Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Jant

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Zebra
    Merhaba arkadaşlar üyelik şifremi unutunca yeni bir üyelik almak zorunda kaldım. Bugün jant almak için parçacıya gittim kanuni orjinal
    parça almaya gidiyorum bir çembere 50 tl fiyat biçiyor bende maddi olarak sıkıntıda olduğumdan 20 tl ye jant aldım umarım pişman olmam siz ne dersiniz.
    Şimdiden teşekkürler iyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ucuz hersey kalitesiz olacak diye bir kaide yok. Kullandikca kendin goreceksin, insallah saglamdir

Motosikleti
    Kanuni Zebra
    Umarın sağlamdır elle bir muayene ettim kötü gibide durmuyor.Yani et kalınlığı falan iyiydi. Gerçi dediğiniz gibi ucuz olan herşeyin kötü olma
    gibi bir durumu yok bağzen isim para ediyor.Teşekkürler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Telleri kendin mi dizeceksin?

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    aslında böyle saplantılardan kurtulmak lazım ben hurdacıda bir gün gezerken ister inanın ister inanmayın sıfır hiç kullanılmamış daha motoru sargısı miss gibi tertemiz bakır kokan bir elektirik süpürgesi gördüm bu bildiğimiz eski tip kağıt torbasız , torbası kumaş olan iri kıyımlardan yani benim evdeki süpürgenin aynından , çünki dış kabında çatlak vardı ve bu sebepten hurdaya vermişler

benimkinin dış kabı sağlam fakat motoru sorunluydu 5 liraya aldım evet çok ucuza aldım emme halen kullanmaktayım, biraz işten anlamak lazım

2 elde çıkma alıyorsanız alacağınız şeyi biraz bilecek ve ne aradığınızı bildiğinizde bu cant değil ne olursa olsun işinizi her türlü göreceğiniz anlamındadır
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Kanuni Zebra
    Telleri kendim takmak isterdim ama eğerim diye korkumdan 15 liraya motorcuya verdim inşallah pişman etmez ama lastik ve motora montajını ben yapacağım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı selahattinoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telleri kendim takmak isterdim ama eğerim diye korkumdan 15 liraya motorcuya verdim inşallah pişman etmez ama lastik ve motora montajını ben yapacağım.
    Sizin motorda da direksiyonu tamamen bırakınca direksiyon sağa sola deli gibi sallanmaya başlıyor mu ? Sizin motorun bir benzerini mondial çıkardı şasesi aynı motoru 100'lük ve elden debriyajlı. Direksiyonu bırakınca dediğim şeyden yapıyor.

Motosikleti
    Kanuni Zebra
    okadar cesaretim olmadı yani bırakamam denemedim.Ancak tek elle tutarken baya sallıyor hem yukarı aşşağı hem sağa sola kıvıra kıvıra gidiyorum.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Direksiyonu bırakınca sallanıyor ama bence dengesiz bir motor değil fakat benim motorum biraz sert, gaz verince biraz bekliyor sonra tekme atar gibi hızlanıyor, ani kalkışlarda önünü kaldırıyor. çok düşük hızlarda kullanması biraz zor ama 40-50 den sonra rahat.

Motosikleti
    Kanuni Zebra
    Bu titreme sallama olayı sanırım hafif küçük cc motorlarda oluyor yani hafif olmasından kaynaklı

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben sana 50 tl ye ön arka + arka kampana jant verirdim o kadar ilan koydum kimse sormadı benim cub tan cıkardım 1000 km de alaşım cant taktım balansı düzgün kesinlikle en ufak hata yok

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    benim arka janta servis 370 tl,yan sanayi parça satanlar 210 tl dedi....ben ne b....k yiyim
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arka janta servis 370 tl,yan sanayi parça satanlar 210 tl dedi....ben ne b....k yiyim
    o ne cantı öyle yavvv

Motosikleti
    Comet
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ne cantı öyle yavvv
    yok yahu öyle 600 lük 1000 lik makinamızda yok CBF 150
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Kanuni Zebra
    Dün akşam jant ve lastiği taktım ama bu seferde içlastiği deldim offffffff.

Motosikleti
    Comet
    iç lastiğin altına lastik bir şerit koymanız gerekiyordu,akort tellerinin şambrele batmasını engelliyor.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

[/COLOR]
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisi çıkma bulmak desene...

bu arada çin malı motosiklet sahiplerine önerim servislerden gerekmedikçe parça almayın.normal parça satan dükkanlara gidip neredeyse yarı fiyatına alabilirsiniz(şahsi tecrübemle söylüyorum)
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Comet
    sağolsun bir arkadaş hafif hasarlı jantını verdi,iyi bir ustsya yaptırıp benim kırık janttan kurtuldum.

Motosikleti
    Kanuni Zebra
    jant'ın altınla koruyucu var tahminimce lastiği takarken tornavidaya kestirdim gibi geliyor akşam mecbur yama alıp tekrar yapmak.

Motosikleti
    Comet
    1milyoncu tabir edilen yerlerde tamir kitleri var iş görür

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)