Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aeon garantisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Aeon Mark Bir Atv Aldim Oğluma Garantisinin Bitmesie 1 Seneden Fazla Var Marş Motoru Yandi Bu Motorlari Suziki Getiriyordu Benaldiğimda şimdi Distiribitörü Değişmiş.tabi Alirken Suziki Garantisi çok Mühimdi çünkü Aeon Benim Hiç Duymadiğim Bir Markaydi.garanti Için Ilgililer şunlari Söyledi 1.)biz Artik Bu Motorlarin Disiribitörü Değiliz.(satarken Distiribitörüydün Ve 3 Yil Garanti Verdin) 2.) Zaten Bunlar Arazi Araci Bunlarin Garantisi Olmaz( Bu Saçmaliğa Yorum Yazamadim) 3.) Zaten Bunlari çocuklar Kullniyor Onlar Bozar ( Bunada Yorum Yazamiyorum) 4.) Zaten Bunlar çin Mali çabuk Bozulur O Nedenle Biz Unu Değiştirmeyiz Parasini Verip Alacaksiniz (getirirken çin Mali Olduğunu Bilmiyormuydun)
    şimdi Hadi Olsun Ben Kendim Karşilim Motoru Yapin Dedim Cevap Parça Yok.
    Karşinizda Kos Koca Suziki Var Bu Kadar Basit Değil Muhakak Benile Konuşan Kişi Hatir Için Orada Tutulan Bir Emktardir Muhakak Karşima Markanin Ne Demek Olduğunu Bilen 170 Ytl Için Koskoca Suzikiyi Ikiparalik Etirmeyecek Biri Vardir Dedim Ve Doğru Düşünmüşüm.bu Olayi Karşima çikan Turgut Bey Isimli şahisa Anlattim.tepkisi Benden Beterdi Ve Ben Konu Ile Ilgileneceğim Hiç Merak Etmeyin Diyerek Hakikaten Suzikiye Yakişir Bir Tavirla Işlemlere Başladi.sonucu Daha Belli Değil Ama Tahmin Ediyorum Iyi Olacak.bu Tecrübemi Aktarmaktaki Amacim Sakin Telefona Ilk çikanin Olumsuz Tavrina Yenilmeyin.şayet Sonuç Sizi Memnun Etmemiş Ise Bir üst Kişi Ile Görüşün Aksi Taktirde Saçma Sapan Cevaplar Beyninizi Kemirir.m.kemal Erkaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Motomax'ta görmüştüm bundan ama distribütör onlar mı bilmiyorum. arayıp bir sorun bence www.motomax.com.tr
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    aeon cin degil taiwan malidir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler