Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marş almıyor :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motoru bakıma soktum. Yağı, yağ filtresi, bujileri değiştirdim. Balataları temizlettim. Onun dışında mekanik aksamıyla ilgili bayağı bir bakım yapıldı. Motoru dün teslim aldım. Bu sabah yine marş almadı. Ayrıca kontağı çevirince bir cızırtı var saatli bomba cızırtısı gibi uzun uzun devam eden. Sizce neden olabilir? Sabah hava soğuk olduğu için çalışmadı diyeceğim ama o zaman o kadar masraf yapmamın bir anlamı kalmamış oluyor.

Motor: Hyosung gt 250 r

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    marş motoru olabilir; aynısını arkadaşımda yaşamıştı cbf 250de, hatırladığım kadarıyla marş motorunun kömürlerini değiştirince sorun çözüldü.

Teşekkürler. Sorucam tekrar servise. Orada çalışıyordu bende çalışmıyor. Garip valla.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    normal marş basıyorsa marş moturundandır ama dümeye bastığında bir cızırtı geliyorsa akü kabloların gevşektir benim başıma geldi azdaha koca marş motorunu değiştireceklerdi

Motosikleti
    Artemis
    Şase yapıyor bir yerden sanırım

yani böyle sanki bir yerde elektrik kaçağı olur ya öyle bir ses var. Marşa basıyorum almıyor. Akşam göstericem bakalım. Umarım büyük birşey değildir.

Galiba akünün şarjı azalmış. Far ışığı yanmasıyla sönmesi bir oluyor. Ama sellektör yaparken veya sinyal verirken sorun yok. Vurdursam sıkıntı yaratır mı acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)