Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet Bölümü varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Merhaba arkadaşlar bn ilerde bir motorsiklet tamircisi olmak istiyorum ve kendi bayilimi alıp bu işle uğraşmak istiyorum kendi motorumu söküp takarken bile büyük zevk alıyorum sebebini bilmiyorum ama herseferinde sanki yenibirşey öğreniyo gibi oluyor sorum şu üniversitelerde Motor bölümleri var( araba) ama bn motorsiklet üstüne bir eğitim almak istiyorum bunu yapabiliceğim bir bölüm varmı yoksa kurslar vb. gibi özel yerlerdemi alınıyor eğitimi ve sertifikalar nerden alnıyor bilgisi olan varmı acaba yardımcı olursanız cok sevirinirim şimdiden teşekkürler
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Türkiye'de değil ama yurtdışında gitme imkanın varsa çok sağlam okullar var, teknik ve tasarım öğretiyorlar.. Mezun olduğunda yeteneğinde varsa çok tutuluyor ve sağlam para kazanıyorsun, Tr de olursa sanayi köşelerinden kurtulamazsın...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Almanyaya gidebilirim ama dil geliştirmem gerek Trde yapan bi yer yokmu :S

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    araba motorunu öğrenip, motosiklete geçince çok farklı bir nesne mi çıkacak karşınıza? adı üstünde işte, "motor" bölümleri var. daha artık bunu, "motosiklet motou bölümü", "otomobil motoru bölümü", otobüs motoru bölümü" diye dallara ayırmak hem abes hem de ülke kaynakları için israf olur...

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    ben de çok araştırdım motor bölümlerini,bursadaki uludağ üni. meslekyüsek okulunu çok beğenmiştim.Kısmet olmadı...Benim tavsiyem çok iyi araştır mümkünse üniversiteyi git,gör.Müdür yardımlarıyla görüş.Büyük hayal kırıklığına uğrayabilirsin.Üniveristelerin internet sitelerindeki süslü yazılara aldanma..

Motosikleti
    yorumlar ve bilgilerndirdiniz için çok sagolun şimdi bn motor blümü okursam motor tamircisi olabilirmiyim?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı QM50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlar ve bilgilerndirdiniz için çok sagolun şimdi bn motor blümü okursam motor tamircisi olabilirmiyim?
    okumayan oluyor senmı olamıyacaksın ?

ustalık belgesi falan filan lazım galıba

Motosikleti
    Alıntı sXe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okumayan oluyor senmı olamıyacaksın ?

ustalık belgesi falan filan lazım galıba
    İşte bnde bu çeşit evrakları nerden temin edebilirim onu merak etmiştim mesela bi motorcuda honda yamha... sertifikaları var

yani birçok şeyi diğer ustalardan farklı olarak yapmak yaptığımın bilincinden olup ilerde kimsenin başına iş açmamak istiyorum ve tabiki iyi bir kriyer

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)