Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun Boyluya Cruiser tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım ismim Göktuğ Ankarada memurum 190 boyunda ve 95 kiloyum vitesli motor tecrübem vardır eşimide alıp gezebileceğim ancak selesi yüksek cruiser tavsiyeniz varmıdır?
    Bu tarzda bulamazsam enduro bakmak zorunda kalacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Selesi yüksek cruiser zor, cruiserın olayı zaten alçak olması. Tam olarak crusier değil de sport cruiser olur dersen Hyosung Gv650 olabilir. Selesi yüksek değil ama ayak pegleri bayağı ileride olduğu için rahat edersin.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    yüksek seleli cruiser olmaz...hepsi alçaktır...yüksek ccler kalıp olarak büyük ve uzun oldukları için boyunuzu kamufle edebilir rahatlıklar...enduro da diğer seçenek tabi...

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    bende de 2 metre boy 100 kg var , bizi endurodan başkası mutlu etmez , xt660 standart veya tenere öneririm ...
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    vallahi cruiser in yüksek selelisi olmaz ama boyluyada yakıştırıyorum ben bu makinaları hakkında hiç birşey bilmem fakat tipi çok hoşuma giden bir cruiser var Suzuki intruder M800

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Enduro yüksek sele isteğinize cevap verebilir ama cruiserın da şöle gerine gerine oturması bir başka oluyor. Ah kafam çok karışık geçsem mi enduroya diye.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)