Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Hidrolik debriyaj

Motovento
    REKLAM ALANI
    shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Alıntı aybarssurucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Shibumi,

Ben de KTM 640 için aynı debriyaj kitini almayı düşündüm. Tek düşündüren şey banjo ve hortum. Eğer yapabiliriz dersen aynı ürünü kargosuz satan da var eBay'de ;)
    Hidrolik deposuna giren banjo 10 mm ağızlı ve 1/8" hortum için olduğu kesin. Ama servoya giren banjo küçük gözüküyor. Daha yeni fren hortumu işini zorda olsa halleden biri olarak bu banjo rakorların zor bulunduğunu söyleyebilirim. Ama İstanbul'da mutlaka buluruz (bulursunuz ve bana da gönderirsiniz) gibime geliyor
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Alıntı shi_bumi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hidrolik deposuna giren banjo 10 mm ağızlı ve 1/8" hortum için olduğu kesin. Ama servoya giren banjo küçük gözüküyor. Daha yeni fren hortumu işini zorda olsa halleden biri olarak bu banjo rakorların zor bulunduğunu söyleyebilirim. Ama İstanbul'da mutlaka buluruz (bulursunuz ve bana da gönderirsiniz) gibime geliyor
    Ölçüleri öğrenebilsek zaten çözeriz olayı; bisikletlerin disk frenlerinde kullanılan banjo parçaları uyar ölçü olarak ;)

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Hidrolik debriyaj için 1 kişilik yeriniz varsa listeye benide eklerseniz sevinirim konunun takipçisiyim...

Alım satım ödeme vs. vs. organizasyonlar için bilgilendirmede bulunucakmısınız yoksa özelden filanmı görüşmeler yapmammız gerekicek sizinle, şimdiden tşkler...

Bu arada techizatın üzerinde gelen banjo' lar tekrardan ölçüsünü bizim belirleyeceğimiz hortum üzerinde kulallnılamazmı...
    GT! ...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bir kaç gün içinde haber çıkar galiba,beklemedeyiz
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Arkadaşlar benden tarafa son durum; Çin yeniyıla giriyor bu nedenle kesin onay alamasam da bize uzun hortumla gönderebileceklerini söyledi satıcı arkadaş. Sanırım 2 hafta içinde sağlıklı sonuca ulaşmış oluruz.

Başka çözüme ulaşan var mı?

Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Arkadaşlar 13 Şubat'ta tekrar işbaşı yapıyorlar, talep arttıkça işimiz kolaylaşır. Listeye ek yaparak devam edin bakalım kaç kişi olacağız.

1- Aybars
    2- Shibumi
    3- ?

Arkadaşlar benden tarafa son durum; Çin yeniyıla giriyor bu nedenle kesin onay alamasam da bize uzun hortumla gönderebileceklerini söyledi satıcı arkadaş. Sanırım 2 hafta içinde sağlıklı sonuca ulaşmış oluruz.

Başka çözüme ulaşan var mı?

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

Sa

1- Aybars
    2- Shibumi
    3- GV650i

bekliyorum bu gün avrupa yakasındaydım sol elim hala agrıyor çabuk getirtelim arkadaşlar

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Güncell

1- Aybars
    2- Shibumi
    3- GV650i
    4-Arjantinli69 ( Tamer )

benim debriyaj yumuşak ama tel kopma ve o an bulamama korkusu başka oluyor
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekliyorum bu gün avrupa yakasındaydım sol elim hala agrıyor çabuk getirtelim arkadaşlar
    Arkadaşlar 13 Şubat'ta tekrar işbaşı yapıyorlar. Maalesef 1 ayı bulacak.

tek bır kutu'da 2 üzeri almaya kalkısmayın yonetmelık geregı ıthalat yapmadıgınızı kanıtlıyamazsınızda... sonra ugras dur astarı yuzunden pahalıya mâl olur

