Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir bayan üye daha :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    hoşgeldiniz
    ingilizceci bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Hoşgeldiniz.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Türkiye'nin geleceği yenilikçi, güçlü, hayallerini gerçekleştirebilen ve kendi ayakları üzerinde duran aslan gibi bayanlar. Tebrik ediyorum sizi. Saygılar

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Hoşgeldiniz, motosiklet sevgisini, güvenlik ekipmanlarının ve trafik güvenliğinin önemini çocuklarınıza da aşılayın. Kazasız, keyifli sürüşler dilerim.

lonqston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Aramıza hoş geldiniz. Bende konya/ereğli'denim.Ereğli'den buralara kadar gelip üye olmanıza çok sevindim

ingilizceci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MCX Roadracer
    Alıntı JayJay_001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Bir kadin olarak bu memlekette birakin otomobili motosiklet kullanma cesaretinizi takdir ediyorum. (Sebebini yukaridaki bir kac yazidan hemen anlayabilirsiniz) mumkun oldugunca fazla korumali ekipman kullanmaya ve bu sekilde alismaya calisin.. kask-ceket-eldiven-dizlik-sirtkorumasi-hatta bilegi kapatan ayakkabi... hepsi cok onemli allah korusun duserseniz ilk darbenin nereye gelecegi hic belli olmaz..
    Giyim tarziniz biraz degisecek
    Evet değişmeye başlıyor yavaştan, kask eldiven tamamdır bir de dizlik ve ceket alınca tamam olacak

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

Alıntı lonqston adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldiniz. Bende konya/ereğli'denim.Ereğli'den buralara kadar gelip üye olmanıza çok sevindim
    Buralara kadar gelmek zor olmadı ama hemşehrim birini görmek çok güzel

Bu arada hepinize güzel dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim arkadaşlar

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ne çok ingilizce bilen varmış forumda

hoş geldiniz bağyan.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    motosiklet kullanımanız cesaret isteyen bir olay tebrik ederim.
    öte yandan ingilizce öğretmeni olduğunuz için bir şeyler söyleyeceğim dikkate alıp almamak size kalmış.

bu ülkede öğrenciler ingilizce eğitimi süresince hiçbir şey öğrenemiyorlar.
    bunun sebebi ya ingilizce öğretmenleri , ya da müfredatta problem var.
    bir çok ingilizce öğretmenimiz olmasına rağmen ingilizce öğrenemediğimize göre , demek ki problem müfredatta.

bir hocam ben ortaokuldayken sınıfta o zaman meşhur olan summer jam şarkısını açmış ve sözlerinin yazılı olduğu ve arada eksik kelimelerin bulunduğu kağıtları dağıtmıştı.biz de dinleyerek bu eksik kelimeleri doldurmaya çalışmıştık.
    sanırım hayatımdaki tek gerçek ingilizce dersi buydu.

tahtaya "Subject + have/has + V3 + object + place + time" gibi şeyler yazıyorsanız bir daha düşünün bence.

Motosikleti
    Endüstri meslek lisesinde çalışıyorum. İngilizce öğretimi ve müfredat biraz olsun değişti su anda, ancak öğrencilerin hiç isteği yok maalesef. Formül vererek ingilizce ogretilmez bana göre, matematik dersi değil bu sonuçta. Her sınıfta öğrencilerin seviyelerine göre gitmeye çalışıyoruz. Ancak haklısınız bazı öğretmenler sadece para için bu mesleği yapıyor. Ben kadrolu değilim, kadrolulari görüyorum ve derse girip çıkmaktan başka hiçbir ise yaramiyorlar maalesef...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı ingilizceci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Endüstri meslek lisesinde çalışıyorum.
    bizim forumda yabancılık çekmezsin o zaman
    Lucas bunu beğendi.

