Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

performans artırıcı urunler ve etkılerı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    takip ediyorum antilop_skul, başarılı sonuç alırsan buradan paylaş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    bu karburatör bence fazla işe yaramaz sebebi ucuz çin malı bir karburatör olmasından bende denedim aldım ve hiç iyi çalışmıyor randuman vermiyor ucuz ithal mallar ama şunu alırsan verim alırsın parası pahalı ama
    http://www.rialli.com/urunler/motors...0cc-cg-modeli/
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    boşa masraf etme bence....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    arkadaslar karburatorun sıparısını verdım yanında yarıs sınyalı ve bıjı piposu plastık sparıs verdım en gec cumartesı elımde olur he baktım olmuyo gıden 35 tl olur denemekten zarar gelmez bır gunde onun ıcın calısmıs oluruz =) motru bı toplıyım temızlıyım hafta sonu bılgı verıcem komple yenı konu acıp insallah performansta işe yarar . on dişlim 17 zaten motor 117 nın ustne cıkmıyor eger rahat olarak 130 gorse ble hız kesmeden 100 gıbı bır hızla seyrede bilirim diye dusunuyorum . oda bana yeter . ileride de rektefıye zamanı geldıgınde 200 cc yapma planım var zaten motor guzel motor 15.000 deyım hava filtresını ılk defa değiştim tamirci sasırdı normalde cok defa yolda kalman lazımdı dedı .

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar karburatorun sıparısını verdım yanında yarıs sınyalı ve bıjı piposu plastık sparıs verdım en gec cumartesı elımde olur he baktım olmuyo gıden 35 tl olur denemekten zarar gelmez bır gunde onun ıcın calısmıs oluruz =) motru bı toplıyım temızlıyım hafta sonu bılgı verıcem komple yenı konu acıp insallah performansta işe yarar . on dişlim 17 zaten motor 117 nın ustne cıkmıyor eger rahat olarak 130 gorse ble hız kesmeden 100 gıbı bır hızla seyrede bilirim diye dusunuyorum . oda bana yeter . ileride de rektefıye zamanı geldıgınde 200 cc yapma planım var zaten motor guzel motor 15.000 deyım hava filtresını ılk defa değiştim tamirci sasırdı normalde cok defa yolda kalman lazımdı dedı .
    Kolay gelsin şimdiden.Fakat karburatorun siparisini iptal edip Fatih arkadaşımızın gösterdiğinin siparişini versen daha iyi olur bence

http://www.rialli.com/urunler/motors...0cc-cg-modeli/

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Siparişin gelmemesi gibi bir durum söz konusu değil rialliden alışveriş yapan özellikle ybr topiğinde onlarca arkadaş var hiçbirinden bu yönde şikayet duymadım henüz rialli hatay menşeyli işini iyi yapan ortalama piyasa fiyatının altında ve genelde pek bulunmayan ürünleri satan insanlar gönül rahatlığıyla alışveriş yapabiilirsiniz bir sıkıntı olursa da telefonla ulaşırsanız yardımcı olurlar.

Belki sizin için bir zevk hobi küçük cc motorları modifiye edip yükseltmek ama harcadığınız zamana ve paraya direkt 250 cc motor almak daha makul bence çünkü ayar tutmak dediğimiz bir tabir maalesef küçük cc motor için yapılan modifiyerde geçerli uzun vadede sadece motora zararı olan uygulamalar herşeyi geçtim motorun çatısı bu gücü kaldırabilirmi orasıda meçhul kendi güvenliğiniz açısından kontrolsüz bir güç yaratılıyor bence 125 cc motorlarda 110 sonrası motor kendinden geçiyor zaten daha yüksek hızlarda tehlikeli olabilir diye düşünüyorum önemli olan hızlanmak değil o ölçüde durabilmek.

Saygılar..
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siparişin gelmemesi gibi bir durum söz konusu değil rialliden alışveriş yapan özellikle ybr topiğinde onlarca arkadaş var hiçbirinden bu yönde şikayet duymadım henüz rialli hatay menşeyli işini iyi yapan ortalama piyasa fiyatının altında ve genelde pek bulunmayan ürünleri satan insanlar gönül rahatlığıyla alışveriş yapabiilirsiniz bir sıkıntı olursa da telefonla ulaşırsanız yardımcı olurlar.

Belki sizin için bir zevk hobi küçük cc motorları modifiye edip yükseltmek ama harcadığınız zamana ve paraya direkt 250 cc motor almak daha makul bence çünkü ayar tutmak dediğimiz bir tabir maalesef küçük cc motor için yapılan modifiyerde geçerli uzun vadede sadece motora zararı olan uygulamalar herşeyi geçtim motorun çatısı bu gücü kaldırabilirmi orasıda meçhul kendi güvenliğiniz açısından kontrolsüz bir güç yaratılıyor bence 125 cc motorlarda 110 sonrası motor kendinden geçiyor zaten daha yüksek hızlarda tehlikeli olabilir diye düşünüyorum önemli olan hızlanmak değil o ölçüde durabilmek.

Saygılar..

merhaba sayın psyche rialliden ilk alışverışım değil bilgilendirmenız icin teşekkürler ben hataylıyım sahipleri uzaktan biyerden akrabam olurmuz ( ben tanımam ama dedem dedi ) komple motosiklet yapmıstım buradan aldıgım parçalarla

motosikletim 125 cc değil oncekı mesajlardada dedıgım gıbı orjinal oalrak 162 cc mıs ona dayanarak yukseltme yapıyorum zaten yoksa 125 olsa ugrasmazdım hem cok para harcamak değil amacım sadece denemek baktım olmuyor hıc kendımı kasmadan eskı karburatorunu takıp devam ederım o yuzden dusuk ucretlı birsey alayım dedım . gelmesını sabırsız bır sekılde beklıyorum . amacım kendı katdıgım bırseyler olması ve paramın olmaması aldıgım 600 tl maas ve eve yardımcı olmak gıbı durumlarda var o yuzden ha dıyıp yuksek cc motosiklet alamıyorum .

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:38 ----------

işe yarayacagını bılmedıgım ıcın okadar para yatırmak ıstemıyorum =) teşekkürler genede

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben cub a yaptım silindir kapahını taşlat 0.20mm sadece ön dişliyi bir diş büyüt hızın 15 km artacak motorun cekişi yükselecek başka yerlerini karıştırma

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlık sakat.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Rialli'den alisveriste siparis asamasinda kargo ucreti belirtilmiyor bu nedenle posta ceki ile odenen miktarda kargo ucreti olmuyor. Kargo kapiya geldiginde mi kargo ucretini oduyoruz ?

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    başlıktan başka bir şey anladım ben, Allah dedim mtde niyeti bozdu sanırım

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlık sakat.
    hahahhaahaaa

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    kargo kapıya gelır ortalama sectıgın urune gore 4 ile 50 tl arasnda kargo alır bugune kdr okadr kargo aldım en fzla odedıgım 7 tl ıdı

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kargo kapıya gelır ortalama sectıgın urune gore 4 ile 50 tl arasnda kargo alır bugune kdr okadr kargo aldım en fzla odedıgım 7 tl ıdı
    Çok teşekkür ederim arkadaşım.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim arkadaşım.
    rica ederm arkadasım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)