Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Popcorn 90 Bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ehe hakkaten eğer balata ötmüyosa feyktir o popcorn
    anlamadığım niye bu sorunu gidermediler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünyadaki en pahalı benzinin satıldığı yer
    Ben bu yaz 3 ay kadar hussar kullandım 2005 modeldi.Bu 2005 modellerin jantları daha büyük oluyor ikinci elde alıcaksan yeni kasalardan almanı tavsiye ederim.Jantın büyük olması çok iyi bir avantaj hussar çok rahat 100 km hıza çıkabiliyor.üstünü hiç denemedim 140 kadranı var ama neolur ne olmaz diye basmadım.Yokuşlarda çok iyi çekiyor.Çin malları ile kıyaslanmaz bile motoru alıp rahat rahat kafanı takmadan kullanmak istiyorsan kanuni al derim.Yakıt işine gelince çok ince hesaplamadım ama kullanmaya bağlı her türkgibi kullanınca 100 binlira gibi yakıyor

Motosikleti
    KANUNİ
    popcorn çok yakıyor hemde aşırı yakıyor almak isteyen varsa sakın almasın oçak söndürür

kaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Popcorn 90, Piaggio X9 250
    Forumda biraz zaman geçmiş ama yinede bilgi amacıyla yazmanın faydası var sanırım.
    Bende de 2005 model 0 km aldığım ve şu an da 27000 de popcorn var. 21000 km den beri de bakıma girmedeği halde tık yok.

Yakıt durumu şöyle;

ilk depomda 185 km yapmıştım daha sonraları rodaj bittiğinde uzun yolda ( otobanda ) 224 km yi gördüm. Ancak 15000 de iken gaz teline bağlı olan yağ vanasının bağlantısı kopunca motoru yaktım. Bu olaydan sonra 1 depo ile 170 kmden fazla yapamadım. ( Gaz teline bağlı yağ vanasını sürekli kontrol edin.)

Hızlanma konusu ise 0-30 km arası ivmelenme çok iyi. ( motor yanmadan önce düz yolda ışıklardan kalkarken cbr125 i geçtiğimi bilirim. )

motor aslında 83 cc bu yüzden 60 ı geçmemenizi öneririm. Düz yolda tek başıma 95' i, yokuş aşağı 100 ü geçtiğimi bilirim ( kilom :67 kg )

Çok hafif bir makine özellikle köprü geçişlerinde veya rüzgarlı havalarda dikkatli kullanmak gerek.

Özetle söylemek gerekirse limitlerinde kullandığınız sürece sizi üzmeyecek sağlam bir makine.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler