Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Müthiş Foruma Merhaba !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ömer.Halil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    Öncelikle forumun harika olduğunu belirtmek isterim hazırlayanların ellerine sağlık.
    Ben Halil 18 yaşındayım.YGS'ye hazırlanıyorum.14 yaşımda dedemin bana motorunun kullanma kılavuzunu vermesiyle motor sevdasına başladım.Sonraki sene ise motora bindim.Tabi ki ehliyetim olmadığından sokak aralarında kullandım.Ta ki bu seneye kadar.. Muğla'ya gittiğimde ailenin alışveriş ihtiyacını karşılama bahanesiyle "activa" ile ana yollarda boy göstermenin hazzını yaşayınca kesinlikle ehliyete ihtiyaç duyduğumu anladım.Bu sene sınavdan sonra ehliyete saldıracağım hayırlısı ile.Her ne kadar dedemin motor hakkındaki anlattığı bilgileri hakkıyla uygulasam da eninde sonunda ikimizinde biliyoruz ki "ehliyetsiz motor kullanılmaz".

Ayrıca bu vazgeçilemez hobide bir kaç amacım var onları da izninizle belirtmek istiyorum;"motor bilincini" erişebildiğim herkese aşılamak,trafikte ezilmek üzere yolda duran böcekler değil,aksine 2 tekerlek üzerinde giden canların olduğunu akıllara kazımak,bir araba,minibüs,kamyon,otobüs şoförünün yolda ne kadar hakkı varsa aynen motorcunun da o yolda o kadar hakkının olduğunu göstermek.

Saygılarımla.
    enjoy mod:ON

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    müthiş formdan müthiş merhabalar arkadaşım. Hoşgeldin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)