Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'den Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar.Ben aranıza İzmir'den katılıyorum.Adım Canberk, 15 yaşındayım.Daha önceden peugeot moped ve elektrikli motor tecrübem oldu.Ve kendi motorumu toplamayı düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aceleci sinek süte düşer.... 15 yasinda kendi motorunu topla 18'inde de seni toplamasinlar sonra Canberk'cim
    sakinseytan bunu beğendi.

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Hos Geldin.
    Once ehliyet.
    Ehliyetsiz yakalanirsan 700lira+kasksiz liktan 70-100lira yani 750-800 lira Ceza ve yakalanma Riskine Girme.

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    18 yasin altinda arkadasimiz gibi motor hakkinda bilgi almak istiyenler icin forumumuzda ayri bir konu acabilirmiyiz acaba ? Admin arkadaslar bunun hakkinda ne dusunur ?
    Birde yeni motor ne almaliyim ? Yani ilk motor ? Bu iki konu basligi farkindamisiniz Moto Sohbet bolumunu baya bir mesgul ediyor .
    Kendi motorunu tabiki yapabilirsin bende izmirliyim bu arada ama ehliyetsiz yollara cikma daha cok gencssin , yollarda senin canina hic onem vermiyen bir cuval 4 teker surucusu var o yuzden aman diyorum izmirli abi sozu dinle sen .
    Ben senin yaslarindayken babam o dedigin moped ten dusup eve gelmisti bacaklarinin halini gordugumde sok olmustum . Malum Mayo + Moped +Asfalt = Sonuc korku filmiydi.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    İzmir/Ödemişten selamlar..

Hepinize teşekkürler.Tabiki önce ehliyet.Bakkal eve biraz uzak bakkala giderken falan kullanmak için istiyorum mopedlerden.Birşeylerle uğraşmayı sevdiğim için kendim toplamak istiyorum.

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Bende de ehliyet yok ailen karşı çıkmıyosa sorun yok bence..ben okula gidip geliyorum motorla kafana göre takıl..ama yakalanınca cezayı unutma ona göre :D :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)