Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Kayseri'de yasiyorum. Gunluk hayatta otomobil kullaniyorum. 2 ay once motosiklet kullanmaya basladim. Amacim haftasonlari biraz hava almak ve stres atmak. Baslangic motorumu secerken cok dusundum. Kesinlikle hiz tutkum yok. Tatli tatli seyahat etmeyi seviyorum. Idealimde Yamaha Midnight Star 950 olsa da forumlarda gezindikten sonra baslangic icin YBR 125 ESD'de karar kildim. Kullanimi cok kolay bir motor. Keci gibi her yola giriyor. Tek kotu tarafi orjinal lastikleri, onlari da yakinda degisecegim. Amacim 2 yil kadar bu motoru kullanip daha sonra japon bir cruiser'a gecis yapmak. Tavsiyelerinizi ve goruslerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Ovv çok iyi
    İlk defa burada birisi bize sormadan yüksek hacimli motor haricinde forumu okuyup kendi isteği ile düşük cc bir motor almış tebrik ediyorum sizi
    Sado

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Aramıza hoşgeldiniz.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ovv çok iyi
    İlk defa burada birisi bize sormadan yüksek hacimli motor haricinde forumu okuyup kendi isteği ile düşük cc bir motor almış tebrik ediyorum sizi
    Tesekkurler. Baslangic motoru konusunda forumda yeteri kadar konu oldugu icin tekrar konu acmadim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldiniz.
    Tesekkurler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)