Bu yaz başında aldığım motorumun üzerindeki yepyeni Tiger Trioval performans egsozunu yine aynı temizlikle orijinal Suzuki GS500 egsozuyla takas etmek istiyorum. Egsozumun hiçbir problemi yoktur, dediğim gibi yepyeni, sesi de gayet tok ve yüksek. Özellikle şehiriçi trafikte farkedilirliği yükseltmek adına çok işe yarıyor, biraz gaz verdiğim zaman önümdeki aracın sürücüsü hemen aynasını kontrol ediyor arkasındaki sesin kaynağını görmek için. Aynı şekilde yolda caddede vs geçtiğim her yerde gözler üzerime dönüyor sesten dolayı. Ama bu yüksek ses beni bazen rahatsız ediyor. Bu kadar dikkat çekmeyi sevmiyorum. Ayrıca şehir dışına sakin yerlere doğa gezilerine gitmeyi çok sevdiğimden, her gezimde kafamı şişiren egsozumun daha sakin sessiz olmasını istiyorum. Bu yüzden GS500 motoruna performans egsozu almayı isteyen ama buna ayıracak parası olmayan arkadaşlar varsa teklifim onlara ilaç gibi gelecektir. Üzerine para istemiyorum ancak alacağım egsoz kesinlikle problemsiz ve temiz olmalıdır. Uzaktan alışveriş yapmayacağım için İzmir içerisinden veya İzmir'e gelebilecek yakın çevreden arkadaşlar iletişim kurarsa sevinirim. Yeşilyurt'ta oturuyorum.

İrtibat için buradan özel mesaj veya aşağıdaki adrese elektronik posta gönderebilirsiniz.
nekropsius@hotmail.com