Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorun Anahtarini Kaybettim :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı dilekedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba..Ben motosikletimin anahtarını kaybettım,(Vespa et4 150 cc) yedegı de yok. Immubılızer dıyorlarmıs, boyle durumlarda komple beynının degısmesı falan gerekıyormus kı 500-600 TL'den bahsedılıyor. Lutfen bır akıl verın, bor yol onerın
    Kırmızı anahtar yok mu ? Yoksa beyin ve bütün anahtar takımı değişir ve tahmini 1000 euro civarında bir para ödersin. Anahtarcılar ruhsatı gördükten sonra immobilizer şifresini değiştirebilir ama kayıp anahtarın yenisini yapıp yapamayacaklarını bilmiyorum. İşin zor yani.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı anahtar yok mu ? Yoksa beyin ve bütün anahtar takımı değişir ve tahmini 1000 euro civarında bir para ödersin. Anahtarcılar ruhsatı gördükten sonra immobilizer şifresini değiştirebilir ama kayıp anahtarın yenisini yapıp yapamayacaklarını bilmiyorum. İşin zor yani.
    usta bu motorlarda öle renkli anahtarlar yok anahtar elindeyken normal bi anahtarcıda 2tl ye cıkarıyolar yedeğini..

edit: okumadan yazdm ben konu başlığındaki motosikletten bahsediliyor sandım :(:(
    81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off ben kırmızı anahtar nedır onu bıle yenı yenı ogrenıyorum:( offf 1000 euro nedır ya motorun parası resmen=((

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Alıntı dilekedi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off ben kırmızı anahtar nedır onu bıle yenı yenı ogrenıyorum:( offf 1000 euro nedır ya motorun parası resmen=((
    yok mudur bir tavsiye, bir yol gösteriş:(

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Arkadaşlar tekrar merhaba. Hala anahtarımı bulamadım..İstanbul'da bu işi yapan yerleri biliyor musunuz?=(

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Eyvahlar olsun XD. Adımı unutsam kırmızı anahtarımın yerini unutmam. Cebimdeki paradan daha çok kontrol ederim yerini. Şimdi bile klavyenin sol ucunda mışıl mışıl uyuyor. Yakında motorsikletime hangi yakıtı koyuyoruz diye başlık çıkarsa şaşırmam XD XD XD XD XD
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    Alıntı DeathaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvahlar olsun XD. Adımı unutsam kırmızı anahtarımın yerini unutmam. Cebimdeki paradan daha çok kontrol ederim yerini. Şimdi bile klavyenin sol ucunda mışıl mışıl uyuyor. Yakında motorsikletime hangi yakıtı koyuyoruz diye başlık çıkarsa şaşırmam XD XD XD XD XD
    ilk kez bir arac aldım ve acıkcası acemılıgıme denk geldı=(aklım basıma geldı ama yapılacak bır sey yok artık..artık sonuclara odaklandım, ne kırmızı ne mor anahtarım var
    motor oyle duruyor ve ben bır sey yapamıyorum=(

Motosikleti
    kınetıc Honda-xl200
    gir bi sanayide kaynakcıya al bı bakır parcası goz kararı ıle yap törpü ileee benim babam kaynakcı oldugundan bılıyorum benımkısıde kaybolmustu babam bakmadan yaptı:D 20 senelık vazgecılmezı (x

Motosikleti
    vespa et4 150cc
    olur mu oyle yaa??ımmobılızer denen sıstem varmıs sonucta nasıl olur oyle kolay mı?=)

İmmobilizer varsa anahtar oturur ama çalıştırmaz.Fiyatları zaten malum. . Arkadaşlar geçmiş olsun.Ne kadar fazla teknoloji o kadar bela dimi. Bizim burda anahtarcıya söleriz cırt diye yapar.Hehe.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler