Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

şaban ustadan klasik makinalara hayat öpücüğü

Motovento
    REKLAM ALANI
    V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    ellerin dert görmesin usta buradan resimlerine bakması bile keyf veriyo insana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    arkadaşlar 1 yıldır emek verdiğimiz buggy aracını bitirdim kullanıma hazır son fotolarıda paylaşayım sizlerle
    haojin2005, trgy, Syanur ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    insanın kaderi kurduğu hayali gerçekleştirmek için gösterdiği çabaya bağlıdır

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    usta ellerine sağlık, baya yakışıklı olmuş

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Hepsi çok güzel ustam ellerine sağlık...
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    şaban ustam çok güzel olmuş ellerine sağlık.

Not: bu şekilde yapılan değişiklikler muayenede sıkıntı çıkarmıyor mu? ruhsata işletilmesi gerekiyor mu? bilgi verirsen sevinirim
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    şaban usta o buggy nedir öyle gerçekten çok güzel olmus yeşil cidden çok güzel olmus. valla o kadar yorum okudum yorum yazan senı ovmeden ıltıfat etmden gecmemıs. valla nasıl dayanıyosun bu kadar ıltıfata şaka bı yana gerçekten elı opulesı adam derler ya işte o sensın. ilham kaynagısın idolsün şaban usta. keşke çorluda olsam da bi çay içmeye gelseydım. çay ikram etmesen bile olur bi vida sıkısını ızlemek bıle memnun ederdı benı senı gormeden olmem ama şaban usta. elbet bigun dusucek yolum corluya cidden cok onemlı bı adamsın saban usta. senın gıbı ustalar zor bulunur. kolay gelsin hadi takibindeyım her zaman
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaban ustam çok güzel olmuş ellerine sağlık.

Not: bu şekilde yapılan değişiklikler muayenede sıkıntı çıkarmıyor mu? ruhsata işletilmesi gerekiyor mu? bilgi verirsen sevinirim
    off-road araçlar genellikle tüve tabi değil bildiğim kadarıyla amma işin diğer bir yanıda bu tür araçlarında trafiğe çıkışı yasak ha birde şu var nıormal arazı araçları var standart 4*4 olarak bilinen amma onlardada değişiklik yaptığın zaman onlarda tüv den onay alamıyorlar vaziyet bu açıklıyabildiysem

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

sevgili arkadaşlar bendenize iltifat eden etmiyen beni takip eden yaptığım çalışmaları inceleyip bilgilenen bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım sağ olun diyorum ben bu çalışmaları yapıyorum iltifatı hak ediyormu bu çalışmalarım bunuda sizlerin tercihine bırakıyorum

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    Alıntı şaban usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off-road araçlar genellikle tüve tabi değil bildiğim kadarıyla amma işin diğer bir yanıda bu tür araçlarında trafiğe çıkışı yasak ha birde şu var nıormal arazı araçları var standart 4*4 olarak bilinen amma onlardada değişiklik yaptığın zaman onlarda tüv den onay alamıyorlar vaziyet bu açıklıyabildiysem

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

sevgili arkadaşlar bendenize iltifat eden etmiyen beni takip eden yaptığım çalışmaları inceleyip bilgilenen bütün arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım sağ olun diyorum ben bu çalışmaları yapıyorum iltifatı hak ediyormu bu çalışmalarım bunuda sizlerin tercihine bırakıyorum
    cevap için teşekkür ederim ustacım başarılarının ve çalışmalarının devamı diliyorum.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    uzun süren çalışmaların sonunda insanın amacına vararak sonuca ulaşması kadar güzel bir şey yoktur şaban abi sen bunu benden daha iyi bilirsin helede karşısına geçilip keyifle bir çay muhakkakki içilmiştir ben o kısmını çok severim

eline ayağına kesene sağlık olsun abi allah geçinden versin uzun ömürler versin ama geride güzel izler bırakıyorsun bu çok güzel bir şey

zannediyorum işin emeği maneviyatı yanında maddiyatıda bayağı külfet olmuştur ne kadar harcandı diye sormayacağım ama hakkaten bu katagoride daha başka ne olabilirdi diye düşünüyorumda hani belki bir çift kanat takılabilirdi

yeşil siyah uyumu çok çok yerinde bir karar olmuş çok yakışıklı ve asil duruyor ellerinden öpüyor şapka çıkartıyorum büyük insan.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun süren çalışmaların sonunda insanın amacına vararak sonuca ulaşması kadar güzel bir şey yoktur şaban abi sen bunu benden daha iyi bilirsin helede karşısına geçilip keyifle bir çay muhakkakki içilmiştir ben o kısmını çok severim

eline ayağına kesene sağlık olsun abi allah geçinden versin uzun ömürler versin ama geride güzel izler bırakıyorsun bu çok güzel bir şey

zannediyorum işin emeği maneviyatı yanında maddiyatıda bayağı külfet olmuştur ne kadar harcandı diye sormayacağım ama hakkaten bu katagoride daha başka ne olabilirdi diye düşünüyorumda hani belki bir çift kanat takılabilirdi

