Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba yeni başlangıç yeni heyecan

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar

bende bu işe yeni gönül verdim, henuz sürüş deneyimim pek yok.. 30 yaşındayım ve 4 senedir kendi arabamı kullanıyorum
    Çevremde herkes motorun çok tehlikli olduğunu söylüyor, ancak zamanla sağlam adımlarla buişi yapmak istiyorum..
    Doğa sporlarıyla uğraştığım için kırsal alanlardada kullanabileceğim bir cross düşünüyorum..
    Maddi olarak sıkıntım yok ancak asıl yatırımımı buişi iyi öğrendikten sonra yapmak istiyorum..

araştırmalaırım neticesinde başlangıç olarak düşüp kalkma sonucu motorun zarar durumları olduğu için uygun fiyatlı çin motoru düşünüyorum

kuba sr250 ve mondial xtreme max; üzerine yoğunlaştım...

1benim gibi acemi birisi için hangisini tavsiye edermisiniz, sorun yaşarmıyım? boyum 1,86 kilom 85 motor altımda küçük dursun istemiyorum
    2üzerime giyeceğim ekipmanlar içinde tavsiyenize ihtiyacım var?
    3ve izmirde motor eğitimi alabileceğim tavsiyelerinizi rica ederim?

deneyimli kullanıcıların yorumları önemli şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hoş geldin hocam.
    Tehlikeli olduğunu söyleyenler kesin hiç motora binmeyenlerdir.
    Bilinçsiz yapılırsa tehlikeli tabi.Ama şöyle bir şey var düşeceğiniz garanti Bende geçen sene başladım 6000 km yol yaptım, iki defa düştüm, bir kaç defa eşiğinden döndüm, iki defa önüme atlayan arabalara vurmaktan zor kurtardım. Bunlar hep başınıza gelebilecek şeyler.
    Bu nedenle bütün korumalar çok önemli.
    Maddi yönden sıkıntı yoksa honda crf250 yede bir bakın derim.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

saolun, artık deneyerek birazda prof. yardım alarak hakkıyla yapacağız inş. kazasız belasız...
    dediğim gibi korkmadan binebileceğim çok değerli bir motor olmasını şuan pek tercih etmiyorum.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hiç bir araç tek başına tehlikeli değildir,onu tehlikeli kılan sürücü koltuğuna oturan İNSAN dır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)