Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayan sürücü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf aksesuara boğmak için Monster alırdım
    bu arada 2 sene sonra değiştirsem de yine bu ducati olurdu, Ben italyan motosikletlerini çok seviyorum!
    akrapovic egzosta olur ya da Termignoni her ikiside pahalı gerçi... (yavaş yavaş artık)
    Rizoma elcikle birlikte Rizoma PRO Guard System denilen parçalarda harika!
    o kadar ıncık-cıncık şey var ki, çok fazla zaman ve paranız gidebiliyor.
    son zamanlar da GoPro kamera furyası başladı, günlerdir ona kafa patlatıyordum en sonunda aldım
    Ben birde F800 - F650 ikisinden birini düşünüyorum . Onları da denemek istiyorum , uzun yola yatkınlar bende o zaman uzun yola daha yatkın olurum onlar gibi Termignoni daha pahalı Akrapovic'ten sanırım Term. orjinal kendi egzostu zaten .
    Rizoma alırken dediğin Pro Guard Sys. 'e de bakarım .
    Kamera konusun bende de gizli duruyor , Muse eşliğinde ilk uzun yolumu kameraya çekme gibi bi hayalim var ...
    Hayal hayal işte bakalım hangileri olabilecek )
    Neyse ben yattım sabah erken kalkcam , memnun oldum yine sohbet ederiz , iyi sabahlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İki teker olsun da..
    Ben konu açsam bu kadar yazmazsınız he topic patlayacak
    Ninja ile 3000 km ve sonra Monster, rüya gibi Biz de ögrenci halimizle motosiklet alıcaz hala neyse bu arada hosgeldiniz
    [B][COLOR="#000000"]Motorcuya kız verilmez
    Motorcuyla arkadaş olunmaz
    Motorcuyla yola çıkılmaz[/COLOR][/B]

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memnun oldum bende, hayırlı olsun Motosikletiniz! iyi sabahlar hakikaten

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sırf aksesuara boğmak için Monster alırdım
    bu arada 2 sene sonra değiştirsem de yine bu ducati olurdu, Ben italyan motosikletlerini çok seviyorum!
    akrapovic egzosta olur ya da Termignoni her ikiside pahalı gerçi... (yavaş yavaş artık)
    Rizoma elcikle birlikte Rizoma PRO Guard System denilen parçalarda harika!
    o kadar ıncık-cıncık şey var ki, çok fazla zaman ve paranız gidebiliyor.
    son zamanlar da GoPro kamera furyası başladı, günlerdir ona kafa patlatıyordum en sonunda aldım
    Monster alirdim diyorsun ama aldigin yok , halen Agusta yukari agusta asagi. Glock sana hayranim garajinda ducati posteri , agzinda surekli Ducati lafi ama ducati yerine agusta aliyorsun bu nasil bir ruh halidir ustad. Monster can dir. Sahip oldugum en iyi viraj makinasi ve kesinlikle kisilik sahibi bir tasarim.

Bu arada pendik sahil yolundaki Ducati egitimine motor ile gecerken tanik oldum. Arastirmani tavsiye ederim

