Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Yeni proje-Yeni heyecan-Dijital vites göstergesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    bu konuyu henuz bugun keşfettim ve baştan sona dek okudum,arkadaşlarım ellerinize kollarınıza sağlık....kilitçi nickli dostum harika bir iş çıkartarak kağit üzerindeki devre şemalarını motosikleti üzerinde kullanılır hale getirmiş,bravo vallahi turk insanının ellerinden ucan kaçan kurtulmuyor,bir kez daha tebrikler !!!
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

Sa

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi kontak kapalıyken yaptığın hiçbir hareketi algılamaz en son nerde kalmışsa oradan devam eder.ikincisi son vites zaten 6'dır ondan sonra istesende 7 yapamazsın mesela benimki 5 vites hiçbir zaman ekranda 6 yazmaz.Vitesi boşa almak bi anlamda devreyi resetlemek oluyor diyelimki 3. viteste stop ettin sonra kontak kapalıyken 1'e aldın sonra kontağı açınca doğal olarak 3 gözükecek vitesi boşa aldığın anda 0 olur yani boş.

Bir video daha hazırladım burada vitesi 1'den 2'ye atmaya çalışıyorum fakat 2'ye geçmiyor yukarıda da dediğim gibi eğer 2'ye geçmezse zaten boşta kalır pedalı ne kadar kaldırırsanız kaldırın hep 0 gözükür.motoru hafif kımıldatıp 2'ye geçmesini sağladığım zaman 2 gözüküyor.
    İzleyin:
    http://www.youtube.com/watch?v=t--msTeQPDA

Teşekkür ederim.Gelmek isterim fakat malum havalar yağmurlu ben pek yağmurda motoru çıkarmıyorum hele şu yağmurlar bi geçsin görüşürüz inşallah.

kilitci sozunu unutma bekleniyorsun

merhaba!! bu göstergeye çok ihtiyacım var. üretime geçtiniz mi

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı gezencem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba!! bu göstergeye çok ihtiyacım var. üretime geçtiniz mi

acumen digital vites göstergesi düşünürseniz iletişime geçiniz,ingiltere den getirtmiştim,tavsiye derim.....eren 0545.920 89 91
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Hani abi bi alinacaklar listesinyapinda alalim yada siz paket olarak yapimda kargoyla gonderin yardim edinde bizde yapalim

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)