Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

S1000XR ve orjinal AKROPOVİÇ hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar dostlar..

başlıktanda anlaşılacağı üzere motorum S1000xr BMW..bu motorun sitesinde de satışı olan , (hatta bu eksozla satın alabiliyorsunuz) ama o zamanki bütçem bu eksozla almama müsade etmemişti..şimdi bu orjinal akrapoviç eksozu taksam ruhsata işletmem mi gerekir yoksa sıkıntı çıkmazmı..?
    dediğim gibi bu motoru akrapoviçle satın alabiliyorsunuz aksesuar listesinde bu eksozda var..ama header'i değiştirmeyeceğim..katalitik va susturucuyu sökmeyeceğim..bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim..

eksoz bu..

https://www.amazon.com/15-16-BMW-S10.../dp/B00TWZMYKI

bmw aksesuar listesi de bu listenin en altlarına doğru

http://www.bmw-motorrad.com.tr/tr/tr...ion=¬rack=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ruhsata egzoz işletme diye bir şey ne duydum ne gördüm. Fabrikadan orijinal egzozlada alsanız ruhsatta akrapovic egzoz var diye yazmaz. Polis ceza yazmaya niyetliyse her türlü yazar o riski göze almak lazım ama aldığın egzoz uygunluk belgesi varsa onu gösterip ikna etmeye çalışabilirsin.
    snob bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Slip on egzozdan hiçbir şey olmaz
    snob bunu beğendi.

Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsata egzoz işletme diye bir şey ne duydum ne gördüm. Fabrikadan orijinal egzozlada alsanız ruhsatta akrapovic egzoz var diye yazmaz. Polis ceza yazmaya niyetliyse her türlü yazar o riski göze almak lazım ama aldığın egzoz uygunluk belgesi varsa onu gösterip ikna etmeye çalışabilirsin.
    bende duymadım ama hani bu araçlara çeki demiri takıyorsun onu projelendirip ruhsata işletiyorsun ya acaba bunun içinde böyle bir prosedür varmı diye merak ettim..uygunluk belgesi ile tüvden ruhsata işletmek mi gerekiyor diye düşündüm..sonuçta üstünde akrapoviç yazıyor polis ona bakıp yapıştır cezayı moduna girermi..öyle olursa al ruhsata işli diyebilirmiyim modundayım şu an

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:20 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slip on egzozdan hiçbir şey olmaz
    zaten aldım eksoz ucunu yarın elimde olur..denicez bakıcaz polis amcalara ak toto kara toto belli olur..

S1000XR ve orjinal AKROPOVİÇ hakkında

Egzozdaki Akrapovic Slip harika, düşündüğümden daha iyi. Kulağa harika geliyor ve çok hafif. Bisikletin de daha iyi görünmesini sağlar. Ayrıca, kurulum hızlıdır.
    Tutuapp 9apps Showbox

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)