Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Tekirdağ'da bir motosiklet sürücüsü 228 km hızla giderken önündeki motosiklete çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Tekirdağ'da meydana gelen bir trafik kazası, kask kamerası tarafından anbean kaydedildi. Görüntülerde, 218 kilometre hızla giden iki motosikletlinin çarpışması ve ardından yaşanan feci anlar yer alıyor. Kazada, motosikletlerden biri yola savrulurken, diğer motosiklet sürücüsü de yaralandı. Kaza anı, hız limitlerinin önemi ve dikkatli olmanın gerekliliğini bir kez daha hatırlattı. Görüntüler, sürücülere daha dikkatli ve kurallara uygun sürüş yapmaları konusunda önemli bir uyarı niteliği taşıyor.

https://twitter.com/bosunatiklama/st...77141330080159

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    selsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vstrom 800DE
    @leventedgu
    Çarpılan motorda ki sürücü kayınçom, hayati tehlikesi yok hastanede tedavisine devam ediliyor. Çarpan sürücü de ise çok fazla kırık var, tedavisine devam ediliyor.

@leventedgu
    Olay henüz çok taze. Dün öğlen saatlerinde gerçekleşti, bizler için zorlu geçen saatlerdi. Hukuki boyutundan çok önce can derdindeyiz. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler.
    zihnigonen, abyasar ve yayan1 bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    şu motosiklet dünyasında en anlamadığım tiptir otoban gazcıları
    mattiadestro bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hedefe kilitlenmiş, kaçış alanı vardı gibi sanki

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Offf, offf.
    Ben de kendimi otoban gazcısı olarak görürüm, yani boş ve düz otobanı görünce son gaz denerim ama bu fenaymış.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Offf, offf.
    Ben de kendimi otoban gazcısı olarak görürüm, yani boş ve düz otobanı görünce son gaz denerim ama bu fenaymış.
    Bak bunu beğenmedim ve sana yakıştıramadım.

Ayrıca konuya dönersek motosiklette nereye bakarsan oraya gidersin kuralı işlemiş.
    espresso ve arokh bunu beğendiler.

Motosikleti
    symphony200
    Yol otoban bile degil, bolunmus 2 seritli yol. Beyni olmayan adamin altinda 300 yapan motor olunca, masum bir insanin hayati karariyor.

Carpilan surucuye acil sifalar diliyorum. Carpan sorumsuz beyinsize diyecek lafim yok.
    mattiadestro, ReapeRR ve lokalsürücü bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    inşallah bıdaha motosıklet kullanamaz dua edıyorum
    Beto87, yosunum83 ve lokalsürücü bunu beğendiler.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Offf, offf.
    yok abicim, otoban gazcısı değilsindir; otoban gazcısı nedir anlatayım ben.

Bunlar, valentino rossi'nin anadolu versiyonu sanır kendilerini. Paraları boldur, piyasadaki en kral spor makineyi altlarına çekerler. Tedbili kıyafet deri tuluma girerler, göbekleri kendilerinden önde gider, sosis gibi göründüklerinin farkında değildirler. Grup halinde, bir hükümet propaganda şaheseri otoyollarımızda car car sabah akşam "gazlarlar". Yıllardır bu aktiviteyi sürdürürler; ama çoğunun tulumunda tek bir çizik bile yoktur. Çoğunda ibreyi çeken bir kamera vardır. Forever 299.

Yollarda en uzak durulması gereken tip aslında bu gruptur. GS'ci, Ducati'ci falan fıstık bunların yanında. Her kırmızı ışık bir start/finish noktasıdır bu cevval kardeşlerimiz için. Her bir sollanma bir meydan okuma bir namus meselesidir onlar için.

Anı yaşarlar hep, anı yaşadıkları için 3 saniye sonrasını ya da 300 metre sonrasını kestiremeyip işte böyle patates olurlar.

Bunlardan görerek bu tipin alt hacim grupları oluştu artık. Nerede bir spor motosiklet görsem, içim içimi yer; hacim fark etmez. Satış sözleşmelerinde bu motorların alıcısına "piçlik yapacaksın" diye bir dayatma mı var?
    Punctum, Metehan07-70, espresso ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    mıymıntı musa suşi yerken halıya ispirto döktü

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Sonra, trafikte neden motosikletlilere saygı göstermiyorlar diye hayıflanıyoruz...

Yok kardeşim, iki tekerin libidoyu tetikleyen bir dürtüsü var. Bir de bizim kaderci genlerimizle harmanlanınca, ölümcül bir icada dönüşüyor...
    yayan1 ve yosunum83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ducati 848, Hero X-Pulse 200
    Zafer Akçay'ın gösterdiği cana kasteden arabacılar otobüscüler gündem oluyor, yeri geliyor bulunuyor cezası kesiliyor ama bunların da bulunması lazım. Eğer beyefendi doğal seleksiyonla elenmezse yasal yoldan trafikten elenmesi lazım.
    lokalsürücü bunu beğendi.

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    işte yana döne kask kamerası arayan, kasktan daha çok kameraya önem veren,
    ls2 rapid kullanıp üzerine insta 360 alan adamlar bunlar.
    espresso, Osm@n ve abyasar bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 şeritli yolda bunu yapıp sonra bir de ağlıyorlar.

ne desek boş, karşı tarafın sülalesi umarım aşirettir de bedelini ödetir.

yazık olmuş insanlara.
    Wolfsangel bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    no comment haberler vardı işte öyle no comment

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Yazılanlara bak, siz de kendinizi motorcu sayıyorsunuz ha?

Kabahati vardır büyüktür küçüktür.. Bir insanın kötülüğünü düşlemek, buna oh olsun demek, bir daha binemez olsun demek vs vs..
    Manyak mısınız lan siz? Manyaklığınızı geçtim ne biçim insansınız ya? Bu kadar kolay bir insanın kötülüğünü istemek dillendirmek oh demek..
    İnsanlığınıza sıçayım sizin ben.
    Khaira, motorine, doberman ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılanlara bak, siz de kendinizi motorcu sayıyorsunuz ha?

Kabahati vardır büyüktür küçüktür.. Bir insanın kötülüğünü düşlemek, buna oh olsun demek, bir daha binemez olsun demek vs vs..
    Manyak mısınız lan siz? Manyaklığınızı geçtim ne biçim insansınız ya? Bu kadar kolay bir insanın kötülüğünü istemek dillendirmek oh demek..
    peki başka insanların hayatını tehlikeye atacak şekilde kuralsızca araç kullanarak hiçbir suçu olmayan insanların ölümüne sebep olmak, onları sevenlere, çoluğuna çocuğuna bu acıları yaşatmak ne kadar insancıl. Burda yaşanan bir kazamıdır? bence değildir... kimsede kimsenin mikinin zevkine ölmek sakat kalmak zorunda değil...
    R4DON, freasy ve lokalsürücü bunu beğendiler.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Allah kahretsin bunu da, bunun gibi milletin canına kasteden herkesi de. Ulan it, gebereceksen geber de milletin niye canına kastediyorsun.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki başka insanların hayatını tehlikeye atacak şekilde kuralsızca araç kullanarak hiçbir suçu olmayan insanların ölümüne sebep olmak, onları sevenlere, çoluğuna çocuğuna bu acıları yaşatmak ne kadar insancıl. Burda yaşanan bir kazamıdır? bence değildir... kimsede kimsenin mikinin zevkine ölmek sakat kalmak zorunda değil...
    Başkalarının mikinin keyfine ölmeyi bambaşka bir ambalajla sunduklarında şehit diye göklere çıkartılıyoruz ama? =)
    Tamam konumuzun bununla alakası yok tabi.