Bayan arkadasimiza da bu arada hos geldin. Ducati den sonra F650 filan pek acmaz , nerdenmi biliyorum. Cunku Ducatiyi satip F650 alma hatasini gosteren canli ornek benim. Aldigim gibi de sattim zaten. Italyandan sasma
    glock bunu beğendi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı BARABONTİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben birde F800 - F650 ikisinden birini düşünüyorum . Onları da denemek istiyorum , uzun yola yatkınlar bende o zaman uzun yola daha yatkın olurum onlar gibi Termignoni daha pahalı Akrapovic'ten sanırım Term. orjinal kendi egzostu zaten .
    Rizoma alırken dediğin Pro Guard Sys. 'e de bakarım .
    Kamera konusun bende de gizli duruyor , Muse eşliğinde ilk uzun yolumu kameraya çekme gibi bi hayalim var ...
    Hayal hayal işte bakalım hangileri olabilecek )
    Neyse ben yattım sabah erken kalkcam , memnun oldum yine sohbet ederiz , iyi sabahlar
    BMW f650 değil de F800 bence bayan için mükemmel bir motor.F650 tek silindirli olduğu için uzun yolda 110 km hızın üzerine çıkıldığında baya bi titreşim yapar.Ama f800 çift silindirli olduğundan böyle bir sıkıntı yok.Bende de transalp var ama yüksek ve ağır bir motor.O yüzden bir bayana tavsiye etmem.BMW F800 biraz daha küçük boyutlu ve hakimiyeti kolay bir motordur.Uzun yol için en iyi motorlar bu tarz enduro motorlardır.Hem oturuş pozisyonu çok rahattır , hem de amortisörler yumuşak olduğundan her türlü yol koşulunda çok iyi konfor sağlar.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bayakı bayan üyemiz varmış ben de dahil oldum soruya bakılınca anlarız dimi ne oldugumuzu
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW f650 değil de F800 bence bayan için mükemmel bir motor.F650 tek silindirli olduğu için uzun yolda 110 km hızın üzerine çıkıldığında baya bi titreşim yapar.Ama f800 çift silindirli olduğundan böyle bir sıkıntı yok.Bende de transalp var ama yüksek ve ağır bir motor.O yüzden bir bayana tavsiye etmem.BMW F800 biraz daha küçük boyutlu ve hakimiyeti kolay bir motordur.Uzun yol için en iyi motorlar bu tarz enduro motorlardır.Hem oturuş pozisyonu çok rahattır , hem de amortisörler yumuşak olduğundan her türlü yol koşulunda çok iyi konfor sağlar.
    ben mi yanlış biliyorum bilmiyorum ama f 800 gs zaten 2008 den sonra çıktı 2008 den sonra f 800 le f 650 de aynı motor kullanıldı ama f 800 le 2008 altı f 650 karşılaştırıyorsan orası ayrı bu arada f 800 f 650 nazaran daha kalıplı geldi bana üstüne bindiğimde
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tutku da cinsiyet ayrımı yoktur hepimiz kadınız
    hoşgeldiniz.
    ben değilim abi...
    hani sen öyle sanıyorsan gendini, saygı duyarım abii

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Herkese tekrar merhaba ,
    Sitede kaç bayan sürücü var acaba ? Umarım tek ben değilimdir ve kimler İstanbuldan ??
    Aslında oldukça var,ancak son zamanlarda başka siteler elimizden kaptı sanırım.
    Umarım biraz toparlanma vakti geldi.
    Motorunuz kırmızı ve dün karaköy civarından geçti iseniz,sizinle ışıklarda konuştum.
    Yok değilse yalnız değilsiniz demektir.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tutku da cinsiyet ayrımı yoktur hepimiz kadınız
    hoşgeldiniz.
    Acele ismini değiştir o zaman...
    anlış anlaşılmalara mahiyet verebilir...
    speedy2 bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Selam bende bayan sürücüler arasındayım
    Konuya yapılan yorumlara şöyle bir üstün kör baktım da,her yerde aynı terake.
    Bayan sürücü diye bir site açmak,gereksiz yere bilinen seyleri tekrarlamak vb. yani
    olacak şey mi bunlar?

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sn. zeda3000 şu forumda nadir insanlardan birisin, teşekkür ediyorum, yazılarını takip ediyorum.

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    ne zaman patliycek uyarında kulaklarımı tıkıycem
    hadi patlasın
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Enteresan olan Barabonti sorular sorarım, yardımlarınıza ihtiyacım var dedi. Bizler sorar olduk, o cevaplar oldu

Hoşgeldin Barabonti, forumda bayan motosiklet kullanıcıları da var. Gerçi henüz bir toplantısına yada organizasyonuna gidemesem de, bundan sonraki ilk organizasyona dahil olmak arzusu içerisindeyim. Rahmi Bey'i ben de araştırmıştım, hakkında oldukça iyi yorumlar okudum. Kendisiyle kısmetsizlik oldu, çalışamadık. O Ducati'de sakınca yoktur dediyse, bize bir şey demek düşmez zaten. Kişiklikli ve oldukça seri bir motosiklet Ducati, kazasız belasız sürüşler dilerim. Uzun yol motosikleti için Monster pek konforlu değil, ama değiştirmeden önce güzelce bir keyfini çıkartın öncelikle

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    ya madem bir soru da ben sorayım
    bu forumda bayan üye olmak nasıl bir duygu
    Duygu derken ilk okul aşkım depreşti bak şimdi oldu mu ya kafam karıştı
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    [QUOTE=BARABONTİ;2759781]
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ortam neresi olursa olsun karşınızdaki kişi sizin kankanız - dostunuz ( adını siz koyun) değilse hele hiç yüzünü bile görmeyip ilk defa bir fikrinizi paylaşacaksanız emir kipli cümleler sarfetmek yerinde bir karar değil sanırım , uyarı ve fikirlerinize her zaman açığım - saygımda sonsuz ancak benim saygı çemberimi bozmadıkça .. Tatsızlık çıksın kim isterki )
    Size de hayırlı sahurlar olsun ...
    sanırım motosiklet dışında (itişip kakışmamak adına )bir ortak noktada daha hemfikiriz bu güzel bir durum lakin burada bayan yada erkek olsun bir şahsiyet mt üyesi ise benim bakış açım değişir, buradaki tüm gönül dostlarını , kendi samimi kişiliğimden dolayı yakınım gibi gördüğümden dolayı uslubum ilk başlarda sana ters geldi , normal bir durum , daha öncede söylediğim gibi günümün 8 satini işte , diğer kalanınıda çok önemli işlerim olmaz ise burada geçirdiğimi söylemiştim , onun için MT kimsenin olmasa bile benim nazarımda ciddiye aldığım , bir platformdurki başka bir siteye girmediğimi söylemek isterim .

siz burada yeni üyesiniz benim bakış açımı anlamanız zaman alacaktır lakin bir çok arkadaşım motosiklet.net e üyelerine hangi duygu ve düşünceler içerisinde olduğumu iyi bildiklerini umuyorum , sizde sanırım anlarsınız zamanla

neyse sanırım durumu toparladım kalp kırmak, itişip kakışmak, polemik yaratmak hiç bir zaman amacım olmadı , aslında bu kolay olan yol hemde çok kolay , ama bizler her zaman zoru denemeliyiz ve iyi geçinmeliyiz .

küçük bir şeyi daha eklemek istiyorum profil yapılandırması yapılırken hatırda kalmayan , anlamsız , isimsiz kendini çok kısıtlı olarak tanıtan üyeleri de anlayamıyorum acaba neden kendilerini tanıtmıyorlar ?

kimse kendilerinden özel hayatlarını , banka hesap numaralarını istemiyor genel olarak usulen kişinin kendini tanıtması buraya olan bakış açısındaki cidiyetini ortaya koyduğunu düşünmekteyim

nasıl olsa ben söverim hakaret ederim, istediğimi yazarım çizerim ohhh ne güzel sonra sıvışıp giderim gibi düşündüklerini hissediyorum

ben üşenmeden profilimde doğru isim ve soyismimi kullanıp, kendime ait resmimi yüklüyorsam ve her kez benim ne olduğumu ne olmadığımı görüyorsa , bu pletformda böyle bir sistem yapılmış düzenlenmiş ise hiç olmazsa uydurukta olsa birine sesleneceğim zaman ismini bilmeliyim diye düşünüyorum galiba çok şey düşünüyorum ,

bence siteye üyelik tc kimlik numarası girilerek yapılmalı herkez gerçek kişiliğini ortaya koyarsa durumun renginin değişeceğini düşünüyorum galiba çok şey düşünüyorum
    xawa bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kusacam su bayan krolugundan.

