Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buluşunursa ben de gelebilirim ama kesinleşsin o zaman bende kesin bir cevap veririm... motorsuz geliyorum malum...
    gorkem erdem ve ben geliyoruz yani buluşma kesin.

nereden geliceksin? yardımcı olabilirim belki
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Servis bana market oldu artık... 3 hafta motor orda kalınca insanın canı sıkılıyor her gittiğimde başka birşey alıyorum Motorun birkaç vidasını yeniledim , alarm da aldım , bugün de kuyruğu sökücem hani size de vida mida gerekliyse alim

dinmeyen

Leventten geliyorum ne yazıkki , sorman yeter

Ben şimdi çıkıyorum akşam 8'de dünyadayım...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    arkadaslar merhaba.Ben Tamerr..bende 1000RR kullanıyorum ve sizlerle tanısmak istiyorum tabii aranıza kabul edersienizz..3 ay oldu 1000RR alalı ancak son 2 aydır sürekli binmeekteyim.acemı sayılabilirim..ama sizlerle tanısmak isterim tabii beniii aranızda istersenz_? iste benm ufaklık 2005 model 1000rr

[B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tamer hoşgeldin.
    Güle güle bin motoruna..

Motorda bişeyler değişmiş gibi..
    Değişiklikleri paylaşırsan seviniriz.

Ön çamurluğu görmesen 600RR sanacaktım.

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamer hoşgeldin , yeni bir hondacı, yine bir hondacı !!!! yavaş yavas topiği ele geçiriyorlar, yakında başlığı değiştirecekler ( MT Honda kullanıcıları, Fanları buluşma ve bilgi Paylaşım başlığı)

Tamer motorun hayırlı olsun, sen bana bakma ben hondacılara takılıyorum. cuma akşamı buluşup haftasonu planı yapıcaz. gelirsen seninlede tanışmış oluruz.

bu arada dün nemrut'un fotosunu çektim çok yakında deşifre ediyorum.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    beni senden önce deşifre ettiler zaten
    bkz. http://www.motosiklet.net/forum/moto...asliyor-2.html

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    tamer hoşgeldin , yeni bir hondacı, yine bir hondacı !!!!
    birisi arkadaşa sakinleştirici versin

Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni senden önce deşifre ettiler zaten
    bkz. http://www.motosiklet.net/forum/moto...asliyor-2.html
    bunu ben yapmak isterdim ama erhan sağolsun halletmiş benden önce

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisi arkadaşa sakinleştirici versin
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer hoşgeldin.
    Güle güle bin motoruna..

Motorda bişeyler değişmiş gibi..
    Değişiklikleri paylaşırsan seviniriz.

Ön çamurluğu görmesen 600RR sanacaktım.
    öncelşkle herkese selam..
    motordaki değişikleri kendi zewkime göre yaptım acıkcasıı..acemlilkte oldugu icin koruma topuzları var.ön cam Zero gravity elcikler harris..ekzos yoshı.hava filtresi chayenne(yanlıs yazmıs olabilirim )Xenon Far..hava filtresi haric hepsini ben taktım

Bende elimden geldiği kadar aranızda olmaya calısıcam..ancak SS kullanmama ragmen cok yuksek hızlara cıkamıorm daha...umarım uyum saglayabilirim..tabii tecrübeli arkadaslardan ögrenicek cok seyim olduguna eminim..
    Elimden geldiği kadar aranızda olmak isterim ancak 12 martta babamı kaybettim kafa olarak tam toparlanamadım aslında..motor kullanmak kafa dagıtmak acısından super oluo....birde annemi cok yalnız bırakamıorm..ama elimden geldği kadar yanınız da olmak isterim
    şimdiilk bu kadar herkese selam...

Not :Görkem bende 4.Leventteyim.
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    yeni bir hondacı, yine bir hondacı !!!! yavaş yavas topiği ele geçiriyorlar, yakında başlığı değiştirecekler
    Erdem bak sana diyorum, eninde sonunda doğru yolu bulacaksın, Honda alacaksın. Zaten bir kez alsan bir daha başka markaya binmezsin hahahhaha Bak en iyi yarışçılar Honda kullanıyor, Sinan Sofuoğlu, Kenan Sofuoğlu, James Toseland veeeee tabi ki beeeeen Bu arada yarışta aynasız sürmeye nasıl alışacağım diyorken, bugün işe giderken bir kez bile aynaya bakmadığımı fark ettim, arkama neredeyse hiç bakmıyorum, iki sefer kafamı çevirerek baktım. Şu insanoğlu garip, çok kolay adapte olabiliyor herşeye.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

tamerr

Hoşgeldin Öncelikle başın sağ olsun....
    SS kullanıp da yüksek hızlara çıkmak önemli değil , önce acemiliğini at üzerinden

