Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Teker yanağı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar cümleten kolay gelsin. Motorumun biraz daha spor görünmesi için tekerleklerin yanaklarına resimdeki gibi yazı yazmak istiyorum. İşte dunlop,Bridgestone, Michelin gibi. Bunlar için hazır yapıştırmalar, kauçuk kalemleri özel boya vesaire bulunabilir mi? Teşekkürler.

Uploaded with ImageShack.us
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Michelin lastiğin yazısını tippex ile boyasan bile olur ama, çin malı lastiğe michelin etiketi yapıştırmayı ilk defa duyuyorum, olsa bile komik olurdu heralde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Fotoğrafta göründüğü gibi olan yazılar, lastiğe sonradan yazılmış şeyler değil, mevcut kabartma yazıların içinin boyanması şeklinde. Yani bunun için önce bahsettiğin lastiklerden birini alıp takman lazım.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Valla ben yapıştırırım gülen gülsün önemli olan benim beğenmem Bilgi için teşekkürler...

---------- Post added at 03:50 ---------- Previous post was at 03:48 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafta göründüğü gibi olan yazılar, lastiğe sonradan yazılmış şeyler değil, mevcut kabartma yazıların içinin boyanması şeklinde. Yani bunun için önce bahsettiğin lastiklerden birini alıp takman lazım.
    Anladım. Kendi lastiğimin üzerindeki kabartmaların üzerinden tippex le geçsem olur heralde. Teşekkürler.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...s-pmu1661.html
    bunu alıp lastıgının üzerindeki yazıları boyayabilirsin.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mrtt7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...s-pmu1661.html
    bunu alıp lastıgının üzerindeki yazıları boyayabilirsin.
    Bu çok iyi oldu tam aradığım gibi bişey teşekkür ederim.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Fotoğraf koyarmısın merak ettim, bende bi hayabusa alırsam yapıcam neler oluyor forumda
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

ps150

arkadaşların dediği gibi lastikte varsa o kabartma öyle olur
    mümkünse en kaliteli lastik kalemini alki boya kalitesi önemli sonra yıkarken filan çıkmasın iğrenç gözükür
    Mustafa Kemal Atatürk

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250

lastik yazı kalemi ile boyadım..ama yazın daha güzel oluyo kışın çamurdan yagmur suyundan fazla dayanmıyo yazolar..

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşların dediği gibi lastikte varsa o kabartma öyle olur
    mümkünse en kaliteli lastik kalemini alki boya kalitesi önemli sonra yıkarken filan çıkmasın iğrenç gözükür
    http://img266.imageshack.us/img266/7...012011376j.jpg
    İlginiz için teşekkürler. Bir tane kaliteli lastik kalemi buldum fakat kargoyla 25 milyon. O kadar da verilmez diye düşünüyorum. http://www.motomaxonlineshop.com/mai...az-pmu434.html bundan sipariş vericem artık 2 tane alırım silindikçe tekrar geçerim üzerinden.

---------- Post added at 14:19 ---------- Previous post was at 14:14 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://e1201.hizliresim.com/t/j/1urbj.jpg
    http://c1201.hizliresim.com/t/j/1urbv.jpg
    http://d1201.hizliresim.com/t/j/1urbz.jpg

lastik yazı kalemi ile boyadım..ama yazın daha güzel oluyo kışın çamurdan yagmur suyundan fazla dayanmıyo yazolar..
    Anladım teşekkürler. Bu arada çok şık olmuş. Benim amacımda bu şekilde biraz daha spor görünmesini sağlamak.
    Hep bi motor alayım beyaz yanak yaptırcam tekerlere diyodum. Fakat dublex lastikte yanak sağlıklı olmadığından hayallerim suya düştü. Şimdi bu şekilde biraz olsun yapamadığımı telafi etmeye çalışıyorum. Teşekkürler.

Uploaded with ImageShack.us
    motorum bu yakışır diye düşünüyorum. Sizce yakışır mı ?

