Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    gerçektende bu motorda modifiye ekleme veya birşeyleri sökesi gelmiyor insanın...orjinal haliyle tok bir duruşu var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    kısa zamanda kadim dostum olan erdem le dün dolu dolu bir gün geçirdik. daha önce bululşmalarımızla ilgili fotoğraf koymadığımız konusunda serzenişte bulunanlar olmuştu. bu sefer fotoğrafladık ve sizlerle paylaşıcaz.

bu bir gezi diyil 1 günü nasıl geçirdiğimizi anlatıyor o yüzden gezi kısmına diyil buraya koymayı uygun buldum.

sabah 08:15 de sapanca gölüne gitmek üzere buluşma çamlıca gişeler - dinmeyen

edy

sabah sapanca gölü bizi öyle bir karşılıyor ki... göl adeta cetvelle çizilmiş gibi dümdüz... sakin tabiat ile hırçın yüksek teknoloji :

sapanca da fotoğrafla ifade edilemeyecek bir büyü var. sakin ama sıkıcı değil. belki de uzun zaman istanbul dan uzaklaşmadığım için bana öyle geliyor. iş stresi, yorgunluk, can sıkıntısı kötü olan ne varsa içimden söküp alıyor, tedavi oluyorum.

göl kenarında kordonda kahvaltımızı yaptıktan kalkmak üzereyken sonra bi R6 bizi görüp duruyor. Dostça ve güleryüzle afiyet olsun diyor, Rüstem le tanışıyoruz. SS kardeşliğinin birbirine tamamen yabancı insanları bikaç dakika içinde nasıl kaynaştırdığına bi kez daha şahit oluyoruz. kalkmaktan vazgeçip birer çay daha söylüyoruz.

erdem (edy), barış (dinmeyen) ve rüstem

3 saatlik keyifli sohbet

4 saattir motor kullanmadık, motor sürmeyi özlüyoruz. dinmeyen gelirken TEM deki bi düzlüğü gözüne kestirdi, dönüşte 299 görmek istiyor. kalkış hazırlıkları

rüstem, barış, erdem

biz dönerken göl sabahki halini kaybetmeye başlamış, artık çarşaf gibi değil ama hala çok güzel, hala tedavi yeteneği var.

istanbuldayız, daha gece yarısına çok var. günü geri kalanı için kızlarımızı temizliyoruz.

aşağıdaki resim aşka inanmayanlara ithaf olunur.

hırçın kızım bugün bana red line a daha 500 devir varken 299 gösterdi, öpücüğü hak etti.

gün devam ediyor. cade de karnımızı doyurup kahvemizi içiyoruz. kızlarımızın da karnını kurşunsuzla doyurduktan sonra moda ya gidiyoruz. Kawasaki Z750 si ile barış da bize katılıyor.

moda - bomonti çay bahçesi

barış-erdem-barış

günü tavla patisiyle kapatıyoruz. 5 li set üzerinden yaptığımız partide erdem 3-1 le günü şampiyon bitiriyor. tebrikler dostum.

eve döndüğümüzde saat gece yarısına yaklaşıyor. 16 saatin 16 dakika gibi geçtiğini hissediyorum.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    güzel gezmişsiniz. paylaşım için tşk( işte örnek üye. bundan sonraki gezi toplantı vs.. resimlerini topicte görmek isterüüüük )

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resimler çok güzel olmuş Barış. günü dolu dolu yaşadık. sapanca stress'den uzak bir yer çok iyi geldi. istanbula döndüğümüzde ise bizi güzel bir trafik karşıladı. haftasonu istanbulda kalmamak için bence yeterli bir neden , istanbuldan sapancaya(120km) 40-45 dak içinde ulaştık ama şaşkınbakkal'dan Moda'ya(max 10km) 30dk ulaştık yani istanbulda haftasonu motora binilmez arkadaşlar. değil motor yürünmez bile. artık havalarda ısındı kimsenin bahanesi yok, istanbuldan bol bol kaçarız.

@Dinmeyen,
    80 yaşında bir adam var, senin evin yakınlarında tavla dersleri veriyormuş . hemde ucuzmuş. tavsiye ederim
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    1000 RR 8
    efe tavlada seninle haklı rekabet yapabilmem için tavla dersinden çok zar dersine ihtiyacım var. kritik yerlerde zarlarla konuşabilmek için : )

Alıntı dinmeyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efe tavlada seninle haklı rekabet yapabilmem için tavla dersinden çok zar dersine ihtiyacım var. kritik yerlerde zarlarla konuşabilmek için : )
    benimki ortalığı kızıştırıp. heyecan katmak. bir dahaki sefer eminim daha zevkli olacak. babamlar sapancada çok güzel yerler bulmuşlar. bir dahaki sefer hem yemek yer hemde bir tavla atarız.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    1000 RR 8
    dostum bakarsın iki kişi daha gelir king (oyunların nirvanası) yaparız.

