Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tanışma ve modifiye

Motovento
    REKLAM ALANI

arkdaşlar hepınıze merhaba sıtenın en yenı uyesıyım sanırım bı konu hakkında yardımlarınızı beklıorum yenı baslayn bırı olarak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    hoşgeldin kardeşim
    tekerlerin düz bassın
    Ben sana ilk aşkımsın demedim.Sen benim Cennetimsin.

Arkadaşa katılıyorum Yaklaşık 5 dk önce üye oldum; ama kendimi bildim bileli motosiklet seviyorum.A2 almama da çok az kaldı.Yalnız bir sorunum var: biraz önce baktığım motosiklet kaza görselleri cesaretimi kırdı.
    Motosiklet güvenliği ve tecrübeler hakkında katkı sağlayabilecek yorumları bekliyorum.(trafikte sorumsuzca motosiklet kullanacak biri değilim,alkol-sigara kullanmam,bana çok ihtiyacı olan insanların sorumluluğunu taşıyorum-kurallar konusunda elimden geleni yaparım ve yüksek lisans öğrencisiyim.Yorumlar özellikle sürüş tecrübesiyle ilgili olursa sevinirim)

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BENDEGELEM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşa katılıyorum Yaklaşık 5 dk önce üye oldum; ama kendimi bildim bileli motosiklet seviyorum.A2 almama da çok az kaldı.Yalnız bir sorunum var: biraz önce baktığım motosiklet kaza görselleri cesaretimi kırdı.
    Motosiklet güvenliği ve tecrübeler hakkında katkı sağlayabilecek yorumları bekliyorum.(trafikte sorumsuzca motosiklet kullanacak biri değilim,alkol-sigara kullanmam,bana çok ihtiyacı olan insanların sorumluluğunu taşıyorum-kurallar konusunda elimden geleni yaparım ve yüksek lisans öğrencisiyim.Yorumlar özellikle sürüş tecrübesiyle ilgili olursa sevinirim)
    Yeteri kadar dikkat, tecrübe, ekipman ve eğitim ile; ayrıca trafik kurallarına uyarak bahsettiğiniz kaza sonrası manzaralarla karşılaşma ihtimaliniz en za iner.
    112ciyiz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)