Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba ben geldim ve bir sorum var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Merhaba adım murat kırklarelinin ufak bir ilçesinde oturmaktayım.Yaşım 16 motor almak istiyorum simdi diyceksiniz 1 sene daha bekle ehliyet al oyle al ama bekleyemiyorum arkadaslar kac yıldır bekliyorum zaten onun icin hic boyle seyler demeyin lutfen.Sorumsa su daha onceden motor kullanmıstım fakat epey zaman oluyor onun için cogu seyi unuttum baslangıc icin honda cbr 125r almak istiyorum internette 2.el olarak 3 milyara felan buldum sizce 3 milyara almalımıyım ve honda cbr 125 benim icin suanlık iyimidir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Cevap bekliyorum?

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    ehliyeti olmada başına gelecekleri biliyormusun önce buna cevap alalım sonra senin soruna cevaplar gelecektir.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    bi keren yaşın cok ufak ona dicek çoık şey var hevesini kırmamak adına cvp verim yoksa vermicektim cbr 125 seni tatmin etmez beklentilerini hiçbi zaman vermez onla 120 yapıcagına tvs apache ile yap şanzumanı 6 ileri onun sayesinde 3 boy ilerde gidebilir kaportası falan cok pahalı 2.el piyasası berbat cılız bi motor benim en sevmedigim motor o model hırcınsan tvs al yoksa sorunsuz rahat biniim uzun yol yapim dersen cbf 150 al gerisi listede yok
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Evet ehliyetsiz kullandigimda basima gelicekleri biliyorum cbr 125 yeter gibime geliyor 3 milyara buldum 1-2 tane ama guvenilir midir bilmiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:45 ----------

Gnceldirrrrr

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    cbr 125r dediğin eski kasa sanırsam. Yeni kasaları o fiyata bulduysan bir bit yeniği vardır o işte. Ben sana ehliyetsiz sürme derim. ben 1000 tl ehliyet ve ruhsat cezası ödemiş bir insan olarak söylüyorum. İlla alacam dersende korumaları es geçme.

Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi keren yaşın cok ufak ona dicek çoık şey var hevesini kırmamak adına cvp verim yoksa vermicektim cbr 125 seni tatmin etmez beklentilerini hiçbi zaman vermez onla 120 yapıcagına tvs apache ile yap şanzumanı 6 ileri onun sayesinde 3 boy ilerde gidebilir kaportası falan cok pahalı 2.el piyasası berbat cılız bi motor benim en sevmedigim motor o model hırcınsan tvs al yoksa sorunsuz rahat biniim uzun yol yapim dersen cbf 150 al gerisi listede yok
    apache mi 6 ileri ?
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    ehliyetin yoksa offroad bir motor al dostum dağda tepede gez ;)
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125r dediğin eski kasa sanırsam. Yeni kasaları o fiyata bulduysan bir bit yeniği vardır o işte. Ben sana ehliyetsiz sürme derim. ben 1000 tl ehliyet ve ruhsat cezası ödemiş bir insan olarak söylüyorum. İlla alacam dersende korumaları es geçme.

apache mi 6 ileri ?
    Hocam butun ekipmanları alıcam sıcaktan gebersemde :d ehliyetsiz kullanıcam ara sokaklarda cok hız yapmadan 2005 model felan benim bulduklarım baya eski ama güzel duruyorlar:d siz ne dersiniz 2005 model cokmu kotudur?

Motosikleti
    valla bende öyle birşey düşündüm bir ara ama sağlam bir şey bulmak lazım. yoksa daha başlamadan işkenceye dönüşebilir.
    2005 modeli çok kullanmıştım ben eskiden o zaman güzeldi ama şuan düzgün birşey bulmak zor.
    Yani motor güzel iyi hoş ama, kullanan ne hale getirmiştir o önemli iyi bilen biri olmadan yanında alma sakın. Daha sonra elden çıkarmak istersen zorlanabilirsin ayrıca onuda düşün.

korumaları vs es geçme, sıcak diyede düşünme yazlık ekipmanlar da mevcut nede olsa.

