Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Izmir Guzelbahce'den selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Mehaba, adım Nevzat.Izmir Güzelbahçe'de yaşıyorum 17 yaşındayım daha motor ehliyetim yok (Hazirana alıcam umarım).Almak istedigim motorlar en basta Cbr 250r, Ninja 250.Daha önce hiç motosiklet sürmedim.Daha motosiklet almadan her konuda bilgilenmek, bilinclenmek için siteye üye oldum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    hoşgeldin kardeşim, hiç motor sürmemiş biri için hızlı bi giriş diyebiliriz. yaşın da genç ben olsam kademe kademe başlardım bu işe, desem de sen bildiğini yapacak gibisin :D hayırlısı.

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    h.geldin,askerliğimi orada yapmıştım,maltepe as. lisesinde

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Hoşgeldin Güzel İzmirli seçtiğin motorlar modelleri çok iyi ama hiç kullanmadım demişsin
    Sana ilk tavsiye benden gelsin bisiklet sürmüş olabilirsin ama önce korumalıklarını ve kaskını takıp küçük cc li bir scooter ile (100-125cc den bahsediyorum) denge problemini çözsen yeni alacağın motora çok daha korkusuz ve rahat binersin

Aktif olman dileğiyle
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Hoşbulduk abicim,aslında uzun 5-6 seneden beri 17'yi doldurup ehliyetimi almayı planlıyorum.Cok hevesliyim bu iş için ve tüm korumalarım kaliteli olucak motoru iyice kavrayana kadar da asla limitlerde surmuycem. Kendime guveniyorum .
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeşim, hiç motor sürmemiş biri için hızlı bi giriş diyebiliriz. yaşın da genç ben olsam kademe kademe başlardım bu işe, desem de sen bildiğini yapacak gibisin :D hayırlısı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Güzel İzmirli seçtiğin motorlar modelleri çok iyi ama hiç kullanmadım demişsin
    Sana ilk tavsiye benden gelsin bisiklet sürmüş olabilirsin ama önce korumalıklarını ve kaskını takıp küçük cc li bir scooter ile (100-125cc den bahsediyorum) denge problemini çözsen yeni alacağın motora çok daha korkusuz ve rahat binersin

Aktif olman dileğiyle
    Aslında yarı profesyonel bisikletim var ve uzun yollara çıkıyorum,tabi ki motorla kıyaslanamaz ama trafik olsun,magandaların insan yerine koymayıp sıkıştırması olsun bunları iyi biliyorum.İyice öğrenene kadar otobanda bile 80'nin üzerine çıkmayı düşünmüyorum ama uzun yolda araç sollarken,arkama artçı aldığımda yokuşlu yolları çıkabilmek için 125cc nin ihtiyacımı pek karşılayacağını sanmıyorum.Yine de değerli görüşlerinizi bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Alıntı shrek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h.geldin,askerliğimi orada yapmıştım,maltepe as. lisesinde
    Hoşbuldukkk

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    60. Yıl Mezunu olarak sana hoşgeldin derim. Eğitim şart, sonra motora bakarız.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Alıntı ayhan.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    60. Yıl Mezunu olarak sana hoşgeldin derim. Eğitim şart, sonra motora bakarız.
    Hosbulduk abi. Eğitim her zaman ilk sırada gelir haklısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:53 ----------

Megelli 250r'da hoşuma gitti ama yedek parça, servis tarafından biraz problem yaşanıyormuş.

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    hoşgeldin güzel İzmir'li
    Smyrna35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)