Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorum krank yemiş?

Motovento
    REKLAM ALANI

1 yılı aşkın zamandır kullandıgım ramzey kalipso cub motorum var.geçen gün cızırtı şeklinde gaza bastıkça artan bir ses geliyordu,pek şikayetçi olmasamda-herhangi bir gariplikde göremesemde (performans düsüsü vs.) motoru götürdüm.3 gün boyunca sanayi yolunu kat ettim,her gittigimde masrafı büyüttüler ilk gün 15 tl sonra yag ile birlikde 50 tl olur,sonra 100 ü bulur dediler,en son ise motor krank yemiş dediler ve 220 tl masraf olacagını ama garantinin karsılayacagını ve benim sadece yag parami ödemem gerektigini sölediler.hiç birsey anlamadım sadece hafta sonu için yaptıgım planların yatmasıyla kaldım ben ne yapayım nerelere gideyim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    işin iş kardeşim
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Olay Şu Ki;

45 Tl Krank'ı Alıcaklar Eğer Doğruysa Tabi 50 Tl İşcilik Yazıcaklar Firmaya 100 Tl'nin Senin Cebinden Çıkmaması Sevindirici Tabiki Geçmiş Olsun KranK'tan Cızırdı Geldiğini İlk Defa Senden Duydum
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

gerçi simdi beklememem için 100 tl para verdim krankı parayla alcaklarmış,sonra parça gelince 80 tl geri verceklermiş yani ben sadece yag parasını ödüycekmisim?bizim burda işçilik için az para alıyolar galiba

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kardeş senın motor cok ac gözlüymüş valla kırank yenırmı hiç yaa

benim kullanımımla alakalı mıdır acaba?yoksa fabrika hatası mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    100 TL vermesen daha iyi olurdu. Şimdi onu almaya uğraşacan belki de. Ayrıca yağ parası dedikleri yağ değişim zamanı geldiği içinse tamam ama motor açılacağı içinse onu da ödememen gerekir.

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 TL vermesen daha iyi olurdu. Şimdi onu almaya uğraşacan belki de. Ayrıca yağ parası dedikleri yağ değişim zamanı geldiği içinse tamam ama motor açılacağı içinse onu da ödememen gerekir.
    para çoktan gitti artık ama burası küçük bi kasaba herkes birbirini tanıdıgı için sorun olmaz herlade.yagın içi metal parçası olmus ondan degisecekmis.ben 220 tl nin gitmedigine sevinirken o kadarda olsun dedim aklımdan bile geçmemiş.

kardeş seni kandırmışlar galiba bana öğle geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:08 ----------

aekadaşlar 2 zamanlı motoeunuz varsa ne gerekirse teknik destek ben burdayım tüm iki zamanlı motordan bilgim çok

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    o kadar tutacağını sanmam ama emin değilim belki tutuyordur ama sen iyice bi araştır bu işi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)