Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sprey Boya ile Kask Boyanır mı ? ( Cevabı konu içinde )

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Güzel çalışma temiz iş,
    hani ben bu kadar ıncık işlerle uğraşamıyorum niyeyse bekle vernik at 72 saat kurusun vs benim işler hemen olacak paldır paldır
    bir an önce ortadan dağınıklığı kalkacak falan
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı AYDIN59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekk kelimeyle mükemmel olmuş
    Teşekkür ederim.

Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad varya süpersin süper
    böyle işlerle uğraşan insanlara bayılıyorum, bende maket motosikelt felan çk ğraşırım. bir gün sizin gibi detaylı anlatıp, koyacağım buraya.
    valla ne yalan söyleyeyim, şu an çok sevdiğim kaskımdan soğudum sizin kaskı görünce
    saol. teşekkkür ederim. Sen yine kaskından soğuma, biraz eskisin eminim sen benden daha güzel bir şey yaparsın.
    El emeği geçen her şeyi bende senin gibi çok seviyorum. Umarım bir gün senin projende burda yer alır. bize de yorum yapmak nasip olur.

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel çalışma temiz iş,
    hani ben bu kadar ıncık işlerle uğraşamıyorum niyeyse bekle vernik at 72 saat kurusun vs benim işler hemen olacak paldır paldır
    bir an önce ortadan dağınıklığı kalkacak falan
    Kaska ilk spreyi vurduğum anı hatırlattın bana, bende senin gibiyim. Boyayı kazımadan, zımpara atmadan ilk denememde kask siyahtı. Sonra bir tırnak attım boya kalktı.
    Bende çok şaşırıyorum. hiç bu kadar uzun iş yapmamıştım. Toplamda 21 gün falan oldu galiba son 2 günde acele etmeseydim. benim için çok daha güzel olacaktı.
    Neyse 2. kask boyamada daha güzel şeylere imza atacam gibi
    APALA bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

red-kit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyundai-mover
    Süper olmuş abi eline,koluna,ayağına ve diline sağlık. bende geçende depoyu akçali metalik siyah boya ile boyadım sonra akçali parlak vernik falan attım.ama gel gör ki depoya benzin koyarken deponun üstüne benzin döküldü,verniği çözdüğünü gördüm utanmasam ağlayacaktım o derece kötüydüm.Tolga abi engin fikirlerine ihtiyacım var bana yardım eder misin?acaba tekrar zımpara çekip bu sefer endüstriyel boyayla boyasam mı diyorum?
    Tolga Can bunu beğendi.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Gerçekten harika olmuş bende gaza geldim şimdide bakalım bi ara üşenmezseem başlarım
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Benide gaza getirdi eskiden kalma bi kaskım var camı felan kırık onunla ilgili bi proje düşünüyorum. Ama ne kadar hevesli olsamda el becerim "sıfır" Tüm becerilerimi benden çalan kızkardeşimle anlaşırsak güzel bi kaskta benden gelebilir. Umarım istediğim gibi olur. Maliyet fiyatına yeni kask alırsın diyenler olabilir ama bazen tam aklındaki kafandaki kaskı kaç paran olursa olsun alamayabilirsin..
    Tolga Can bunu beğendi.
    Fazla değil.. Bi Cbr'nin ruhsatında adım yazsa yeter.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Benden sonra gaza gelen 2 arkadaşım daha kaskını boyadı. Onların ki daha sade oldu. Siyah kaskı taraftar kaskı yaptı.
    Sprey : 10 TL Sticker : 5 TL = Toplam Maliyet 15 TL
    diğer kaskın resmi bende yok, daha sonra yüklerim.
    Faradaybv ve mehmet_gemli bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Benimde aklımda taraftar var. Hem Fenerbahçeliyim hemde motorum mavi renk uyumlu olucağını düşünüyorum. Hadi hayırlısı.
    Fazla değil.. Bi Cbr'nin ruhsatında adım yazsa yeter.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hadi hayırlısı. Sana şimdiden kolay gelsin. Bitince fotosunu görmek isterim.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Cok guzel.. Taraftar kaskina bayildim ama sizin kendiniz icin yaptiginiz kaska asik oldum...

