Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'dan Herkese Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Selamlar,
    Motosiklet camiasına yeni katılmış bulunmaktayım (hala bende inanamıyorum)
    Yaklaşık birkaç ay öncesine kadar "Şeytan İcadı" diye adlandırdığım motosikletleri hiç bilmediğim bir sebeple annemle birlikte bir tane alarak daha yakından tanımaya başladık. Annemin "Baran Motor Alsak Mı?" demesinden yaklaşık 1 gün sonra kendimizi Yamaha bayisinde bulduk ve bir Yamaha Delight sahibi olduk. Motorumuz şuanda 130 kilometrede. Gerçekten beklentimin çok çok üstünde bir alet. İlk defa bir motor kullandım fakat Tem'deki performansı, yokuş performansı ve yakıt tüketimi beni tavlamaya yetti
    Bundan önce bisiklet kullanıcısıydım, umarım trafikte bisikletle yaşadığım zorlukları, saygısızlıkları motorumla yaşamam.
    Survivalsyk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Hayılı olsun. İyi bir başlangıç yamışsınız.
    Tam korumalı ekipman kullanmayı sakın ihmal etmeyin.

Trafikteki saygısızlık diye bahsettiğiniz şeyler olur. Her zaman oluyor zaten.

Honda GS2 eğitimine de katılırsanız sizin için çok daha iyi olur.

Tekeriniz düz bassın.
    Survivalsyk bunu beğendi.

Alıntı RmMuR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayılı olsun. İyi bir başlangıç yamışsınız.
    Tam korumalı ekipman kullanmayı sakın ihmal etmeyin.

Trafikteki saygısızlık diye bahsettiğiniz şeyler olur. Her zaman oluyor zaten.

Honda GS2 eğitimine de katılırsanız sizin için çok daha iyi olur.

Tekeriniz düz bassın.

Şuanda yarım kask ve dizlik kullanıyorum. İlerleyen zamanlarda montumu eldivenimi alacağım

Motosikleti
    Scooter alma aşamasında
    Delight'ınız hayırlı olsun,bu motoru ben de düşünüyorum,40 yaşından sonra ilk motorum olacak,İstanbul'da ulaşım için kolaylık olmasına rağmen ne kadar doğru bir karar onu da sorguluyorum bir taraftan.(E5 ve Tem'e scooterla girmeyi şimdilik gözüm kesmiyor)
    Bu ay sonu A2 direksiyon sınavım olacak,eğitim alıyorum şu anda,ehliyeti aldıktan sonra kask vs olayına girip ya Yamaha Delight ya da Sym Sympony almayı planlıyorum.
    Keyifli ve kazasız sürüşler dilerim.
    Tkeriniz düz bassın

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Aramiza hoş geldiniz. Ben de yeni bir kullaniciyim. xmax 250 abs kullaniyorum. Henuz 150 km'de. Sadece baltalimani/besiktas arasinda sahilde ise giderken kullaniyorum. Hizima dikkat ediyorum ve gercekten de robocop gibi giyiniyorum. Yanlis anlamadiysam siz henuz 130 km'de olan, yani daha rodajini tamamlamamis, 5000 devri gecmemesi gereken ve ustelik de 115 cc bir motorla tem'e cikiyorsunuz. Ve ilk motor tecrubeniz oldugunu soylediniz.. Ayrica da sadece yarim kask ve dizlikle?!! Degerlendirmek benim gibi bir aceminin haddi degil, elbette ustadlar gerekli aciklamayi yapar. Ama bir vatandas olarak uyarmak zorundayim, allah askina biraz sorumlu davranalim. Caninizin kiymetini bilin. Sevdiklerinizi gozu yasli birakmayin. oyunu kuralina gore oynayin. Lutfen bunu da bir dost tavsiyesi olarak kabul edin. kazasiz sürüşler

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    hayırlısı olsun tekeriniz düz bassın

ama ekipmanları biran önce al şakaya gelmez
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba =) yamaha delight adına kurduğumuz facebook grubunda tüm delight sahiplerini aramızda görmek isteriz =) https://www.facebook.com/groups/621677734616147/?fref=ts

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)