Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Karbüratörü Söktüm, Neresine Bakmam Gerek (Fotolu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de geçen gün arka fren bacağını yenileyim dedim bir baktım egsoz- koltuk-depo-hava filtre kutusu-akü önüme ne gelirse sökmüşüm, iyi oldu ama birkaç civatayı iyi sıkmamış fabrika işçisi. Bir tane de fazladan kocaman yastık pul gibi bişey arttı akılsızlar onu da fazladan koymuş.
    şaka bir yana bilhassa plastik ve alüminyum aksama geçenler olmak üzere her vidanın öyle ayı gücüyle sıkılması iyi birşey degil. hatta bahsettiğim materyaldeki parçalar gevşek bırakılır mahsus.

aksi halde titreşimle esnemeyle falan tahrip ederler birleştirdikleri satıhları diyeyim sana hoca bey.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de geçen gün arka fren bacağını yenileyim dedim bir baktım egsoz- koltuk-depo-hava filtre kutusu-akü önüme ne gelirse sökmüşüm, iyi oldu ama birkaç civatayı iyi sıkmamış fabrika işçisi. Bir tane de fazladan kocaman yastık pul gibi bişey arttı akılsızlar onu da fazladan koymuş.
    benim "motoru söktüm, birkaç parça fazla kaldı" başlığını okumuştun
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Alıntı avare rulman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka bir yana bilhassa plastik ve alüminyum aksama geçenler olmak üzere her vidanın öyle ayı gücüyle sıkılması iyi birşey degil. hatta bahsettiğim materyaldeki parçalar gevşek bırakılır mahsus.

aksi halde titreşimle esnemeyle falan tahrip ederler birleştirdikleri satıhları diyeyim sana hoca bey.
    Hayır o parçaları söktükten sonra motorun arka alt bağlantı civataları ve üsttekilerde de aşırı gevşeklik vardı.
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim "motoru söktüm, birkaç parça fazla kaldı" başlığını okumuştun
    Genelde unutkanımdır okumadım o başlığı ama okuruz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler