Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sesi ve soğuk havayı azaltır

Motovento
    REKLAM ALANI
    almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    ls2 ler için çene vizörü yapması çok kolay kullanılmayan bir kumaş parçasından ölçü alın terziciye deri tarzı bir kumaştan çift kat diktirin kaskın içine oturtuk 502 yapıştırıcıyla yapıştırın süper oluyor çok ucuza mal oluyor böyle yaparsanız.Şahsen ben kendim yaptım kaskın içi sıcakcık oldu şimdi gözüme gözüme vuran rüzgardan kurtulmuş oldum çok sinir ediyordu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    şok market te 10 tl araç bakım seti 4 parça buğu önleyici ve yağmur kaydırıcı için aldım 15 gündür buğu yapmıyor
    işıklarda beklerken falan bişey göremiyordum şimdi on numara (kask biraz ucuz malzeme tabi bu arada)

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    konuyla pek alakası yok ama ben akşamları camı kapatamıyorum camı kapattığımda karşıdan gelen arabanın farı gözümü alıyor yağmurlu havalarda hiç bişe göremiyorum bu sorunları hangi kaskla yaşamam tavsiyesi olan varmı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Buğulanma sorunu yaşayan arkadaşların sorularına istinaden;

• Kesin çözüm pinlock

• Kaskınıza uygun pinlock yoksa, av malzemesi satan firmalardan alacağınız dalış maskeleri için satılan buğu önleyicileri kullabilirsiniz. Araba camı için satılan ürünler vizor için yeterli olmayacaktır. Mesela linkteki gibi bir ürün tercih edebilirsiniz.

http://www.balikmarketim.com/cressi-bugu-onleyici-sprey

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)