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende öyle birşey düşündüm bir ara ama sağlam bir şey bulmak lazım. yoksa daha başlamadan işkenceye dönüşebilir.
    2005 modeli çok kullanmıştım ben eskiden o zaman güzeldi ama şuan düzgün birşey bulmak zor.
    Yani motor güzel iyi hoş ama, kullanan ne hale getirmiştir o önemli iyi bilen biri olmadan yanında alma sakın. Daha sonra elden çıkarmak istersen zorlanabilirsin ayrıca onuda düşün.

korumaları vs es geçme, sıcak diyede düşünme yazlık ekipmanlar da mevcut nede olsa.

Korumaları asla es gecmiycem merak etme elden cikarmam gerekmez diye dusunuyorum almadan once gider bir ustaya gosteririz.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya özellikle demişsin ehliyet ile ilgili yorum yapmayın diye ama ben yine de söyleyeyim...
    Ara sokaklarda bir çocuk atlar önüne, sağına soluna bakmadan yola atlayan bir arabaya çarparsın vs. yine suçlu sen olursun, derdini anlatamazsın, şu yaşında başını belaya sokarsın...
    1 sene dayanmak zor değil, daha dayanman gereken neler çıkacak karşına şu hayatta...
    Yok illa ki alacağım diyorsan umarım şans yanında olur da kazaya belay karışmazsın...

Hoşgeldin...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya özellikle demişsin ehliyet ile ilgili yorum yapmayın diye ama ben yine de söyleyeyim...
    Ara sokaklarda bir çocuk atlar önüne, sağına soluna bakmadan yola atlayan bir arabaya çarparsın vs. yine suçlu sen olursun, derdini anlatamazsın, şu yaşında başını belaya sokarsın...
    1 sene dayanmak zor değil, daha dayanman gereken neler çıkacak karşına şu hayatta...
    Yok illa ki alacağım diyorsan umarım şans yanında olur da kazaya belay karışmazsın...

Hoşgeldin...
    Tesekkurler hosbulduk umarım karsılasmam cok takılmamaya ozen gostericem ehliyeti alınca gece gunduz motordayım:d

Ra_Messu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu başlıklar ne zaman bitecek?

Motosikleti
    Piaggio X7 250
    Ben 36 yaşından sonra önce motosiklet eğitimi, sonra ehliyet, sonra ekipman ve son olarak ta motosikletimi aldım.

Sabret güzel kardeşim. Hayatta geri alınamayacak hatalar vardır, pişman olursun.

Motosikleti
    Alıntı ozcan_budak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 36 yaşından sonra önce motosiklet eğitimi, sonra ehliyet, sonra ekipman ve son olarak ta motosikletimi aldım.

Sabret güzel kardeşim. Hayatta geri alınamayacak hatalar vardır, pişman olursun.
    gençler abi sabır denen şeyi öğrenmeleri gerek.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Motors123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba adım murat kırklarelinin ufak bir ilçesinde oturmaktayım.Yaşım 16 motor almak istiyorum simdi diyceksiniz 1 sene daha bekle ehliyet al oyle al ama bekleyemiyorum arkadaslar kac yıldır bekliyorum zaten onun icin hic boyle seyler demeyin lutfen.Sorumsa su daha onceden motor kullanmıstım fakat epey zaman oluyor onun için cogu seyi unuttum baslangıc icin honda cbr 125r almak istiyorum internette 2.el olarak 3 milyara felan buldum sizce 3 milyara almalımıyım ve honda cbr 125 benim icin suanlık iyimidir?

Sabır kardesim seni en iyi ben anlarım 2 senedir istiyorum fakat ehliyet yok diye almadım bu sene ehliyete girdim (17) yim inş ehliyetimi almadan 10 gün önce motorumu alıp köye götürücem ehliyeti aldıkdan sonra binicem öyle deme kacarken düşersin sonra canın yanar bekle 1 sene daha
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Tvs scooty pep
    Ehliyetsiz olmama horum yapmayin lutfen sorum o degil guncel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)