Arkadas!
    bir bitmediniz yahu!!!!!
    yaşar35 bunu beğendi.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    MONSTER
    [QUOTE=piyanist_irf;2760268]

sanırım motosiklet dışında (itişip kakışmamak adına )bir ortak noktada daha hemfikiriz bu güzel bir durum lakin burada bayan yada erkek olsun bir şahsiyet mt üyesi ise benim bakış açım değişir, buradaki tüm gönül dostlarını , kendi samimi kişiliğimden dolayı yakınım gibi gördüğümden dolayı uslubum ilk başlarda sana ters geldi , normal bir durum , daha öncede söylediğim gibi günümün 8 satini işte , diğer kalanınıda çok önemli işlerim olmaz ise burada geçirdiğimi söylemiştim , onun için MT kimsenin olmasa bile benim nazarımda ciddiye aldığım , bir platformdurki başka bir siteye girmediğimi söylemek isterim .

siz burada yeni üyesiniz benim bakış açımı anlamanız zaman alacaktır lakin bir çok arkadaşım motosiklet.net e üyelerine hangi duygu ve düşünceler içerisinde olduğumu iyi bildiklerini umuyorum , sizde sanırım anlarsınız zamanla

neyse sanırım durumu toparladım kalp kırmak, itişip kakışmak, polemik yaratmak hiç bir zaman amacım olmadı , aslında bu kolay olan yol hemde çok kolay , ama bizler her zaman zoru denemeliyiz ve iyi geçinmeliyiz .

küçük bir şeyi daha eklemek istiyorum profil yapılandırması yapılırken hatırda kalmayan , anlamsız , isimsiz kendini çok kısıtlı olarak tanıtan üyeleri de anlayamıyorum acaba neden kendilerini tanıtmıyorlar ?

kimse kendilerinden özel hayatlarını , banka hesap numaralarını istemiyor genel olarak usulen kişinin kendini tanıtması buraya olan bakış açısındaki cidiyetini ortaya koyduğunu düşünmekteyim

nasıl olsa ben söverim hakaret ederim, istediğimi yazarım çizerim ohhh ne güzel sonra sıvışıp giderim gibi düşündüklerini hissediyorum

ben üşenmeden profilimde doğru isim ve soyismimi kullanıp, kendime ait resmimi yüklüyorsam ve her kez benim ne olduğumu ne olmadığımı görüyorsa , bu pletformda böyle bir sistem yapılmış düzenlenmiş ise hiç olmazsa uydurukta olsa birine sesleneceğim zaman ismini bilmeliyim diye düşünüyorum galiba çok şey düşünüyorum ,

bence siteye üyelik tc kimlik numarası girilerek yapılmalı herkez gerçek kişiliğini ortaya koyarsa durumun renginin değişeceğini düşünüyorum galiba çok şey düşünüyorum
    Sevgili Piyanist ,
    Bu sitede çoğu kişi sizi tanıyor ve seviyor adınıza çok memnun oldum , sizinle hafif başlarda atıştık ama dediğiniz gibi tatlıya bağladık , ikimizde medeni insanlarız tabii ki tatlıya bağlanacak karşınızdaki kişinin rengini çözmeden kendi uslubunuzu hemen ortaya koyarsanız bence ilerde de ilk başlarda ufak tefek sıkıntılar yaşayabilirsiniz , Allah yaratmış çeşit çeşit bi geri durup bakmak lazım di mi Site şayet TC kimlik isteseydi ona göre üye olurduk ama istemiyor .. Zamanla dostluklar kurulursa tabii ki bende ismimi cismimi sölerim ama yanlış lütfen anlamayın sizde değil sözüm , o kadar abaza varki günümüzde bende TC kimlik verip hiçbir siteye giriş şahsen yapmam ...
    Herneyse bu konuları sizin içinde uygunsa artık sakız gibi uzatıp karşılıklı bu konuda mesajlar yazmayalım olur mu atıştık ama barıştık

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sevgili genç ruhlu irfan abim. Senin gibi büyükleri pist lerde görmek isteriz

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben demiştim topik patlar diye (bkz:3. mesaj)
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)