Not: Ben 1.Levent'teyim ama Gezilere buluşmalara beraber gidebiliriz buradan , çünkü millet karşıda
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @edy

Erdem bak sana diyorum, eninde sonunda doğru yolu bulacaksın, Honda alacaksın. Zaten bir kez alsan bir daha başka markaya binmezsin hahahhaha Bak en iyi yarışçılar Honda kullanıyor, Sinan Sofuoğlu, Kenan Sofuoğlu, James Toseland veeeee tabi ki beeeeen Bu arada yarışta aynasız sürmeye nasıl alışacağım diyorken, bugün işe giderken bir kez bile aynaya bakmadığımı fark ettim, arkama neredeyse hiç bakmıyorum, iki sefer kafamı çevirerek baktım. Şu insanoğlu garip, çok kolay adapte olabiliyor herşeye.
    mehmet sonunda zaten ya sen beni hondacı yapacaksın yada ben seni yamahacı
    söylediğin gibi insan hemen alışıyor yeni alışkanlıklara. eminim aynaya bakma alışkanlığı hemen geri kazanırsın.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @GorkeM
    SS kullanıp da yüksek hızlara çıkmak önemli değil , önce acemiliğini at üzerinden
    Olm sanki senelerdir 1000cc makina kullanıyorsun. Sen yüksek hıza çıktın mı leyyn? Adamın altında 1000RR var, herhalde senden hızlı gidebiliyordur. Ben seni bir kez bindirecem benim motora merak etme

görkemi 1000 rr a bi bindirin bence :D nakedde 150 ye basarsın ama söylenene göre racing değişik

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @GorkeM

Olm sanki senelerdir 1000cc makina kullanıyorsun. Sen yüksek hıza çıktın mı leyyn? Adamın altında 1000RR var, herhalde senden hızlı gidebiliyordur. Ben seni bir kez bindirecem benim motora merak etme
    aaa sen bilmiyormuydun benim eskiden 954'üm vardı
    sanki hayatımda hiç 125'in üstüne çıkmadım bu haftasonu gidersek bmw'ye iletiriz raporları kim nasıl kullanıyor
    millet zar zor 230 görürken ben onları solluyordum.... heyt beee

Motosikleti
    dediğim gibi ben uyarım sizlerie yerde cok mühim değil aslında..görkem tabiiiki geceriz karsıya tabiiki birlkte..acemilik dediğim yanlıs anlasılmasın 1000cc cok atik maine oldugundan acele etrmiorm 80-90 lada gitmiorm ama 140 km yi gecmemeye özen gösteriorum..yanlıs anlasılmasın kendımi kaybetmekten korkuorm.. arkadaslar Tamererdogan@hotmail.com[/email] Msn adresm isteyen ekleyebilir..herzaman giremiorm foruma bulusmalardan habersiz kalabilirim...bi sekilde haberdar ederseniz sewinirim..
    tabii son bişiy bugun butun gün kızıltopraktaydım..biras eklenti yaptım motora ..on ve arka Celik fren hrtumları .yolcu ve sürücü ayaklıkları michelin lastikler jant yanakları..derkn acayip yoruldgumu farkettim..ama en kısa zmaanda resmlerini koyucam son halini makinenin bakalım begencekmisinizz?

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @GorkeM
    bu haftasonu gidersek bmw'ye iletiriz raporları kim nasıl kullanıyor
    Yok yok seni bir kez benim motorun arkasına bindirmek farz oldu

yorumsuz :)

@görkem Boy'un arkasına oturursa ne olur?

www.r1-forum.com

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    GÖRKEM -- Boy'un arkasına oturursa ne olur ?
    Erdem, Görkem arkama resimlerdeki gibi tanga giyip mi oturacak? Yok yani saçlar da tutuyor sonra arkamıza ordu takılmasın

@mehmet, gorkem tanga giymez zannetmiyorum ama eğer giyerse, polis kesin durdurur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 32 kullanıcı var. (0 üye ve 32 misafir)

Bu Konudaki Etiketler