---------- Post added at 14:22 ---------- Previous post was at 14:19 ----------

Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf koyarmısın merak ettim, bende bi hayabusa alırsam yapıcam neler oluyor forumda
    Daha yapmadığımdan fotoğraf yok ama arkadaşlar aşağıda koymuş

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    O kalemlere bence o kadar para verme bi abimiz beyaz oje ile boyuyodu ve gayet resimlerdekinden iyi çıkıyodu görüntü bi dene derim
    99 model BW'S 100

Motosikleti
    http://www.hepsiburada.com/Liste/aut...0489#Gorseller

dostum benim kalem bu boyası da kaliteli dayanıyor valla bazı yerleri hariç hiç üstünden geçmedim üstelik basınclı suyla yıkarım motoruda

fiyatı bedava gibi
    kaliteli olmasından yanayım herzaman için de buda fiyatına göre çok kaliteli tavsiye ben ediyorum istersen bir bak
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sedarsad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kalemlere bence o kadar para verme bi abimiz beyaz oje ile boyuyodu ve gayet resimlerdekinden iyi çıkıyodu görüntü bi dene derim
    Oje aslında olabilir aklıma gelmedi değil ama bilemedim nasıl olur. Kalemleri almadan önce bi deniyim. Teşekkürler.

---------- Post added at 14:49 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

http://www.hepsiburada.com/Liste/aut...0489#Gorseller

dostum benim kalem bu boyası da kaliteli dayanıyor valla bazı yerleri hariç hiç üstünden geçmedim üstelik basınclı suyla yıkarım motoruda

fiyatı bedava gibi
    kaliteli olmasından yanayım herzaman için de buda fiyatına göre çok kaliteli tavsiye ben ediyorum istersen bir bak
    Eyvallah usta çok sağol. http://www.motomaxonlineshop.com/mai...az-pmu434.html aynı kaleme bakmıştım bende. Motomax da 1 TL daha ucuz tabi kargo ücretine de bakmak lazım. Seninde tecrübene dayanarak bundan alıcam heralde. Teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oje aslında olabilir aklıma gelmedi değil ama bilemedim nasıl olur. Kalemleri almadan önce bi deniyim. Teşekkürler.
    oje yöntemine bulaşma derim . şahsen ben daksil ile yapmıştım bir önceki motoruma sonra iyi olmadı en iyisi kalem
    ha şimdiki olsa kalem işinede girmem o ayrı :D

yaparken kardeşim bir gün hiç motor sürme beklesin o iyice lastiğe işlesin dip notcuk :D
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    oje yöntemine bulaşma derim . şahsen ben daksil ile yapmıştım bir önceki motoruma sonra iyi olmadı en iyisi kalem
    ha şimdiki olsa kalem işinede girmem o ayrı :D

yaparken kardeşim bir gün hiç motor sürme beklesin o iyice lastiğe işlesin dip notcuk :D
    dip notunu not ettim dostum. Ben bi hepsi burada da kargo ücreti ne kadar bi bakayım da alayım bu kalemden yaw...

---------- Post added at 15:05 ---------- Previous post was at 14:56 ----------

Motomax dan alınan ürünler hemen geliyo mu? Ordan alışveriş yapan var mıdır?

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    oto aksesuarcılarda bulabilirsin boşuna kargoya para verme

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadasım oje ile hiç ugraşma olmazz bende denedim..bak bu işi boyayı tekere sürerken kaldırmadan yapmalısın..oje fırçası ucuna çok az alıo boyayı süreklü daldırıp çıkarman lazım.sen al bi lastik kalemi rahatça yap....

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

kaleme okadar para verilmez diyo bi arkadas ta..inan ojeye verecen para kalemden daha pahallıdır..git bi oto aksesuarcıya 5 liramı 7 liramı ne..hem kalemi saklarsın silindikçe üstünden geçersin.10 defa kullanabilirsin.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı yaşar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oto aksesuarcılarda bulabilirsin boşuna kargoya para verme
    Evet önce bi bizim burda aksesuarcı var ona bi sorayım da bakalım varsa ordan alırım...

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım oje ile hiç ugraşma olmazz bende denedim..bak bu işi boyayı tekere sürerken kaldırmadan yapmalısın..oje fırçası ucuna çok az alıo boyayı süreklü daldırıp çıkarman lazım.sen al bi lastik kalemi rahatça yap....

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:05 ----------

kaleme okadar para verilmez diyo bi arkadas ta..inan ojeye verecen para kalemden daha pahallıdır..git bi oto aksesuarcıya 5 liramı 7 liramı ne..hem kalemi saklarsın silindikçe üstünden geçersin.10 defa kullanabilirsin.
    Oje daha ucuza gelmiş olsa bile uğraştıracağı kesin bişey. 3 milyon fazla veririm beni uğraştırmaz, görüntü olarak ta daha iyi olur. Teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)