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek bır kutu'da 2 üzeri almaya kalkısmayın yonetmelık geregı ıthalat yapmadıgınızı kanıtlıyamazsınızda... sonra ugras dur astarı yuzunden pahalıya mâl olur
    evet bu önemli gümrük kuarallarını bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar şiparişi ona göre vermek ve ayrı ayrı isimlere adreslere gönderilmesi daha uygun olabilir

shi_bumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Caponord
    Ama o zaman "combined shipping" denen güzel şeyden faydalanamayız. Herkesin adresine 1 tane yollayacaksa adam topluca almamızın bir manası kalmaz. Herkes öder kargo ücretini alır. Ben şimdiye kadar hiç problem yaşamadım gümrük ile ilgili ama tabi her seferinde bir ürün almıştım. 4-5 tane alsak gümrük memurunu ticaret yapmak niyetiyle almadığımıza ikna etmemiz gerekir mi onu bilmiyorum.
    "I'm not sure whether I'm an actor who races or a racer who acts." Steve McQueen

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Ama o zaman "combined shipping" denen güzel şeyden faydalanamayız. Herkesin adresine 1 tane yollayacaksa adam topluca almamızın bir manası kalmaz. Herkes öder kargo ücretini alır. Ben şimdiye kadar hiç problem yaşamadım gümrük ile ilgili ama tabi her seferinde bir ürün almıştım. 4-5 tane alsak gümrük memurunu ticaret yapmak niyetiyle almadığımıza ikna etmemiz gerekir mi onu bilmiyorum.
    bazı arkadaşlar getirdiler çok sayıda değişik malzemeler ama göndericiye 150 doları geçmiyecek fiat yazmasını rica ettiler yinede bubu tam ögrenelim gümrükcü tanıdıgı olanlara soralım ona göre en avantajlısı neyse on göre yapalım

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Parça ne kadar tutar? Bende almak istiyorum.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parça ne kadar tutar? Bende almak istiyorum.
    Baştan sona okursan öğrenirsin.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin adresine direk gönderilecek. Ödemeyi de birşekilde halledeceğiz. PayPal hesabı olanlar kendi ödesin. Olmayanlar benim aracılığımla da ödeyebilir.

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu önemli gümrük kurallarını bilen arkadaşlar yardımcı olsunlar siparişi ona göre vermek ve ayrı ayrı isimlere adreslere gönderilmesi daha uygun olabilir
    İnternet üzerinden alışveriş yapıyorum. Şu anda KTM 640 Adventure'ım var, herşeyini internetten aldım, alıyorum. Hiç bir hobim için Türkiye'den alışveriş etmiyorum; sağolsunlar bu ülkede hobi ve spor alanındaki tüketiciyi herkes sağılacak inek gibi görüyor....

Bütün ürünler "free-shipping" olarak gelecek ve çok ta pahalı değil. Hortum uzatma işi olduğu için şu an fiyat vermiyorum.

Arkadaşlar ben bu işi hayrına yapıyorum, kimsenin aklına birşey gelmesin. Çok sıkılırsam, alır kendime istediğim uzunlukta geçerim; bu da böyle biline.

1- Aybars
    2- Shibumi
    3- GV650i
    4-Arjantinli69 ( Tamer )

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...#ixzz1BaDjvpRE

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    aybars istanbulun neresinden özelden bir telefon adres bilgisi verirsen görüşmek bilgi alışverişi yapmak isterim parça hakkında.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aybars istanbulun neresinden özelden bir telefon adres bilgisi verirsen görüşmek bilgi alışverişi yapmak isterim parça hakkında.
    Arkadaşlar bana aybarssurucu gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Hidrolik debriyaj konusu gayet ciddi devam ediyor. Valla bu tür işler müthiş ilgimi çekiyor .
    Uygulamayı yapıp da belgesel tadında fotoğraflayıp başlık açmazsanız , hortumunuz patlasın , deponuzu kediler cırmalasın koltuk derisinde tırnak tırnak iz bıraksınlar inşallahhh inşallahhh.

Bundan daha büyük beddua edilmez herhalde , yapıcaksınız değilmi bir belgesel başlık.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Arkadaşlar bana aybarssurucu gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
    valla yeterki parçalar sağ salim elimize geçsin montajı ve resimler kolay.
    en güzeli bu şekilde.birde servis manuelinden banjo çapı ve boyunu ögrenip sana döneyim.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)