Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amanın amanın sonunda uykudan uyandı SS çiler tek tek merhaba herkese
    merhaba EgeKnn ,
    bencede uyanmanın zamanı gelmişti.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    edy bu başlıkta bir çok şey paylaşabileceğimize inanıyorum...

Bu arada bir bilgi vermek isterim belki bilenler vardır ama bilmeyenler için...

Malum SS motorlar diğerlerine göre birazdaha riskli ve özellikle şehir içi sürüşlerde herzaman tulum giyme şansımız yok kullanışlı olmuyo malum iş güç kıyafet sorunu ancak belki gezilerde.. ve pantolon da giyemiyorsak yada yoksa kot pantolon üzerine de SS kullanırken dizlik takmak biraz görüntü açısından çirkin olduğundan pek tercih etmez SS çiler..
    ama açıkçası üzerimdeki mont nekadar korumalı kaliteli ve kaskım eldivenlerim bir okadar kalitelide olsa bacaklarımda koruma olmaması endişe veriyor..

Pantolon altından takılan dizlik gördüm dün akşam ilk defa gördüm hatta alışveriş yaptığım mazaya yeni gelmiş hatta fiyatı belli değildi

slikon bir protek kalınlığında ve gayet esnek kesinlikle rahatsız etmiyor hem soğuktan hemde kaza anında sıyrıklardan koruyabilecek yapıda fiyatı da cazip olucak kanısındayım bilginize....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    coşmuş buralar bakıyorum endurocular kıskanır şimdi

edy Malum SS motorlar diğerlerine göre birazdaha riskli ve özellikle şehir içi sürüşlerde herzaman tulum giyme şansımız yok kullanışlı olmuyo malum iş güç kıyafet sorunu ancak belki gezilerde.. ve pantolon da giyemiyorsak yada yoksa kot pantolon üzerine de SS kullanırken dizlik takmak biraz görüntü açısından çirkin olduğundan pek tercih etmez SS çiler..
    ama açıkçası üzerimdeki mont nekadar korumalı kaliteli ve kaskım eldivenlerim bir okadar kalitelide olsa bacaklarımda koruma olmaması endişe veriyor..

Pantolon altından takılan dizlik gördüm dün akşam ilk defa gördüm hatta alışveriş yaptığım mazaya yeni gelmiş hatta fiyatı belli değildi

slikon bir protek kalınlığında ve gayet esnek kesinlikle rahatsız etmiyor hem soğuktan hemde kaza anında sıyrıklardan koruyabilecek yapıda fiyatı da cazip olucak kanısındayım bilginize....
    işyerinde kumaş pantolon kravat giymek zorunda olan biri olarak ben kendimce şöyle bir çözüm buldum bu konuda; gömleğimi kravatımı takıp üstüne hırkamı giyiyorum ve üstüne de korumalı montumu çekiyorum. bot ve kot pantolon giyiyorum mecburen, işyerinde de bir ayakkabım oluyor ve kumaş pantolonumu da çantama atıp işyerinde kotla değişiyorum. yaklaşık 5 dakikamı alıyor bu üstbaş değişimi ama olsun motordan vazgeçemiyorum

tam benım aradığım şeyden bahsetmışsın. söylediklerine katılıyorum. genelde en korumasız yerlerimiz dizlerimiz. ss çilerin bir çoğu kask ve mont giyor ama malesef dizleri unutuyor. bende bir kere kaza yapmıştım. butun korumam vardı, dizlik hariç. dizim biraz kötü olmuştu. o kazadan sonra dizlerin ne kadar önemli olduğunu öğrendim. bahsettiğin ürün nerede satılıyor. ürün hakkında daha fazla bilgi bulursan bizi aydınlat. ben bir tane almak isterim.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bende alıcam bir çift fotoğraflarını çeker resimlerini koyarım birde fiyatı belirlensin kiii belirlenmiştir onuda belirtirim etiket fiyatının altına alıyorum her ürünü

teşekkürler Egeknn,

öbür konuya geri dönmek istiyorum. motora binerken sevmediğim bir kaçşey daha aklıma geldi

