Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Motorun Siyah Bölgeleri Hangi Renk Folyo Olsun?

Katılımcı sayısı
4. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beyaz (rüzgarlık gene mavi)

0 0%
  • Gri (rüzgarlık gene mavi)

1 25.00%
  • Turuncu (repsol hesabı)

3 75.00%
  • Bu 3 tonda çizgiler de ekle

0 0%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.

Folyo Kaplama Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    mondial 150 zcmin rengi ruhsatta mavi olarak geçmesine rağmen yarısına yakını siyah. rüzgarlık, far muhafazası, alt marşipiyel, hava filtresi kutusu, topcase ve plakalık. sizce hangi renk daha çok yakışır?

ayak koyma yerlerine de aluminyum sac koyarsam nasıl olur?

orijinali daha iyi, elleşme, çin malı rerörerö cevaplarını ben vermiş olayım. başka renk öneren ve ya orijinal fikirleri olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150 zc
    parlak karbon kapla daha güzel olacağı kesin fosforlu yeşil jant şeritleri çektir jantlarına egzosda en kısa zamanda değiştirmen dileğiyle ( cızz cızz sesi beni delirttiği için değiştirdim ondan söylüyorum :D )

Beyler 3 senelik konuyu hortlatmak istemezdim ama yeni konu açınca da bazı sivri arkadaşlar gelip bu konu daha önce açıldı diyorlar ve bende buna sinir oluyorum

Sorum şu;
    Daha önce motosıkletını folyo ile kaplattıran oldumu bizi aydınlatırlarsa çok mutlu olurum teşekkürler..

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı babaAkar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler 3 senelik konuyu hortlatmak istemezdim ama yeni konu açınca da bazı sivri arkadaşlar gelip bu konu daha önce açıldı diyorlar ve bende buna sinir oluyorum

Sorum şu;
    Daha önce motosıkletını folyo ile kaplattıran oldumu bizi aydınlatırlarsa çok mutlu olurum teşekkürler..
    sebep ?

Fırına mı sürecen ?

Folyo ile geçici olarak kaplarsın ama 72 saat durmaz üstünde sürekli deforme olur. Ama ağır sanayide elektroliz yöntemi ile kaplama yaparlar.

KARDEŞ sen bu işlerden anlamıyorsun bunu yazdığın yorumdan anladım o yüzden kalabalık etme Zaten barkın reyızın de dediği gibi forumlar çöplük oldu sizin yuzunuzden bılen bılmeyen yorum yapıyo..Saygılar

sahin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250-2006 skyjet-sj100-7 yuki gy200
    [/COLOR]kendi motorumda bikaç yeri macunla tamamlayıp üzerine dc-fix gibi bi yapıştırma ile kapladım 1 karıştan büyük yerler altında macun ve motorun plastik granajları kaldı biraz ısıtıp tam şeklinide aldırdım yıkıorum güneşte kalıyor hiç sıkıntı yok tamamını kaplamayı düşünüyorum ama biraz ustalık gerekli hem maliyeti çok çok düşük ve boyadan da çok kaliteli oluyor

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Folyodan kastın buysa 1 yıldır kaplı motosikletim.Dizlik kullanırken depo ufaktan çizilmeye başlamıştı çözümü böyle buldum.Gayet memnunum.Biraz zor kaplaması ama sonuç güzel...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler