Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

selamlar :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    adım muammer 22 yaşındayım.Erzurum ATATÜRK Üniversitesinde Yiyece&içecek işletmeciligi okuyorum 3.sınıf.aslen istanbulda yaşıyorum ama okul nedeli ile seninin büyük bir kısmı erzurumdayım.

her zaman içimde bi motor tutkusu olmuştur zaten.tabi yaş ilerdikçede bu tutku gittikçe artıyor.chooper sevdalısıyım. artçı olarak cok seyehat ettim hakkaten müthiş bir zevk bu iş

uzun sürelerdir motorları araştırırım ama bu foruma üye olmak yeni aklıma geldi.su an gözde chooperim hyo gv 250.keeway olsun regal raptor olsun bunu yanında 0 gibi kalıyo sanki. başlangıç için ne kadar uygun tam bişi diyemem ama zaten 250 cc.hem oyle hızı seven birisi değilim.agır agır temkinli gitmeyi severim b sınıfı ehliyetim var bizim torosuda oyle sürerim umarım okul bittikten sonra hayallerime kavuşabilirim.

tekrardan herkese selamlar iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hoşgeldiniz.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Kardeşim hoşgeldin bende Erzincan dayım umarım istediğin motoru birgün alırsın.
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    Alıntı waeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hoşgeldin bende Erzincan dayım umarım istediğin motoru birgün alırsın.

aslen erzincalıyım zaten dedemiz babamız oradan gelmiş hep.motor için rahat bi 2 sene var. oncelikle su lanet okulu bi bitirmem lazım.sonrası zaten kolay.

motora hatta motor değilde asıl bir chooper sürmeden onunla binlerce kilometrelerce yolculuk yapmazsam gözüm açık gider

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)