acimisti) motor aklima oyle bi girdi ki,gece ruyalarimda gazlamar, sabahtan aksama kadar forumlarda gezmeler, izlemedigim video okumadigim yazi kalmadi nerdeyse, motor sahibi olmadan ansiklopedi yazacak seviyeye geldim (bu lafida biyerde gormustum) gunler gecmiyordu sozde 2 ay hic sigara icmeyip babama kanitlamam gerekti, aradan 1, bucuk ay gecti, bizim isler cok kotu gitmeye basladi . Dukkanin kirasini bile zor oduyorduk, o yuzden motorun m sini bile agzima alamaz oldum, biliyorum cok zoruna gidiyordu, soz verdi ama tutamadi. Sonra biyere girip calisayim para biriktirp kendim alrim dedim, ama nasil bi evlat boyle gunlerde babasini tek basina birakip baska ise girerki. Anlayacaginiz iki arada bi derede kaldim. Bide nasil bi sevdadir ki azalip unutulmasi gereken yerde hergun dahada aritoyr meret, sigaradan beter valla . Her neyse insallah oralarda beni duyan birileri vardir. kafanizi sisirdiysem affola. Ama benide burdaki arkadaslardan baska anliycak birileri varmidir bilemiyorum, hadi Allaha Emanet Olun. Tekerinze tas degmesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Hoş geldin, Manavgattan birini forumda görmek sevindirici,

Umarım dileğin olur bende bir anda baş gösterdi ve okumadığım forum izlemediğim video kalmadı ve ufak tefek aldım.

Benim kumköyde magazam var işler bu sene berbat geçen sene keyfi 1500 tl ye araba kiralıyordum aylık bu sene nerdeee,

cbf250 olmadı 150 derken düşe düşe 1500 e aldık bitane. Olsun memnunum.

Seninde tez zamanda dileğin gerçek olur işleriniz iyi olur da alırsınız.
    zaferce bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Yakiniz desene bizim magaza evrensekide , aynen gecen yilin gaziyla dedim istedigim motoru alirim. Bu yil motor bile alamiycam galiba, Insallah biraz isler duzelirde en azindan yaza motorumu almis olurum, tekrardan cok tesekkurler kardesim, hayirli isler

Motosikleti
    haojue 135S
    Eyvallah evrenseki ise turizm e bağlı.
    Bana yakınsın. Çiftçiler center yanındayım.
    Bende işleri geçen seneki gibi olur diye hayal ettim ve ilk cbf250 ile aramaya başladım ama nasip değilmiş.
    Kışın buradayım bu sezon, Olurda alırsan turlara çıkarız banada yoldaş lazım.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Benim aklimda he yzf r125 var, 5 ayda gec olsa bekleyip alcam, kafaya koydum, aynen aldigim gibi yanindayim ins. zaten motorun ustunden inmeye niyetim yok alinca

Motosikleti
    haojue 135S
    Oooo Ayrı kulvarlarda koşucaz ozaman Bendeki max 99 yapıyor
    muammerhonda bunu beğendi.

ilk motorum olcak zaten, merak etme 100 gecemem bayagi bi zaman

Motosikleti
    haojue 135S
    Hayırlısı diyelim ozaman bende Belki değiştirirm o vakte 250 likle.
    muammerhonda bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)