Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhaba scootercılar cupcılar commutercılar touringciler choppercılar endurocular..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    racingciler, off-roadcular, mopedciler, cg'ciler, yamahacılar, hondacılar, kawasakiciler, ducaticiler Merhaba !

valla sığmadı baslıga taştı buraya

merhaba arkadaşlar ismim uğur 16 yaşındayım. ilk kullandıgım motosiklet Kanuni Rokko 150. şu an elımde bulunan Ramzey QM125T-10D fakat yetmiyorr :( vitesli lazım bana motorun şahlandıgını hıssedebılecegın ustune oturdugun zaman sevıyorum senı dıyebılecegın bı motor(yanlıs anlamayın ). bu yuzden bikaç ay sonra yani bahara girerken cep durumum ıyı olursa Mondial 125MH Drift olmazsa da Mondial MG100 Superboy alıcam. dua edin babamın işleri iyi gitsin de şu hayalimdeki motoru Drift'i alabileyim baharda

ulen ne bıcım baslık yapmıssın dıyenler tabıkı olucaktır gulenler falan belkı fakat bunun nedenı aklıma ilk gelen Merhabe veya merhaba arkadaslar hatta veya selaaaaam (şakaydı) tarzı klasık bseydı. dedım ugur bız Ali Ağaoğlunun torunlarıyız farklıyız biz herkesden herseyden farklıyız. goster kendını!!! gaza geldıım ve boyle sacma mı oldu artık bılmıyorum ama dıkkat cekıcegı kesın

bu espiri de bayatladı ama olsun be sankı altımızdaki motor cok taze 5 senelık scooter'a mı bınılır arkadas. sorun da sorun.. ama bu sorunlar ogretıyor su an bana motosiklet denilen şeyi ve parcalarını

iyi tanıttım mı kendımı bılmıyorum inşallah iyi tanıtmısımdır

not olarak, eger ıstemıyorsanız uzerınızde kalıp gıbı koruma montunu, ıstemıyorsanız ayagınızda rahatsız eden pantolonu, istemiyorsanız kafanızda kaskı, istemiyorsanız ellerinize eldiveni, çıkmayın yola hatta bırakın yola cıkmayı motora bınmeyın hatta bırakın bınmeyı motoru unutun. oyle bı an gelır ki, keske kafamda kask vucudumda koruma olsaydı derdınız. çünkü diyen çok. bu not herkes ıcın gecerlı degıl aslında. cunku motosiklet sevdasıyla olup bıten bır suru fakır arkadasımız var ve motosikletlere parayı zor bırıktırırken kaskını korumasını kı o kadar yuksek fıyatlara almaları ımkansız. aslında herseyden once dikkat dikkat dikkat. başka hıcbırsey degıl.

Kasksız yola cıkmayın motorunuzun bakımlarınızı aksatmayın. Dikkatli sürün başınız ileri baksın. İyi akşamlar (bitişi de fena yaptım )

ve kameraya bakan ben yola bakansa motorum *motor pıs gozukuyor şansına o gun yıkayamadım yoksa bakarım motoruma yanlıs fıkre kapılmayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hoşgeldin genç. başlıga kısaca motorcular deseydin yeterdi. Ehliyet sormam ben korkma.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    aynen doğru dıyosun da napalım artık cok gec eheh ehliyeti almayı cok ıstıyorum ama ypck bsey yok daha 1 senem var. bir de benim sıkıntımı dusun uzun yol yapamıyorum en fazla gıttıgım yol 40km :( 1 sene gecsın de ehlıyetımı de iyi bi motoru da altıma koyucam şehir mekan ilçe köy kasaba gezicem he bu arada hosbulduk sagolasın. bu forum olmasa napardım bılmıyorum cogu seyı burda ogrenıyorum, ogrenıcem..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yaşın daha küçük ama baya bi zeka görüyorum sende. Geleceğin parlak. Yani yaşına göre yazmıyosun. Bu arada falcı değilim. çok konuşan birimisin yoksa benim gibi çok düşünen birimi? Bu arada ne kadar zekan varsa omuzunda o kadar yük vardır bilesin.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    çok konuşandan kastım konuşkansa evet konuşkanım ama çok fazla düşünmem. motorda da dusunmek eglencelı olmuyor zaten baktıgın yere gıttıgın zaman alıyorsun motordan hazını ciddi şeyleri çok düşünürüm ama mesajlaşırken bile düşünürüm aslında evet sanırım babamın soyundan gelen bi zeka olayı var ama bi insana yeticek kadar abaratsız yanı kendı motorumu kendım yapamam aynen öyle hani bi laf daha var, az bilen çok konuşur çok bilen az konuşur diye sanırım böyleydi ben ne az ne de çok bilirim

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    hoşgeldin dostum drift güzel motor ybr gibi pürüssüz olmasada gücü çok iyi bi motor ben bile arasıra keşke drift mi alsaymışım diyorum
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hımm tamam. Ben az konuşur, çok düşünür, çok yazarım. Bi laf vardır. Kelime ağzından çıkmadan senin esirindir. Ama çıktımı bikere sen onun esirisin. 10 kere düşünüp 1 kere konuşmak lazım. Neyse uzatmayayım, ben ve biz herdaim burlardayız. Kafana ne takılırsa sor. Cevaplarız. Konuşmadan. Yazarak.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    hoşbulduk sagolasın aynen seri ve güçlü bi motor diyo kullanan kim varsa, olumsuz bişeyini duymadım. he bi - yanı var aslında o da lastikleri virajda ve suda berbat kayıyor dıyo cogu kısı. hangı 125lik çinlinin lastikleri iyi ki zaten Drift güzel çok güzel ama YBR'nin üstüne tanımam ben param olsa Ybr'yi düşünmeden alırım hele yeni dizaynı.. bitiriyo adamı valla bırak motora verdıgın onca milyarı, benzin parası oldurur adamı inemem çünkü üstünden :p o yüzden 100lüklere devam vergi yok benzin desen kokluyo sorunu masrafı yok olsa yedek parca heryerde

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:46 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm tamam. Ben az konuşur, çok düşünür, çok yazarım. Bi laf vardır. Kelime ağzından çıkmadan senin esirindir. Ama çıktımı bikere sen onun esirisin. 10 kere düşünüp 1 kere konuşmak lazım. Neyse uzatmayayım, ben ve biz herdaim burlardayız. Kafana ne takılırsa sor. Cevaplarız. Konuşmadan. Yazarak.

aynen öyle. tamam sagolasın cok tesekkur ettım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)