- Abi kaçlık bu?
    - Kaç silindir?
    - Kaç beygir bu
    - Kaç basıyo?
    - Abi bee bi gaz versene
    - ( camı açıp sizle konuşmaya çalışan bir araba sürücüsü.. Genelde BMW,peugeot 206-106,citroen saxo felan ) Biladerrr kapışalımmı ?
    - Abi böle bişey alsak kaç para bunlar şimdi?
    - Bide ışıklarda durunca yine camı açıp size bişeler diyen ama gürültüden ve kasktan bir türlü anlayamadığınız gereksiz ve garip soru ve bakışlar var

- ve en sevdiğim ve favorim olan..... abooovv ibreye bak 300 abi 300 mü basıyo bu

--motosikletimin dandik korna sesi
    --Arabaların cam sileceklerinin su fışkırtan şeylerinin ayarsız olup suratıma su fışkırtması
    ---Artçı olarak erkek birinin binmesi

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    camdan atılan sigara ( yüksek hızda alev topu gibi geliyo )

birde bütün haftaiçi havanın süper olup, hafta sonu yağmur yağması beni deli eder.

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    hafta içi hava güzel oldumu akşamları şöle çıkıp sahil yolunda keyf yapıcan bırak hafta sonu yağsın çamur içinde gezmesi gereken insanlarda var unutma

haklısın birisi yağmurda çamurda motora binmesi gerek

bizde.....

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Geldim geldim!!!

SS'çileri öksüz bırakmak olmaz. Dün foruma giremedim. Topiği bugün gördüm. Herkese merhaba..

Bu benim motor...

Bu da oğlum. Henüz 14 aylık. Bu fotoğrafı çektiğim gün, hayatında ilk defa motora bindi. Sanki motorla doğmuş kerata şu rahatlığa bakarmısınız.

Egzosu değiştirdim. Bence Laser Cbr de en iyi duran marka ve müthiş bir ses veriyor. Diğerleri görüntüyü bozuyor. Fransa'da ki satış fiyatı 585 Euro.. Orjinal egzos yandaki mukavva kutuda duruyor.

Bir detay daha vereyim.

Sorularınız olursa bildiğim kadarıyla yanıtlamaya çalışırım. Hemen hemen tüm sportive motosikletleri kullandım. Bu günkü kullanım amacıma uygunluk olarak en beğendiğim motosiklet bu.
    600cc motorlarda 2007 model R6 ve GSXR çok hoşuma gidiyor. Fakat daha önce kullandığım R6 ların hepsinde problemler yaşadım.
    Honda özellikle şehir içinde çok rahat kullanılabilen bir motor.Bu nedenle değiştirirsem tekrar Honda almayı düşünüyorum.
    Suzuki için bir şey söyleyemeyeceğim. 600cc Suzuki kullanmadım fakat 1000cc kullandım. Bir daha da almayı düşüneceğim bir motor değil.
    Hepinize sevgi ve saygılarımla...

hoşgeldin patriote. yavas yavas çoğalmaya başladık

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    hoşgeldin patriote. evet yavaş yavaş ss topigi kadrosu genişliyor.
    traktörcülerin kadrosunu katlıycaz inş.....

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    @EgeKnn motorunu değiştirmen gerekecek

Şöyle bir R6 veya R1 güzel olur hani
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

FZr 1000 de sıkı makinedir, küçümsenmıyecek bir motor.

Motosikleti
    Biliyorum fazer 1000'i ama fazer işte

görünüşü çok hoş fazerin
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

asıl şimdi senın motor alma zamanın geldi, artık kararını ver. gsxr1000 yada R1 al

Motosikleti
    Doğru söylüyorsun

içinde bu sevda olduktan sonra bügün olmasada yarın kesin motor alırsın.

Motosikleti
    Arkadaşlar bu arada aranızda performans bujisi kullanan arkadaşlar var mı

Bir arkadaşımız var maltepede gsx-r 600 kullanıyor performans bujisi taktırdım ateşlemeyi hızlandırdı canavar gibi oldu diye söyledi de ordan kafama takıldı

Bir de xenon ampül taktırmış görüntüsü gerçekten güzel olmuş

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757107 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler