Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Burdur'dan motorseverlere merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    suleyman1515 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daha belli değil
    öncelikle merhaba herkese iyi günler dilerim. 40 yaşındayım.Motosikletle olan tanışmam uzun yıllar öncesine dayanmakta 1990'lı yıllara. 1992 de motosiklet ehliyetimi aldığım zaman pejo panter motorumda alınmıştı. Lise iki'deydim o zaman. 4-5 yıl o motora binmiştim. Tabii evlendikten sonra mecburen araba almak zorunda kalmıştık. Ama yılllardır içimdeki motor hevesi hiçbir zaman geçmedi. Birkaç sene öncesi klasik sınıfında sayılan1974 model jawa 250 sahibi oldum. Hevesim geçince sattım tabii 5-6 ay öncesi. İnternetten araştırırken 250 cc sınıfının en güzel motorlarından birisi olan hyosung gv 250 yi keşfettim. Şu an araştırma içerisindeyim. Temiz bir ikinci el mi yoksa sıfır mı alsam diye düşünüyorum. Sizlerin tavsiyelerini bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hoşgeldiniz,
    Bulabilirseniz temiz 2. el her zaman daha iyidir, gv 250 tarzında motorları temiz bulmak nispeten daha kolay.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    hoşgeldiniz burdurlu birini görmek güzel,bütçe el veriyorsa sıfır alın kafanız rahat olsun,burdurda arastada honda bayisi var ellerinde cbr 250 pcx vs .motosiklet mevcut bi ara gezin inceleyin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)