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    sapancada gezilecek yerlerden birisi kırkpınar bizim gittiğimiz yer ise istanbul deresi derenin içinde ayaklar önünde yemek üstünde kuş sesleri yeşillik daha anlatılamayacak güzellikler hafta sonu çadırlarınızı hazırlayınız geziler başladı
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    yine deşifre edemediniz beni

Motosikleti
    1000 RR 8
    hakkı nasıl geçti eğitim? eğitim öncesi-sonrası arasında ciddi fark hissediyor musun?

bi ara buluşalım konuşalım.

hehe abi süper geçirmişsiniz günü.bende bir iyileşiyim anca kışa iyleşirim ozamanda 2008 olacaak bende bi r6 yada cbr alayım hele bende böyle öpüşecem motorla yanlış anlayan olmasın. heh böle motorum olsa bende öperim katılıyorum sana abi.bende alcam inş.24 milyara 0 bi r6 var nasıl olur alsam.peşin para.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Yarış hazırlıkları içerisinde olduğumdan bu başlığı bir süredir takip edemiyordum. Bugün anasayfada görünce bir uğrayayım dedim. Siz caddelerde, ben pistlerde... Erdem bak benim motorun son hali de bu şekilde. Nasıl olmuş?

Bu pazar yarışa geliyorsunuz değil mi?

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

süpersin boy süpper inşallah kazanırsın kalbimiz senle abi

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarış hazırlıkları içerisinde olduğumdan bu başlığı bir süredir takip edemiyordum. Bugün anasayfada görünce bir uğrayayım dedim. Siz caddelerde, ben pistlerde... Erdem bak benim motorun son hali de bu şekilde. Nasıl olmuş?

Bu pazar yarışa geliyorsunuz değil mi?

mehmet motor süper olmuş, renkleri çok hoş. bende motoru boyayıp yarışamı girsem ? insanın canı çekiyor ama öncelikle biraz kilo vermem lazım

bu arada senin yarış saat kaçta önceden çocuk yuvası için söz verdiğim için orda olmak zorundayım ama saatleri uygunsa güzel bir plan yapıp 2 yerdede buluna bilirim . bu yarış gelemezsem bir dahaki sefer tam kadro ordayız. pankartlarla

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    bu yarış gelemezsem bir dahaki sefer tam kadro ordayız. pankartlarla
    Valla abicim maddi imkanlardan dolayı ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. Sponsor işlerinde son dakika sorun çıktı. Herşeyi cepten karşılıyorum. O yüzden kaçırdığın yarış son yarış olabilir

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @edy

Valla abicim maddi imkanlardan dolayı ne kadar dayanabilirim bilmiyorum. Sponsor işlerinde son dakika sorun çıktı. Herşeyi cepten karşılıyorum. O yüzden kaçırdığın yarış son yarış olabilir
    ozaman bişeyler ayarlamaya çalışalım ,saat kaç gibi başlıyor. daha detaylı yazarsan ona göre plan yapar gelirriz.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet abi detayları yaz... Benim motorun sorunları sürüyor hala biliyorsun... Olmadı artçı martçı ben de desteklemeye gelirim
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Abi TMF'nin son gönderdiği yarış programına göre benim yarış saat 11.00'de, ondan sonra da 11.35'te CBR Cup yarışı var. Ancak şöyle bir durum var, saat 12.15'te de Açılış Töreni gözüküyor. Büyük ihtimalle bu yanlış program. O yüzden koymadım. Değişme olasılığı yüksek bence. Ama siz yine de en geç 10.30 gibi gelin derim.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hmm CbrCup'ı da kaçırmak istemiyorum büyük olasılıkla oradayım.. Sana bi bayrak yapalım üzerinde boy yazsın Param olsa sana bi çift lastik alırdım
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar az önce TMF'den Deniz hanım ile görüştüm. Yarış programı dediğim şekildeymiş, değişmeyecek dedi. Çok saçma sapan bir program yapmışlar. Superbike B ve CBR Cup yarışları Açılış Töreni'nden önce koşulacak. Bu durumda beni izlemek için en geç saat 10:30 gibi, Hakkı arkadaşımızı izlemek için de en geç 11.00 gibi pistte olmanız gerekiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler