Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İtaljet Dragster 4T

Motovento
    REKLAM ALANI

Konunun daha önce açılmamasına çok şaşırdım, kullananlar yorumlarını belirtebilir mi?

KORLAS VERİLERİ

Motor:

Motor Tipi: Su/yağ soğutmalı Tek silindirli 4 zamanlı, silindir başına iki supap, üstten çift eksantrik

Çap: 63 mm x 58 mm

Motor Hacmi: 181 cc

Motor Gücü: 14.6 kW (19.8 PS) at 8,250 rpm

Maks. Tork: 8250 dev/dak’da 15,5 Nm

Kompresyon Oranı: 11,6.0,5 :1

Karışım Kontrolü: MAGNETI MARELLI

Emisyon: Euro 5

Şasi:

Ön Çatal / Süspansiyon: Tek ayarlanabilir amortisör

Arka Çatal / Süspansiyon: Tek ayarlanabilir amortisör

Tekerlek Arası Mesafe: 1350 mm

Ön Lastik: 120/70R 12

Arka Lastik: 140/60R 13

Ön Fren: 200 mm disk, Brembo kaliper

Arka Fren: 190 mm disk, Brembo kaliper

ABS: Var

Ölçüler:

Sele Yüksekliği: 770 mm

Uzunluk: 1890mm

Genişlik: 750mm

Depo Kapasitesi: 9 L

Kuru Ağırlık: 124 kg

Liste Fiyatı 240.000TL Fakat farı sitede sıfırları 200.000TL gibi bir fiyata bulunuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    200-300 mt kullandım dışarıdan bakınca büyük beklentiyle oturuyorsun üstüne de 20 bg sukuter işte :D öndeki tek kol mafsallı
    bağlantı nedeniyle gidonda ilginç bir boşluk var , o kadar kısa süre kullanmamın sebebide budur , ben yaşamadım ama tahmin edebiliyorum bununla biryere gittiniz ilginç çıplak görüntüsü nedeniyle herkes gelip yakından inceler , kimini mutlu eder ama uzun vadede sıkabilir..

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akraba evliliğinin motor olmuş hali. bu ne yav :D

maximusti, - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250
    enteresan tasarımları var, canlı canlı da gördüm gerçekten çok ilgi çekici bir motor,
    bu sebeple benim gözümde biraz concon motoru gibi geliyor.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    tipi kimine göre değişir tabi bana göre güzel farklı cesur.scooter kullanımı ile alakası yok tamamen tasarım özellikli sadece seni taşır.artçı bile zor oturur hatta oturamaz.sürüş zevki güzel ama o teknik verilerdeki performansı yok.nmax 155 ile falan baya kafa kafaya gidiyorlar hatta geçiğini bile görmüşlüğüm var.alınır koleksiyon değeri var ama mantıksız bir motor.benim de baya bir hallendiğim motordur kendisi parçası vs zaten pahalı 2.eli vs zor demek istemiyorum bile.alıcan unutucaksan çok güzel olur

2. elleri 150 liralardan başlıyordu dün baktığımda ve b sınıfı ile 125cc kullanma saçmalığından dolayı 200 ve 125liği aynı fiyat, güç konusuna gelince yeni kasa motosiklet olduğu için euro emisyon kuralları motoru çok sıkmış yoksa scarabeo 200 motoru var üstünde onun gidişinde şikayet görmedim kimsede ve bloğu da uzun ömürlü diyorlar, dragster 200 ün akrapovic veya malossi egzozu 1200euro diyelim 240euro da cvt malossi kiti de ekleyince 50 bin gibi bir harcama kilitleniyor bütün bunlardan sonra da maksimum hızı 140-150 civarı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)