yeşil siyah uyumu çok çok yerinde bir karar olmuş çok yakışıklı ve asil duruyor ellerinden öpüyor şapka çıkartıyorum büyük insan.
    sağolasın irfan kardeşim vallahi ne diyeyim ben bu kadar emek zaman vede maddi açıdan bir amaç için harcadım yalnız bu kadar kapsamlı bir çalışmayı bazı forum sitelerinde hala yerenler varya buna canım sıkılıyor yani bu tür eleştiri yapanlarada bir çalışma sizde yapın meydana getirin ondan sonra benim çalışmama laf söyleyin diyorum ondan sonrada bunu hakaret kabul eden çok bilmişlerde yok değil amma onları kaprisleriyle baş başa bırakıyorum ve bir senenin yorgunluğunu dediğiniz gibi iş tamamdır dediğim zaman insan karşısına geçip bir sıcak çayı yudumlarken o bir yıllık yorgunluk beş dakikada yok oluyor o kadar zevk alıyorum bu tür icatlarla oğraşmaktan saygılar
    piyanist_irf bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR, Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Ustam super olmus ellerine saglik.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sağolasın irfan kardeşim vallahi ne diyeyim ben bu kadar emek zaman vede maddi açıdan bir amaç için harcadım yalnız bu kadar kapsamlı bir çalışmayı bazı forum sitelerinde hala yerenler varya buna canım sıkılıyor yani bu tür eleştiri yapanlarada bir çalışma sizde yapın meydana getirin ondan sonra benim çalışmama laf söyleyin diyorum ondan sonrada bunu hakaret kabul eden çok bilmişlerde yok değil amma onları kaprisleriyle baş başa bırakıyorum ve bir senenin yorgunluğunu dediğiniz gibi iş tamamdır dediğim zaman insan karşısına geçip bir sıcak çayı yudumlarken o bir yıllık yorgunluk beş dakikada yok oluyor o kadar zevk alıyorum bu tür icatlarla oğraşmaktan saygılar
    sayın abicim arkana yaslan şimdi beni dinle

bu işler forum köşelerinde tartışılmayacak kadar komkleks işlerdir , acizane çok bilmişliğim yoktur ama az buçuk bir şeylere merak heves vardır , yani herkezde birazcık , bende birazcıktan , birazcık daha fazla

şasi yapımında o kalın borulara o estetiği, kesimini, kaynağını , montajını parçaların uyumunu , stabilitesini , motor aksamının yerleştirilmesini , boyasını , elektiriğini , motor mekaniğini , salıncakların yapımını, amörtüsörlerin yerlerini açılarını , kaportasını , kılını vs. tüyünü o eleştiren insanlar yapsın , böyle bir çalışmayı eleştirse eleştirse doğal olarak eline tornavida alıp 2 vida sıkmaktan aciz adam yapar oda eleştirmesini beceremeyen , eleştirirken olumlu yönde yapıcı eleştiremeyen insandır onunda cehaletine vermek lazım gelir aslında başka şeylerde var fesatlanır insanın genlerinde var bu iş çünki kendisi yapamaz becerisi yoktur , teknik imkanı yoktur , bilgisi yoktur hepsi vardır ona harcayacak zamanı yoktur , sen bu legoların hepsini bir araya getirmiş ortaya netice çıkarmış bir insansın .

kimbilir kaç gece kafayı yastığa koyduğunda kafana takılan sıkıntılar aksilikler yüzünden düşünceden uykun kaçtı , kimbilir nelerden feragat ederek ona zaman harcadın ah be abicim türkiyede kaç tane böyle araç var allahını seversen kaç kişi böyle bir araç yapmış ?

bu işler öyle klavye karşısında yazmayla oluyorsa ohooooo uzay mekiği bile yapılır , tipini beğenmeyen olur , rengini beğenmeyen olur bunlar olacaktırda sen daha iyi bilirsin ama bunlara kafanı takma derim emek ortada çıkan netice ortada çıkacan tepesine verecen kırbacı herkeze inat

inşallah bir gün çayını içmek konu hakında uzun uzuncaya konuşmak sohbetetmek nasip olur şahsım adına bunu çok isterim . saygılar.
    Pasaa ® bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Ustam tek kelime : MAŞALLAH

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    son durumu gösteren videoyuda paylaşayım sizlerle saygılar
    ugrgnr, dockerengin, Pasaa ® ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    son durumu gösteren videoyuda paylaşayım sizlerle saygılarhttp://www.youtube.com/watch?v=f_drSmmQp8E
    Çok güzel gözüküyor Şaban usta. Motorun sesi çok çok güzel geliyor. Deneme sürüşünü sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılar.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline sağlık şaban usta benim sorum bmw r80gs sahibiyim sizde parçaları bulunurmu.?
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

şaban usta eline sağlık güzel olmuş. yaza doğru kırklareli demirköy taraflarında bu araca göre çok güzel engebeli araziler var

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR, Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Test sürüşü videosunu sabirsizlikla bekliuoruz Şaban Ustam.
    Tekrar ellerine sağlik.

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı baysamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık şaban usta benim sorum bmw r80gs sahibiyim sizde parçaları bulunurmu.?
    bmw r 80 parçası elimde yok amma bulmana yardımcı olabilirim yurt dışındanda getirme olanağımız var ne lazımdı

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:43 ----------

arkadaşlar test sürüşünü hafta sonu yapmayı planlıyoruz bir aksilik olmazssa videoları sizlerle paylaşıcam saygılar

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Şaban usta baştan sona izledim. Ellerine sağlık herşey çok güzel olmuş...
    İHANET arkadaşlık zincirini karartır, fakat VEFA onu her zamankinden daha parlak yapar.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)