Bende denemek istedim birden.. Omur acisindan durum nedir? Yagmurlu havada kullandiniz mi hic?
    Tolga Can bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Zaten çok uzun zamandır kullandığım bir kaskdı. Her yeri çizik içindeydi. Lekelenmişti.
    Kaskın zaten raf ömrü var. Biz türk milleti olarak sadece kask değil. beyaz eşyayıda mezara kadar kullanıyoruz.
    Ömür orjinaline yakın olur. çizildikçe bozulur. 10-30 TL ye ölmüş kaskını zevkine göre tekrar şekillendiriyorsun. beklentini çokda yüksek tutma, shoei üretmiyorsun
    Kardeşim ekobis kullanırken hiç bir şey takmıyor. Onu kandırmak amaçlı sadece boyasını zımparaladım. Yeniden boyadım.
    Boyanın üstüne de vernik attım. Yağmurda vernikli boyanan eşyalar nasıl tepki veriyorsa kaskda öyle tepki veriyor. Yağmur akıp gidiyor.
    2 arkadaşımda 1 haftadır kullanıyor. ikisinden de bir şikayet duymadım. kardeşim için tekrar zımparaladım. kendisi koyu BJK lı , ona süpriz yapacağım.
    fırsatım olursa boyadıktan sonra burda tekrar paylaşırım.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR, Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Sprey boya ile daha iyisi yapilamazdi
    Arkadasinizinki de sizin kaskiniz da Mukemmel olmus.
    Ellerinize saglik.
    Tolga Can bunu beğendi.

Wolvie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tenere 660
    Eline sağlık kardeş, hep merak ederdim kasklar tekrar boyanırsa sonuç ne kadar iyi olur diye, yakında ben de gaza gelip dalabilirim kaskıma sayende.
    Tolga Can bunu beğendi.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş, güle güle kullanın.
    Tolga Can bunu beğendi.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Çok iyi oldu çok da güzel oldu tamam mı

Eline sağlık süper olmuş
    Camper ve Tolga Can bunu beğendiler.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sürekli ziyaretçi olarak takip ediyorum artık. Sırf tebrik etmek için giriş yaptım. Ellerine sağlık çok başarılı ve güzel olmuş. Bu yaptığın işi herkes sabırla yapamaz, kolay birşey değil hayran kaldım azmine ve tebrik etmek istedim
    Tolga Can bunu beğendi.

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    çok güzel olmuş ama dikkatimi çekti kask beyazken yani boyasından ayırdığında sarı sticklerı ustune koymuşsun o zamanda çok güzel durmuştu beyaz siyah sarı ama şimdide güzel
    Tolga Can bunu beğendi.
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    elinize sağlık çok güzel olmuş ancak kaskı boyamak çok tehlikeli bir unsur olarak güvenlik bilgilerinde yazıyor
    Tolga Can ve erkanzdemir bunu beğendiler.
    Mustafa Kemal Atatürk

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    Tolga sen tam bir mücadele insanısın. Harika olmuş eline emeğine çabana harcadığın zamana sağlık. Takdir ediyorum seni. Kaskı eskiyen arkadaşlar atmak yada yerine yenisini almak yerine senin yaptığın gibi harika bir kaska sahip olabilirler.
    Tolga Can bunu beğendi.

hondActiva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125 2010 - kymco agility 125
    süper olmuş ellerine sağlık emek harcanmış sonuçta istersen 300 lirayı bulsun sorun olmaz )
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Tüm yorumlar için teşekkür ederim.
    300 TL yi neden bulsun. Görsel olarak itici gelen kasklarımızı tek renk sprey ile siyah yada beyaz boyasak bile yeter.
    Önemli olan boyası, plastiğine zarar geldikten sonra at gitsin zaten. Bende sadece görüntü kirliliği vardı. Leke leke olmuştu.
    Beyaz yada siyah düz renge boyayıp, sticker çakarak kafanızdaki düşünce ile sizde güzel bir kask sahibi olabilirsiniz.
    Benden sonraki arkadaşların maliyeti ; Beyaz boya 10 TL , sticker 10 TL = 20 TL ye oldu bitti.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)