Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Önce Korktum Sonra Sevdim Ve Aranıza Ben de Geldim

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhabalar.

Adım Burak ve İstanbul-Şişli de yaşıyorum. Bundan bbir bucuk sene kadar evvel bir arkadasimla heves ettik. O zaman egitim alalim sonra motor bakariz dedik. Zaten hangi motor nedir, ne iyidir, kimden alinir, bir bilen kimdir gibi daha binlerce soruyu bile bilmiyoduk.

Herneyse, Yamaha Riding Academy'den egitim aldik. Hic kullanmayi bilmedigim bu makinayi, gun sonunda kullanir hale gelmistim ama gozumde cok korkmustu. 13 yildir bi fiil araba kullanan birisi olarak hepsi hepsi 10 kusur beygir olan Ybr'yi altimdan kacirinca :-) dedim ki bu is bize gore degil ki bizde o vakitler sole 650 cc olsun yok 800 cc olsun takmisiz enduroya binicez.

Egitimin cok faydali olmasina ragmen bayagi cekinmeye basladim motordan. Nasil bi gucle bizi tasidigini anladim ve tek kelimeyle urktum. O donem ehliyetim de olmadigi icin konunun uzerine yattim.

Fakat gel gor ki, bi kerr zehirlenmistim ve tek care birisine sahip olmakti. Bahar aylarinda ehliyetimi aldiktan sonra, gectigimiz mayis ayinda tamam dedim ve kendime baslangic motoru olarak Yamaha WR 125 R aldim. Baslarda oldukca yuksek gibi gelen makinama cizmelerimle cok rahat alistim ve hem on hem de offroad da acayip keyif aliyorum. Umarim benzer motorlari kullanan arkadaslarla tanismak ve birlikte surus deneyimi yasama imkani buluruz. Gecenin bu saatinde cok uzattim. :-)

Herkese tekrar merhabalar.
    DALGIC_800 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hoşgeldin diyelim.. doğru yol doğru adres burası..........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Yamaha WR 125 R mükemmel tercih olmuş, keyifli sürüşler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)