Motosikleti
    O kesin

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim forumda yabancılık çekmezsin o zaman
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Endüstri meslek lisesinde çalışıyorum. İngilizce öğretimi ve müfredat biraz olsun değişti su anda, ancak öğrencilerin hiç isteği yok maalesef. Formül vererek ingilizce ogretilmez bana göre, matematik dersi değil bu sonuçta. Her sınıfta öğrencilerin seviyelerine göre gitmeye çalışıyoruz. Ancak haklısınız bazı öğretmenler sadece para için bu mesleği yapıyor. Ben kadrolu değilim, kadrolulari görüyorum ve derse girip çıkmaktan başka hiçbir ise yaramiyorlar maalesef...
    Foruma hoşgeldin meslekdaşım. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Yukarıda yazdıklarnızı amacını aşan ifadeler olarak kabul ediyorum. Olumsuz bir örnekten yola çıkarak bütün öğretmenleri konuşmayı bilmeyen kişiler olarak niteleyebilirmiyiz.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Üye bayan olunca konu birden 3 sayfa-50 mesaj oluyor? Ayıp....
    ingilizceci, atreyu ve SolidRider bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma hoşgeldin meslekdaşım. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Yukarıda yazdıklarnızı amacını aşan ifadeler olarak kabul ediyorum. Olumsuz bir örnekten yola çıkarak bütün öğretmenleri konuşmayı bilmeyen kişiler olarak niteleyebilirmiyiz.
    Amacını aşan ifadeler derken? Ne yazdığımın bilincindeyim ve zaten orada "BAZI" öğretmenler yazdım. Ülkemizin aydınları olan öğretmenlerin bazılarının kafalarında herhangi bir ideoloji bile yok. Okullara giderseniz rahatlıkla görebilirsiniz. Bana göre ben de dahil hiçbir öğretmen 30 yıl önceki öğretmenler kadar kaliteli değil. Keza öğrenciler de öyle.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Meğerse hocalarımız ne çok seviliyormuşta,biz bilmiyormuşuz..Saygılar hocam..

Motosikleti
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meğerse hocalarımız ne çok seviliyormuşta,biz bilmiyormuşuz..Saygılar hocam..
    Saygı bizden

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Saygı bizden
    Okullarda hoca öğrencisine el kaldırmadan,öğrencinin el kaldırdığını.Yaptıkları saygısızlıklarının haddi hesabı olmayınca öğretmenlere.Bizim zamanımızda,hocamız bir yanağa vurdumu,öbür yanağı biz çeviriyoduk..Ne yazık ki öğrencilerdeki ciddiyesizlik aynı şekilde öğretmenlerde de mevcut..İki büklüm olurduk,hocamızın karşısından.Saygıdan,hürmetten,annemiz babamız hep tembihlerdi.Oğlum hocalarınıza karşı saygılı olun,bugün ise bir hoca yaramaz öğrencisine bir tokat vurdu diye.Velisi 7 sülalesini toplayıp,okulu basıyor.Öğretmen tartaklıyor.Yani özetle,ne eski aile terbiyesi kavramı kalmış nede öğrencide saygı..Doğal olarak,öğretmenlerde yoldan çıkacak..
    Görevini hakkıyla yapan,hocalarımıza saygılar,ellerinden öperiz..Lafımız herşeyi hakkıyla yapan,aile,öğretmen ve öğrencilere değildir..Saygılar..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Amacını aşan ifadeler derken? Ne yazdığımın bilincindeyim ve zaten orada "BAZI" öğretmenler yazdım. Ülkemizin aydınları olan öğretmenlerin bazılarının kafalarında herhangi bir ideoloji bile yok. Okullara giderseniz rahatlıkla görebilirsiniz. Bana göre ben de dahil hiçbir öğretmen 30 yıl önceki öğretmenler kadar kaliteli değil. Keza öğrenciler de öyle.
    Kendi meslekdaşlarını küçümsemeyi hangi iş kolunda olursa olsun olumsuz bir davranış olarak görüyorum. Niyetim polemik yaratmak değil.Tekrar hoşgeldin...

Motosikleti
    Benim de amacım polemik yaratmak yada meslektaslarimi küçümsemek değil, ama yeri geldiğinde oz elestiri yapmak gerek. Hiçkimse mükemmel değildir. Ve tekrar hosbulduk.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)