Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4 yıl aradan sonra herkese merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 1000RR 2012 honda pcx 2012
    merhaba arkadaşlar 2008 yılında üye olduğum formdan ansızın motorumu satmak zorunda kaldığım için aranızdan ayrılmıştım,aslen kahramanmaraşlıyım ama 1984 yılından bu yada adanada ikamet etmekteyim,ismim melih yaşım 34,türkiyede ilk 2008 yılında kırmızı yeni kasa honda 1000 rr ı alan benim,belki motoru almadan önce üye olmuşumdur,çünkü 4 aylık bir 600 rr maceram oldu,o zamandan bu zamana kadar çok motor alıp sattım neden yaptım bilmiyorum ama sanırım psikolojık bir rahatsızlığım var
    aslında araba hastasıyım şuanda dünyanın en hızlı golf R ına sahibim araç modifiye işiyle uğraşanlar beni mutlaka tanır.aracımın plakasın 01 NM 770 520 hp gelelim tekrar motor olayına,önceleri artık hız motoru almıcam sözüyle devam ettim iki sefer 50cc tuday aldım sonra honda 110cc spayce ve 125 cc honda pcx aldım,ve dayanamadım 2011 yılında 1000 rr aldım turuncu gümüş 3 ay kullandım ve yine sattım motoru daha 750 km de iken,sonra dedimki motor işi benim için bitti ve 2 ay önce dedim sadece yine pcx alacam ve bu motor işini böyle sonlicam ve bordo renk 2012 model pcx aldım,honda bayisinin önünden geçerken 20 gün önce aman tanrım bir baktım yeni kasa 1000 RR gelmiş hrc beyaz bukadarmı yakışıklı olur ve o anda satın alıverdim.ve plakasını motora yakışır bir şekilde çıkardım 01 NM 300 aldığım sattığım tüm motorların resimlerini yüklicem işşallah...herkese iyi formlar bu arada google ye 01 nm 770 yazarsanız beni ve araçlarımı görürsünüz hoşçakalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Tekrardan hoşgeldiniz.

tekrar hoş geldiniz...

Motosikleti
    HONDA 1000RR 2012 honda pcx 2012
    hoçbulduk herkese

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    hoş geldin hemşerimm )
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)