Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Selamlar (Sakarya - Sapanca)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha XVS Dragstar 650
    Hepinize iyi forumlar, iyi sürüşler diliyorum. Aranıza yeni katıldım. Sakarya'nın Sapanca ilçesinde ikamet ediyorum. 26 yaşındayım. Harita mühendisiyim. 97 model siyah Dragstar 650 sahibiyim. Görüyorum ki Sapanca'ya çok gezi düzenleniyor. Bilin ki burda da bir kardeşiniz var Sizlere eşlik etmek isterim. Yine bu civardaki arkadaşlarla da tanışmak istiyorum. SakaMoto diye bir grubun varlığını öğrendim. Umarım güzel paylaşımlarımız olur. İlgili arkadaşlara duyurulur Bana Sakarya, Kocaeli civarındaki gezileriniz için her zaman ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerim:
    Cep: 05057410212
    mail: mburakguler@hotmail.com
    cihan54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Hoşgeldin üstadım. Evet Sakamotoyu öğrendiğin iyi olmuş. Sapanca Kırkpınar taraflarına oldukça sık geliyoruz. Bu vesileyle sık sık görüşmüş oluruz. Face'deki sayfadan takip etmeni tavsiye ederim. Dragstar bizim için bir efsane niteliğindedir. Aramızda da bu efsaneden mevcutlar var hatta. Sen de eklenmiş olursun Görüşmek ve sohbet etmek ümidiyle...

Motosikleti
    Yamaha XVS Dragstar 650
    Facedeki sayfaya üye oldum hemen takipteyim... Bu efsanenin yollarda boy göstermesine vesile olmak çok güzel bir duygu. Herkese tavsiye ederim

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Benim de kısa süre öncesine kadar aklımda Dragstar vardı. Şu an biraz daha fikir değiştirmelerdeyim. Sanırım her yola gidecek tarzda birşey düşünmeye başladım. Ama kısmet tabi

En yakın buluşmaya bekliyorum üstadım. Hemen hemen her akşam çay sefası yapıyoruz. Merkeze geleceğin birgün haber ver ki (Sayfaya yazman yeterli) tez elden görüşmüş oluruz. Esenlikle...

Motosikleti
    Yamaha XVS Dragstar 650
    Kısmet... Seni üzmesin, ihtiyaçlarını karşılasın en önemlisi bu. Peki ozaman en yakın zamanda görüşmek ümidiyle hoşçakal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)