Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 125 bir sorun var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125
    merhaba adım sertaç aranıza bugn katıldım. şimdi bir sorum olacaktı yeni baslangıç için bir cbr 125 aldım 1 hafta önce ama motor soğukken stop ediyor rolantiyi açtığım zaman devir çok geç iniyor motorun içini değiştirdiler subaplar, piston falan. ama hala sorun çözülmedi bende boşuna masraf çıkartmamam için burada bilenlerin bir yardımını alayım dedim. karbüratör ü bittmiş çok oynanmış dediler.. ilk sahibi biraz kasapmış sanırım hızını artırmak için oynatmış bayağı bir.yokuş çıkarken falan da tekliyor.. sizce bu sorun neden yapar ? Birde çalışırken içerden demir sesi geliyor onada egzantirik dediler onuda ayarlattım 2 gun çıkmadı ses 3. gün yine başladı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    öyle bir anlatmışsın ki sat kurtul demek geldi içimden
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    Cbr 125
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle bir anlatmışsın ki sat kurtul demek geldi içimden
    aklımdan geçmiyor değil aslında ama 1 sene en fazla 1.5 sene kullanacagğım çorap değiştirir gibi motosiklet değiştirmeye gerek yok bence yine zarar eden ben olurum sorun büyük

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu ve benzer sorunları motoru görmeden şundan demek yanlış... rolantide durmaması karbüratör ile alakalıdır büyük ihtimal.... karbüratör kolay kola bozulmaz... memeleri değişir, ince ayar yapılır hava almıyorsa yoluna devam eder.... tekleme olayı bir kaç şeyden olabilir.... buji , bobin , beyin , hatta karbüratör.... onada bakmak lazım.... eğzantirik sesi de ince bir ustalık işidir....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Cbr 125
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ve benzer sorunları motoru görmeden şundan demek yanlış... rolantide durmaması karbüratör ile alakalıdır büyük ihtimal.... karbüratör kolay kola bozulmaz... memeleri değişir, ince ayar yapılır hava almıyorsa yoluna devam eder.... tekleme olayı bir kaç şeyden olabilir.... buji , bobin , beyin , hatta karbüratör.... onada bakmak lazım.... eğzantirik sesi de ince bir ustalık işidir....
    karburator memelerıyle çok oynamışlar olcak bişi yok değişicek falan dedi usta. motoru yıkamacıda yıkatmıştım 1 gün çalışmadı egzoz falan patlıyordu o zamandan bu yana tekliyor bir de bazen gaz verince bir yerden patlama sesi gelip motor stop edicek gibi oluyor

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o motosikletin elle tutulur bir yanı kalmamış arkadaşım at çöpe gitsin
    şaka şaka üçe beşe bakma tuturduğun fiyata sat gitsin başına çok iş açar sonra harcadığın paralar boşa gider
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Cbr 125
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motosikletin elle tutulur bir yanı kalmamış arkadaşım at çöpe gitsin
    şaka şaka üçe beşe bakma tuturduğun fiyata sat gitsin başına çok iş açar sonra harcadığın paralar boşa gider
    güzel abim satmasına satılır illa ki ama vicdanım rahat etmez zar zor yürüyen bir motoru satmam yani aslında kapanınca 130 a yaklaşıyor hız

Motosikleti
    Cbr 125
    ee yardmcı olmyacakmısınız bana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)