Ben kimsenin hatasını affedelim(?ben kimim?) yok görmezden gelelim falan demiyorum - ki bu arada arkadan çarpılan arkadaşta da maalesef hata az değil de.. kimde hata var yoku bulmak onu bunu lanetlemek suçlu bulmak falan değil söylemek istediğim şey..

Abi motosiklet tehlikeli bir şey, ne olduğunu anlamadan kazaya karışmak son derece olası.
    Güya tamamı motosiklet kullanıcılarından oluşan bir yapının içindeyiz, bir kaza videosunun altı oksijen israfı twitter ahalisi gibi oh olsun ölsün sadece kendini yok etseymiş vs ile dolu olduğu zaman kanım donuyor. Hatalıdır hatasızdır, kendisi de aynı şekilde "korunmasız" bir araçla gezen bir insan nasıl başka biri için ölsün etsin diyebiliyor bu kadar rahat? Bir de abi karşı tarafın insancıl olmadığını neden belirtiyorsun ki? Ben biz insan değiliz diyorum sen bana karşı tarafın insan olmadığını söylüyorsun.

Hoş böyle yazmaların %99,9'u da zaten klavye delikanlılığı göstergesi oluyor ya.. Sinirlerimi zıplatmasına mani olamıyorum.

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Bilmukabele. Ne diyelim helal olsun çok güzel yapışsın, yaşa ki daha çok insanın ocağına ateş düşür, milletin çoluğunu çocuğunu yetim, öksüz bırak mı diyelim. Gebersin bu şerefsiz ve onun gibi diğer insanların canlarına kastedenler.
    yosunum83 bunu beğendi.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1600 GTL
    Başkalarının mikinin keyfine ölmeyi bambaşka bir ambalajla sunduklarında şehit diye göklere çıkartılıyoruz ama? =)
    Tamam konumuzun bununla alakası yok tabi.

Ben kimsenin hatasını affedelim(?ben kimim?) yok görmezden gelelim falan demiyorum - ki bu arada arkadan çarpılan arkadaşta da maalesef hata az değil de.. kimde hata var yoku bulmak onu bunu lanetlemek suçlu bulmak falan değil söylemek istediğim şey..

Abi motosiklet tehlikeli bir şey, ne olduğunu anlamadan kazaya karışmak son derece olası.
    Güya tamamı motosiklet kullanıcılarından oluşan bir yapının içindeyiz, bir kaza videosunun altı oksijen israfı twitter ahalisi gibi oh olsun ölsün sadece kendini yok etseymiş vs ile dolu olduğu zaman kanım donuyor. Hatalıdır hatasızdır, kendisi de aynı şekilde "korunmasız" bir araçla gezen bir insan nasıl başka biri için ölsün etsin diyebiliyor bu kadar rahat? Bir de abi karşı tarafın insancıl olmadığını neden belirtiyorsun ki? Ben biz insan değiliz diyorum sen bana karşı tarafın insan olmadığını söylüyorsun.

Hoş böyle yazmaların %99,9'u da zaten klavye delikanlılığı göstergesi oluyor ya.. Sinirlerimi zıplatmasına mani olamıyorum.
    Konuyu gene başka mecralara çekmeye çalışma istersen. Ben çarpana oh olsun denilsin de demiyorum bunu da çarpanı insan olarak gördüğümden değil onunda anası babası seveni vardır onlara saygısızlık olur düşüncesi ile demiyorum. Daha geçenlerde ben şımarığım diyen lavuğun teki iki genç insanı hayattan koparttı 8 yıl 4 ay ceza aldı artık ne kadarını yatar bilmiyorum. Şimdi ne olacak bir şerefsizin yüzünden iki genç insan gitti. Kimse kusura bakmasın insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı ve trafikte bu şekilde çevresini tehlikeye atanlar da tedavi edilmeli. Konunun klavye delikanlılığı ile ilgisini çözemedim ayrıca...
    zihnigonen, uakdem, mattiadestro ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)